Antik Çağlarda İsyan

Konusu 'Genel Tartışma' forumundadır ve Star tarafından 7 Haziran 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Star

Star Board Administrator Team Seafight

Selam Korsanlar,

index.png

Oyunumuzda yapılacak etkinlik olan "Antik Çağlardaki İsyan Etkinliği" hakkında düşünce ve önerilerinizi bizlere bu konu altından iletebilirsiniz.

Mesaj yazmadan önce dikkat etmeniz gerekenler;
    Lütfen öncelikle duyurumuzu okuyunuz: BURADAN

Eğer bir sorunuz varsa öncelikle bir kaç sayfaya göz gezdiriniz, bu şekilde daha önce aynı soru sorulmuşsa cevabını bulabilirsiniz.

Seafight Ekibiniz

2. cengizcc96

cengizcc96 User

etkinlik enkazı needen yok acaba ?

3. yalan atıyorlar adamların işlerine gelmiyor .sadece para sor cevap alırsın

cengizcc96 bunu beğendi.
  4. ogz0606

ogz0606 User

haritalarda enkaz yok bildirin lütfen

cengizcc96 bunu beğendi.
  5. cengizcc96

cengizcc96 User

cidden enkaz olucak dendi ?

6. Kaiツ

Kaiツ User

koyun şu gülleyi kasalım etkinliğin güllesini satmamak ne ya??

7. Kaiツ

Kaiツ User

ayrıca bi etkinlik bitmeden diğeri başlıyor bence biraz ara verin oyundaki sorunları düzelmek için düşünmeye vaktiniz olsun

8. Star

Star Board Administrator Team Seafight

9. Enkazlar Ne İçeriyor?
    Enkazlar zıpkın ile vurulmalıdır. Homing Mayını, Çarpmalı Mayın, Yulong Sikkesi, Taç vb bisürü yararlı nesneler bulabilirsiniz.
    admin yazılan bu

cengizcc96 bunu beğendi.
  10. kardeşim sen zaten gemiyi bota atıyorsun gerek yok katmasınlarda kesemeyin az biz nasiplenelim olmaz mı :);)

11. · Enkazlar olacak denilmişti ama enkaz denen bişi yok haritalarda

cengizcc96 bunu beğendi.
  12. Selam,

Konu iletildi, Umarım kısa süre içerisinde çözüme kavuşur.

Saygılarımla.

13. Merhabalar, Etkinlikte enkaz olunacağı söyleniyordu ama enkaz yok ?

cengizcc96 bunu beğendi.
  14. Selam,

Bizler konuyu ilettik. Eğer bu bir problemse çözüme kavuşur.

Saygılarımla.

15. karthagos

karthagos User

Etkinlik yapmışsınız iyi güzel de, drakir ygaht 90k vuruyor. Şimdi ben nasıl kesicem bu gemiyi 30 milyon canı var?

16. onun dışında hala kod yok enkaz yok npc yok ilgilenen yok cevap veren yok yok yok yok yani tam bir seafight...

17. sende gemini geliştirseydin az hasar alırdın millete 5 bin 10 sıkıyor millet keser sende bakarsın o zaman bak işte oyundaki herşeye farklı pencereden bakmayacaksın şimdide sen kıvranmaya başladın demekki herşey bazen istediğin gibi olmuyormuş değilmi kartagos. 2 gün önce millete verdiğin cevapların adaleti olsa gerek bu etkinlikte sana kapak olsun

18. karthagos

karthagos User

Çocuk musun nesin millet basmış milyarlarca para tabii az hasar alır. Ben para vermeden oynamaya çalışıyorum. Ayrıca nasıl bir düz orantı kurdun bu ikisi arasında hala anlamadım, sen forumu doğru düzgün okumadığın için ruhların elinde kaldı ondan mızmızlanıyorsun ben oyundaki bir ilginçliğe dikkat çekiyorum. Gelişmekte olan gemiler nasıl faydalanacak bu etkinlikten? Herkes para yatırmak zorunda değil.

19. Eray966

Eray966 User

150 liralık pakette 5000 kristal varken 210 liralık pakette hiç kristal yok. Bu biraz mantıksız değil mi?

20. Hocam şu enkazlar hakkında bilgi var mı gelecek mi haritalara yoksa gelmiyecek mi merak içinde kaldık , son durum nedir acaba
    chatte 30. haritalarda var dediler acaba yüksek haritalar için mi o enkazlar diye aklıma geldi.