Anne Bunny Etkinliği

Konusu 'Genel Tartışma' forumundadır ve Bigpatron tarafından 19 Nisan 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. QASSİMODO

QASSİMODO User

bu etkinlikten bana ödül yok demek ki :) teşekkürler cevap için

2. stillgar

stillgar User

klasik seafight etkinliği. İnci kasamıyacaksak gülle sınırsız ruhlarla alınan tasarımlar boş . Npc ler inci verseydi sınırlama getirilirdi kesin. Ana sayfaya parası olmayan giremez yazın artık yeni başlayanlar zaman kaybetmesin boşuna :D

TiryakiHasan bunu beğendi.
  3. Etkinlik sonunda "Ruhlar da cephanelerle eşdeğer sayılacak" yazıyor peki sayı belli? 1 ruh kaç cephane sayılacak, ve hangi tür cephaneye dönüşecek?

psiqopath bunu beğendi.
  4. umarım 1v1 olmaz tasarımlar boş olduğundan tüm ruhları sona saklayacağım. 1v50 ve 1v100 şeklinde olursa güzel miktarda gülle kazanılabilir.

psiqopath bunu beğendi.
  5. Etkinlik sonunda "Ruhlar da cephanelerle eşdeğer sayılacak" yazıyor peki sayı belli? 1 ruh kaç cephane sayılacak, ve hangi tür cephaneye dönüşecek? bu sorunun cevabını biri verebilir mi ona göre harcıyacagım yada biriktirecegim

psiqopath bunu beğendi.
  6. sandıklardan cıkan alev verıcı toplar hesaplara yuklenmıyor lutfen su hatayı duzeltın kaç tane cıkan top bosa gııttı sonrasında yuklenır dıye bekledım hala yok kontrol eder mısınız

7. TRANTULA

TRANTULA User

şu botlara bir care

•کëwøпτë• bunu beğendi.
  8. Yetkili yok mu ?

psiqopath bunu beğendi.
  9. Menetli

Menetli Guest

Selam ,

Uzun bir süreden beri ruhların kaç adet cephane ile değişeceği bilgisi paylaşılmamaktadır.

Saygılarımla.

10. Sandıklardan top mu cikiyor

11. Nadiren alev topu çıkıyor 600 sandikta 4 tane çıktı bana

12. hangi cephaneden veriyor

13. KusursuzTR

KusursuzTR User

yetenek sıfırlama nişanı sadece 1 yetenek mi yani son verilen yeteneği mi geri veriyor

gokhanbeyiniz bunu beğendi.
  14. ZaGoR-SÖK

ZaGoR-SÖK User

2019-04-24 18:31:18
    William Cormac adlı oyuncunun gemisini batırdın.
    164916 x İnci aldın.
    1356872 TP (Tecrübe Puanı) aldın.

William Cormac adlı oyuncunun gemisine en çok hasarı ben veriyorum kaç defadır ancak etkinlik açıklamasında vaad edilen
    bu ödülleri alamıyorum. neden
    (En çok hasarı veren oyuncu bir Kralın Ganimet Kesesi, İmparatorun Ganimet Kesesi, Köpek Ustasının Ganimet Kesesi ya da bir Canavar Ustası’nın Ganimet Kesesiyle ödüllendirilir. )

15. Etkinliklerde doğum günü etkinliği gibi grupla girilip harita yapacağımız etkinlikler yapın bence eğlenelim bu tarz etkinlikler eski de kaldı gemi çıkart vur inci al onun yerine git aslanda kasıl daha çok inci yaparsın biraz gelişsin şu oyun sayın admin iletirseniz seviniriz etkinliklerde doğum günü etkinliğindeki gibi grup ve tek başımıza girip yapacağımız haritalar istiyoruz çok boş bi etkinlik birde zaten görevler 4 saat sürüyo şu karnikos son atış olmasin inanın yapana kadar gemi eksiye giriyo etkinlik oynuyamıyoz bi çare bulunmalı kolay gelsin..

16. Evet çıkıyor ama gemiye yüklenmiyor bana 5_6 kere çıkmıştır en az hala hesabıma yüklenmedi

17. ZaGoR-SÖK

ZaGoR-SÖK User

William Cormac adlı oyuncunun gemisini batırdın.
    164916 x İnci aldın.
    1356872 TP (Tecrübe Puanı) aldın.

William Cormac adlı oyuncunun gemisine en çok hasarı ben veriyorum kaç defadır ancak etkinlik açıklamasında vaad edilen
    bu ödülleri alamıyorum. neden
    (En çok hasarı veren oyuncu bir Kralın Ganimet Kesesi, İmparatorun Ganimet Kesesi, Köpek Ustasının Ganimet Kesesi ya da bir Canavar Ustası’nın Ganimet Kesesiyle ödüllendirilir. )

cevaplıyacak bir moderatör yada arkadaş yokmu?

18. Menetli

Menetli Guest

Selam ,

Sizin en çok hasarı bizler buradan göremeyiz.Destek Ekbinize hesabınızın incelenmesi için mesaj atınız.

Saygılarımla.

19. Dostum her darbeye girdiğimde muhakkak kese geliyor bir kaç deneme daha yapıp supporta yaz

20. tek başına batırırsan veriyor.Bende denedim olay şuki hem hasar verip hem batırınca bende denedim vermiyor yani iki üç kişi keserken hasarı enfazla sen verdiğine eminsen bırak başkası yapsın son atışı ozaman alırsın dene bir.