Öneri Amiral Topu Tarifi

Konusu 'Fikir Havuzu ve Öneriler' forumundadır ve inmez6363 tarafından 10 Temmuz 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. inmez6363

inmez6363 User

Şuan Yeni Hesap Oluşturup Amiral Topu Üretme Özelliğine Sahip Olunuyor
    O Zaman Tüm Oyuncuların Bundan Yararlanması Gerekir
    Örneğin Ben Amiral Topunu İçinde Barındıran Kodun Süresi Bittik'ten Sonra Başladım Oyuna
    Oyuna Girdiğimde Vudu Topu Kodu Vardı Kullandım
    Ama Amiral Topu Üretemiyorum
    Amiral Topu İçin Yeni Hesap Açtım Bu Sefer Vudu Topu İçerikli Kodun Süresi Dolmuş
    Support'a Yazdım Foruma Konu'lar Açtım Bigpoint'te Öneri Mesajları Attım
    Günde 40 Kere Foruma F5 Atıyorum Cevap Geldimi Diye
    İlgilenen Var Yok Demiyorum
    Örneğin Support:
    -Ben: 1-2 Cilt Sorunumu Anllatığım Yazı Yazıyorum
    -Support-Aslan: Amiral topu üretmek için amiral topu üretim tarifi olmasi gerekıyor
    -Ben: Yeni Oyuncular'da Tarif Varda Bende Niye Yok Diyorum Tabi 1-2 Cilt Yazı ile Belirtiyorum
    -Support-Aslan: Tarif,
    Gülsemmi Ağlasammı Bilemedim...

2. wasdsaw

wasdsaw User

Birkaç gün boyunca forumda bayağı şikayet oldu bu konuyla ilgili. Ben de birkaç günle kaçırdım o kodu. Diğer kodlar cephane anahtar falan veriyor, harcanıp biten seyler. Ama bu tarifleri almanın baska yolu da yok ki. Kodu kaçıranların tarifleri bir daha hiç alamaması cok saçma olur.

3. Menetli

Menetli Guest

Selam ,

Konuyu raporlarımıza ekledim.İlerleyen günlerde pazar yerinde, herhangi bir görev ile veya herhangi bir sistem gemisinin batırılması vb. şekilde elde edilmesi hakkında.Umarım en kısa sürede bir düzenleme gelir.

Saygılarımla.

4. Star

Star Board Administrator Team Seafight

Selam,

Sayın Aslan ne yapsın? Ben, Aslan ve diğer yetkililerimizde dahil kod var mı yok mu, geldi mi gelecek mi hiç bir bilgi sahibi değiliz. Oyuna yeni başlayan oyunculara veriliyor demek ki onlarda var. Geçtiğimiz haftalarda kod verilmişti fakat yaklaşık on gündür bu konu forumda zirvede ve bende gerekenleri rapor edip yolluyorum. Kod ya da başka bir çözüm istedik. Umarız en kısa sürede çözülür.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.