Anneler Günü 2019

Konusu 'Genel Tartışma' forumundadır ve Bigpatron tarafından 9 May 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Bigpatron

Bigpatron Team Leader Team Seafight

sA_fb_mothers_day_2019.jpg

Oyunumuzda yapılan etkinlik olan "Anneler Günü Etkinliği" hakkında geri bildirimlerinizi bizlere bu konu altından iletebilirsiniz.

Mesaj yazmadan önce dikkat etmeniz gerekenler;
    Lütfen öncelikle duyurumuzu okuyunuz: BURADAN

Eğer bir sorunuz varsa öncelikle bir kaç sayfaya göz gezdiriniz, bu şekilde daha önce aynı soru sorulmuşsa cevabını bulabilirsiniz.

Seafight Ekibiniz

2. Etkinlk çok karlı değil bence kesmesi kolay ama az inci veriyor onu kesene kadar drakir kesmek daha mantıklı gibi kristal kasmak için yapılablir

Kayserilim_38as bunu beğendi.
  3. ozican2525

ozican2525 User

Sinekler biraz daha fazla olabilir onun dışında klasik sıkıcı ara etkinliklerden biri.

capkın, .[FIRAT]. ve TiryakiHasan bunu beğendi.
  4. paradox07

paradox07 User

sinek kapanları stoklarla mı sınırlı?birden bitmesin diye mi az az atılıyor?

Kayserilim_38as ve TiryakiHasan bunu beğendi.
  5. reşitbaba

reşitbaba User

Seafight'ın kuruluş tarihinden beri yaptığı en kötü etkinlik 2k inci veriyor küçük npcler büyük amiral ise 15.000 inci etkinlik sandığı açıyorum 15 tanenin 9unda gözcünün bilgisi çıkıyor.Allah aşkına kaldırın şu etkinliği seafight kendini daha fazla rezil etmemeli. Seafight bu değil gerçekten kaldırsın şu etkinliği saçma sapan bir şey.

6. Star

Star Board Administrator Team Seafight

Selam,

Bu Anne Bunny etkinliği değil Anneler Günü '' Doğa Ana'nın Gazabı '' etkinliği. Ama şöyle bir şeyde var. Yapılan her etkinlik güzel olacak diye bir kaide bulunmamakta değil mi? :)

Saygılar.

7. rezillik

TiryakiHasan bunu beğendi.
  8. Etkinlikleri eğlenmek için oynuyoruz farkındasınız değil mi ? Hiç güzel bir cevap değil bence.

9. Kaiツ

Kaiツ User

Karaborsa yok gülle sınırlı satılıyor venüs çok az bulunuyor ana gemiyi gören cennetlik. Ana geminin Cadı gecesi etkinliğindeki minyon gemilerden daha az canı var.

En azından şu venüs sinek kapan'ın sayısını ve çıkma hızını arttırırsanız etkinliğe benzeyebilir. Raporlarmısınız lütfen

@Star @Relax @Menetli

10. Star

Star Board Administrator Team Seafight

Selam,

Gayet farkındayız ama bende size her etkinliğin güzel olamayacağını, bazen böyle kötü etkinliklerde olabiliceğinin mümkün olduğunu söylüyorum.

Saygılar.

11. Zepblin

Zepblin User

etkinlik kodu yok mu?

12. Zepblin

Zepblin User

etkinlik kodunu alabilir miyim? arkadaşlar

13. Menetli

Menetli Guest

Selam ,

Hesabınızın kayıtlı olduğu mail adresine kodlar gelmektedir.

Saygılarımla.

14. -Croatia-

-Croatia- User

Bütün haritalar bot dolu ve ben emeğimle etkinlik başladığından beri gözümü kırpmadan sıralama için uğraşıyorum ellerim çatladı pc ye basmaktan ve zar zor gemiyi 10 cu yapabildim fakat birkaç saat aradan geçmedi ve şuan bile 25.ci olmuşum sıralamadaki bütün gemileri tek tek casuslayıp yanına gittim ve 2-3 tanesi dışında hepsi botta .. Ve her geçen dakika gemi dahada sıralamadan düşüyor e haliyle ben botlarla yarışamam .. Bot olayına bir cözüm bulmassanız yakında oyunun iyice sonu gelecek zaten oynayanlarında hevesi kaçık bu botlar yüzünden . Her etkinlikle aynı kişilerin sıralamada olmasından usandım gerçekten ve emeğiyle oyanayanlarında hakkı yenmekte

15. croatia, kime anlatıyorsun bir söz vardır "Hırsız içeriden olunca kapı kilit tutmazmış". geçenlerde bazı dürüst oyunculara 15 gün gemi kapatma cezası verdiler. dile kolay 15 gün ... tam 15 gün... artık bot la ilgili yazmanıza gerek yok serbest oldu haberiniz yok. sene de 15 gün izin hakkı bile veriyorlar.

16. : ._._. 65/10846552 ıd li oyuncu sıralamda ilk 3 de dir sans eseri denk geldim ve 2 saniyede botta oldugunu farkettim

dün aksam 4 saate 100 sinek keserek 100 puana anca geldim bu arkadasın sayesinde 1 bucuk saatte 100 sinegin dp sini alarak 200 puana geldim takıldım pesine 1 saattir bırakmıyorum arada bir batırıp bpsini alıyorum gemi benden yavaş canı az vuruşu az ama ne hikmetse ilk 3 te

sıralamada ilk 20 de olan oyunculara casus atın takılın peşlerine kestigi gemileri dp sini calın puanı siz kapın bota soktuklarına pişman olurlar baska mücadele edemeyiz botta olan gemilerin herşeyini çalın

Son düzenlenen: 10 May 2019
    psiqopath bunu beğendi.
  17. Zepblin

Zepblin User

etkinlik kodunu paylaşacak biri yk mu yav?

18. yumi

yumi User

Ekran sistemin güzelmiş.

TRANTULA bunu beğendi.
  19. TRANTULA

TRANTULA User

şu botlara bir çare

20. ne alaka