Amiral Topu Nasıl Sahip Olurum?

Konusu 'Yeni Korsan Öğreticileri' forumundadır ve KaRaNLıK. tarafından 20 Şubat 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. KaRaNLıK.

KaRaNLıK. User

sa iyi oyunlar tp ve elit puan olarak baya gerideyim gemime çok yavaş amiral topu kasabiliyorum sandıklardan bazen veriyor bazen 30 top çıkıyor rakiplerin paraları ilede 2 ayda 50 top alabiliyorum bana en hızlı şekilde nasıl amiral topu kasacağımız bir fikir verirmisiniz kolay gelsin.

2. paket çek.

3. KaRaNLıK.

KaRaNLıK. User

+1?

4.  
  5. ozican2525

ozican2525 User

En düşük seviyedeki ligten para kasarak alabilirsin.

capkın bunu beğendi.
  6. En düşük ligde ilk 100'e girmen yeterli zamanla olacak birşey zaten, eğer zorlanıyorsan tavsiyem 1 tane 50 amirallik paket satın al 30TL daha kolay kasarsın. Ayrıca geliştirilmiş patlayan cephane ile harita yaparsan daha çok EP kazanırsın.

7. 30 Tl para verip alma bence. Amiral topu sandıklardan çıkıyor. Hazine sandığı taşını gemine takıp sandık topla. Inci kas farm yap gemini gelistir sonra lig için rütbe kasarsın. Iyi forumlar...

8. Hazine sandığı taşını herden alıyoruz ?

9. Menetli

Menetli Guest

Selam ,

Hazine sandığı anahtarını pazar yerinden veya oyun ekranında bulunan market bölümünden alıp oyun sayfasında bulunan sandık şeklindeki kutucukları açarak ödüller kazanabilirsiniz.

Saygılarımla.

10. mr.gold**

mr.gold** User

Soru gemiye konunca %10 sandik odulu bonus tasi uzerineymis ama olsun. cevap gelmesi de onemli :)