Adminlerin taraflı olduğu söyleniyor doğru mu ?

Konusu 'Kullanıcı Köşesi' forumundadır ve ~∫~iρєк~∫~(güłrєηgi) tarafından 23 May 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Bugün chette iki kişi yazışırken gördüm TC alyansından Genoveva admin ile ts de konuşuyorlarmış arkadaşlarmış.Diğer adminlerde de eminim bu tarz üyelere karşı sempatiler olabilir. Ben olmasın demiyorum ama bunun iyi niyetle bazı kusurların görülmesine neden olması yönünde endişelerim var. Bu konuda bana doyurucu bir yanıt verirseniz sevinirim ben kimseyi suçlamıyorum sadece yönetici rütbesi olanların oyuncularla sıkı fıkı olmamaları daha doğruymuş gibi geliyor + Bence herhangi bir alyansta olmaları yada beta serveri dışında başka bir serverde oynamalarıda doğru gelmiyor.Sonuçta bilerek veya bilmeyerek bir şeylerin yanlış gitme olasılığı var .

Bunun soru bölümünde ne işi var derseniz sorum şu :Adminler bulundukları alyanslara karşı istemli demiyorum bakın istemsiz olarak bir ayrıcalık yapma olasılıkları var mı ? (Bu soruya hep saygı duyduğum Genoveva admin ya da c_n_l_levent adminlerimiz cevap verirse çok sevinirim )

İyi oyunlar
    Saygılarımla
    ~İpek~

Her zaman doğrunun yanında duracağım.

Son düzenlenen: 23 May 2014
  2. EmirülErdem

EmirülErdem Guest

Selam

isimlerini verdiginiz yetkililer forumla ilgilenmemektedirler.

3. Beylerbeyi

Beylerbeyi Guest

selam

onlarında bir oyuncu olduğunu unutmayın istedikleri tarafı yetkileri dışında kullanabilirler.

Aerials bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.