1. Bu site çerez kullanıyor. Bu siteyi kullanmaya devam etmeniz halinde sitemizin çerez kullanımı ile ilgili koşullarımızı kabul etmiş olursunuz . Daha Fazlasını Öğren.

yıl olmuş 2020

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve TahaBeRK tarafından 4 Ekim 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. TahaBeRK

TahaBeRK Forum koşucusu

hala oyunun her tarafı bot :D

2010 1 ocak kayıtlı bir oyuncuyum 10. senem olacak yani ve 10 yıldır süregelen bu emek hırsızlarına çözüm bulmayan darkorbit ve bigpoint şirketine hakkımı helal etmiyorum; botlarla beraber mutualist bir yaşam süren onların VİP,2X gibi para kaynaklarından dolayı göz yuman ekibe en hafif tabiriyle yaptıkları adilikten dolayıda kınıyorum.

asla bota bulaşmamış arkadaşlara notum ben oyunu bırakalı 1 2 sene oluyor, hayatı dışarıda yaşamak çok daha güzel arada girip elitleri harcayıp çıkıyorum ve her seferinde de başta botlar olmak üzere bu duruma yıllarca bilerek çare bulmamış darkorbite ve en çok da harcadığım 7000 saate sövüyorum.

bırakın gitsin *** gibi kendileri çalıp kendileri duysunlar botlar ve do ekibi.

iyi günler :D

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 4 Ekim 2019
  2. Anxiety

Anxiety Forum acemisi

Merhaba,

Bot ile ilgili çalışmalar Merkez Ekip tarafından düzenlenerek yapılmaya devam edilmekte. Bu şekilde diğer üyelerimizi kışkırtıcı mesajlar - konuların barındırılmasını doğru bulmuyoruz. Oyunda yaşadığınız sıkıntıları, diğer üyelerimizi kışkırtmadan veya oyunu ve oyun ekibini kötülemeden anlatabilirsiniz. Buraya konu açarak yazmanız size ek bir katkı sağlamayacak daha çok dezavantaj sağlayacaktır. Lütfen bu tür davranışları sergilemekten kaçının, Forum Kurallarımıza Buradan ulaşabilirsiniz.

Konu kışkırtıcı ve Darkorbit Ekibine karşı haksız ithamlarda bulunulduğu için kilitlenerek arşive taşınmıştır.

İyi forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş