Araf'ın Çağrısı Etkinliği

Konusu 'Genel Tartışma' forumundadır ve ArmageddoN tarafından 7 Mart 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. ArmageddoN

ArmageddoN Guest

Selam Korsanlar,

Oyunumuzda yapılan etkinlik olan "Araf'ın Çağrısı Etkinliği" hakkında düşünce ve önerilerinizi bizlere bu konu altından iletebilirsiniz.

Mesaj yazmadan önce dikkat etmeniz gerekenler;
    Lütfen öncelikle duyurumuzu okuyunuz: BURADAN

Eğer bir sorunuz varsa öncelikle bir kaç sayfaya göz gezdiriniz, bu şekilde daha önce aynı soru sorulmuşsa cevabını bulabilirsiniz.

Seafight Ekibiniz

Berat1903 ve *_*ИİL●APO*_* bunu beğendi.
  2. etkinlik karaborsasındaki cephaneleri sadece birer kere mi alabiliyoruzz aldığımız zaman kaybolduda

3. Yıldönümü etkinliğinde sınırlı cephane olması çok kötü olmuş. Senede bir güzel bir etkinlik geliyordu artık o da yok. Geçen seneki yıldönümü ile bu senekinin arasında dünyalar kadar fark var. Fosfor cephanesi 120 bin sınırla satılıyor, çok çok çok az. En az 500 bin felan olsa bari de yolumuzu bulsak?

4. Menetli

Menetli Guest

Selam ,

Şuan ki etkinlik yıl dönümü etkinliği değildir.

Saygılarımla.

*_*ИİL●APO*_* bunu beğendi.
  5. Peki yıldönümü etk ne zaman gelicek?

6. Menetli

Menetli Guest

Selam ,

Forumu takip ediniz.Resmi olacak açıklanacaktır.

Saygılarımla.

*_*ИİL●APO*_* bunu beğendi.
  7. PATRON2

PATRON2 User

sandık taşı etkınlık sandığına işlemiyor, bildirir misiniz?

8. Son görev ne veriyor bilen var mı ?

9. TRABZON

TRABZON User

gene botlara yarayan bir etkinlik. benim benim bir önerim var botlara çözüm bulana kadar etkinlik çıkmasın daha iyi.

10. aynen bu botlar banlanana kadar etkinlik yapmayın heryer gene bot çözüm bulunamıyo :)

11. botlar bu oyunda etle tırnak gibi olmuş artık seafight yönetimide bu yüzden duyarsız davranıyor radikal bir karar alacağıda yok zaten....

12. Aynen yönetim önlem almaya çalışıyor fakat normal oynayan oyuncuyuda etkiliyor en güzel radikal karar botları sınırsız ban olmalı yoksa botları engelleyemezsin eskiden ful bottaydı şimdi 6 7 saat botta yani gemiler banlamadığın sürece botta eskiden elit puanlar nasıldi şimdi neden puanlar düştü yani bottaydi işde:) şimdi ise sürelide olsa gene botta banlanmadiğı sürece bota devam edecekler birileri gene hakkımızı yiyecek yönetim bişey yapacağı yok gibi.Ben olsam sinırsız banlarım.Bidaha kimse bota koymasın hak yemesin diye neyse kolay gelsin..

13. iyi çalışmalar sayın moderatörler arafın çağrısı etkinliğinde actığım etkinlik sandıkların içindeki malzemeler cıkıyor ama gemiye eklenmiyor.100 lerce actım yeni fark eettim...

[ASİL]COMMANDER bunu beğendi.
  14. Etkinlik sonunda etkinlik sandık anahtarı, normal sandık anahtarına dönüşecek mi ?

15. +1

Hero1 ve Toddles bunu beğendi.
  16. Etk. sonunda elde kalan ruhlara ne olacak?

17. Menetli

Menetli Guest

Selam ,

Etkinlik sonunda resmi olarak açıklanacaktır.

Saygılarımla.

18. tanerm54

tanerm54 User

etkinlik biteli bir gün oldu hala bir açıklama yok. ne zaman dönüşecek bu anahtarlar ?

19. ruhlar felanda dönüşecek mi yoksa seafight doğum gününe mi saklanıyor ?

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.