Almahaaren Bölgesi - Genel Geri Bildirimler

Konusu 'Genel Tartışma' forumundadır ve Star tarafından 16 Eylül 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Selam,

Beta sunucusu bunun için var.

Saygılarımla.

2. Selam,

Konumuz yeni seviyelerin testi.

Saygılarımla.

3. Selam,

Yeni seviye, yeni heyecan:p

Saygılarımla.

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 19 Eylül 2019
  4. rrtrte

rrtrte User

30luk top ile nasıl test edeceğim ????????

5. Selam,

Ben konuyu iletip size dönüş yapacacağım olur mu ?

Saygılarımla.

6. Selam,

Ben konuyu görüştüm. Haklısınız. Konuyu rapor edeceğiz.

Saygılarımla.

7. 67umut6767

67umut6767 User

evet yeni hesap ac demeyin cünkü sıfırdan gemi açarsam ne vuruşları var ne hızı 30 luk toplarla test edemeyiz herhalde

8. KRAL-79

KRAL-79 User

Reis boşuna rapor etme test edemeden kapandı zaten :D:D

Sessiz bunu beğendi.
  9. KadoCAN33

KadoCAN33 User

Deneme amaçlı açıldı server ama şu anda kapalı vaziyette ve ayrıcı gemilerin içi boş durumda bu kadar kısa sürede birşey deneyemeden ve boş gemilerle niye açılıp niye kapandı acaba ya da geri açılacak mı bir bilgi verir misiniz.

10. Selam,

Olsun rapor edelim:)

Saygılarımla.

11. Peki bu bahsi geçen 41-45 arasındaki boss haritasında pve olan serverlara pve bozulma etkisi olacak mıdır ? Tılsımlar gibi

rrtrte bunu beğendi.
  12. KRAL-79

KRAL-79 User

Size bir şey sorsam olur mu ?

siz hani rapor ediyosunuz ya sizin rapor ettiğiniz yerde size rapor edicez diyorlar mı ?

13. rrtrte

rrtrte User

Çok saçma bir test süreciydi

14. Selam,

Konular rapor ediliyor. Yani merkez ekibe ulaşıyor merak etmeyin.

Saygılarımla.

15. oyun gercekten savaş oyunundan cıkmış görev oyununa dönmüş bunu göz ardı etmeyin adam işten gelip incimi kasıcak görevmi yapacak bot veya bonus haritasınımı oynuycak serverlarda oyuncu azalması devam edicek ya görevler düşürülsün yada oyuna yeni lwl filan getirilmesin sen oyuncu kazancam diye oyuncu kaybetmeye devam ediceksin zaten paran varsa oyuncusun yoksa bi işe yaramassın -muhabbeti zaten başlı başına boş iş neymiş adam bota atıyomus atacak abi sen adama görevden başka bişeu yaptırmassan adam botada atar bugda yapar oyuncuyu düşün kendini değil

TiryakiHasan ve Sessiz bunu beğendi.
  16. lombedon

lombedon User

31/1 32/2 33/1 34 /1 36/2 güvenli limandaki tp görevleri kaldırılsa , taç görevleri ayrı ayrı haritalarda olmak yerine tek bir güvenli limanda yada tek bir görevde toplansa seafight bayram olsaa .. şaka bir yana yeni gelen haritalarla birlikte görev yükü baya bir artıyor .

17. baba34_foo

baba34_foo User

evet işte bende onu dedim zaten girip orada oyun oynayacak halimiz yok gemi gitmiyor haritaya bakamıyoruz, gemi vurmuyor sistem ödüllerini göremiyoruz. Görev yapmak istesek yapamayacağız yapın pve full gemi verin 10 dk gezelim bakalım anlayalım ama bu şekilde 0 gemiyle tüm her şeyi yapabilecek eşyalar verilse bile test edecek seviyeye gelene kadar 30 dk uğraşı var bunu yaptırmayın boşu boşuna zaman kaynı

18. test serveri kapandı mı ?

19. Selam,

Konuyu raporlara ekledim.

Saygılarımla.

20. Selam,

Bekleyip görecez.

Saygılarımla.