2013-2019 Arası Uçurum

Konusu 'Yeni Korsan Öğreticileri' forumundadır ve -cLoW94-[AGF] tarafından 15 Nisan 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Arkadaşlar merhaba 2013 de başlamıştım bu oyuna şimdi tekrar başlıyım dedim ve oyunu yakalayamıyorum video ve bilgilendirme formu arıyorum bulamıyorum 0 dan başka biyerde başlıyım dedim belki öğretici falan vardır onuda bulamadım 1 lwl gemi açtım tp kasamıyorum görev alamıyorum. DarkOrbit De bu yapımın oyunu ama onda en azında öğretici ve sürüsüne video var 0 dan başlama diye bu seafıght da böyle birşey yok
    1. Soru 1lwl gemi var Norton Maxwell diye bi adam var bana görev vermiyor yok diyor görevin
    2.Soru ben tp kasmak için devamlı gemimi patlatmam lazım bunun için en az 2 gün durmadan patlatmam lazım ki 2. seviyeye geçiyim

Bana yardım edecek bi arkadaş varmı acaba ne yapmam lazım korsan mı almam lazım görev için onada baktım bulamadım. 10 seviye elit gemi var iyi sanıyordum 2013 de şimdi adam lar tekliyor :D
    15kg toplar kaybolmuş 25kg top yok ve herşey artık oyun sayfasında idare ediliyor bundada alışmam uzun sürer gibi gleiyor :D

2. baba34_foo

baba34_foo User

artık 15lik yok eski elit 25ler altın ile satılıyor, bunun dışında görevleri de güvenli limandan alırsın forumda bunların tamamen bilgileri mevcut sss kısmını detaylı okursan gerekli bilgilere ulaşırsın