1. Bu site çerez kullanıyor. Bu siteyi kullanmaya devam etmeniz halinde sitemizin çerez kullanımı ile ilgili koşullarımızı kabul etmiş olursunuz . Daha Fazlasını Öğren.

Yeni LF-4 Günü

Konusu 'Genel Konular' forumundadır ve ***MERT45***2 tarafından 20 Ekim 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. ***MERT45***2

***MERT45***2 Geleceğin Editörü

Merhaba
    Bu haftaki takvimi incelediğimde bu hafta pazar günü 'Yeni LF-4' günü diyor. Yeni bir lazer mi çıkıyor bu konuda bilginiz varsa alabilir miyiz? Eğer bir bilginiz yoksa yetkililerden konu ile ilgili bilgi isteyebilir misiniz?

2. ŞahFD

ŞahFD Forum dükü

Kapılardan geliştirilmiş lazer çıkma şansı oluyor onu bahsediyorsun sanırım(Geliştirdeki hp, pvp, ve pve lazerleri)

3. ***MERT45***2

Burada ayın 27.sindekini soruyorum Haftalık Etkinlikler

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 21 Ekim 2019
    ŞahFD bunu beğendi.
  4. ŞahFD

ŞahFD Forum dükü

Haaa evet farkettim ''yeni lf4'' günü yazıyor,

bak bende merak ettim şimdi, modlar umarım açıklar.

5. ***MERT45***2

Cevap verecek bir yetkili var mı ?

6. Bana kalırsa henüz kendilerinin de bilgisinin olmadığı yeni bir etkinlik bu. Yakında detaylar gelir ve paylaşılır diye umuyorum. Hepimiz meraktayız. Duruma göre anahtarları zeus yerine o güne saklayabilirim.

7. ANCESTRAL

ANCESTRAL Forum emekçisi

:D mantıklı düşünürseniz yeni lf4 gelme şansı yok eski lf4 lerin dahğıtılacağı bir gün olması %100.

8. ***MERT45***2

Bilgisi yoksa bile şuraya bilgim yok ama sorumuzu ilettik deseler bekleyeceğiz :D

Ben de öyle tahmin ediyorum. Ama yeni gelecek etkinlik çok fazla olumsuz geri dönüş aldığı için farklı birşey çıkartabilirler diye düşünüyorum.

9. ANCESTRAL

ANCESTRAL Forum emekçisi

İmkansız :D

10. «®βŁДÐΞ•53»

«®βŁДÐΞ•53» Forum emekçisi

Ayın 27'sinde geleceği gözüküyor. Peki nedir bu yeni lf4 günü ?

Son düzenlenen: 22 Ekim 2019
  11. -=ODIN=-

-=ODIN=- Forum Moderator Team Darkorbit

Merhabalar,

Yeni LF4-Günü belirli günlerde Ganımet kutularından çıkma oranı yüksektir. Bu belirli günlere verilen ad "Yeni LF4-Günü " veya "LF-4 Günü"dir. Bu iki isimlendirme arasında bir fark bulunmuyor.Ganımet kutuları hakkında detaylı bilgiyi Buradan edinebilirsiniz. Ek olarak sevgili «®βŁДÐΞ•53» ve ***MERT45***2 konu başlığınız ve mesajınız aynı olduğundan ötürü konular birleştirilmiştir.

İyi forumlar.

«®βŁДÐΞ•53» ve .Paradoks. bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş