Azalan Ödül Sistemi Hakkında

Konusu 'Fikir Havuzu ve Öneriler' forumundadır ve RAHMAN tarafından 17 Temmuz 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

GEMI COK KISA SÜREDE - DÜŞÜYOR BİRAZ UZUN OLMALI

1. KATILIYORUM

oy sayısı 17
    94,4%
  2. KATILMIYORUM

oy sayısı 1
    5,6%
  1. RAHMAN

RAHMAN User

cok kısa sürede gemı - düşüyor gece gırıyorum sabaha - bence biraz daha uzun olmalı

2. Menetli

Menetli Guest

Selam ,

12 saat girmediğiniz de 1 saat + ile başlıyorsunuz ve 9 saat eksiye düşmeden devam ediyorsunuz.Hiç hareketsiz 9-10 saat iyi bence.:)

Saygılarımla.

3. RAHMAN

RAHMAN User

Çalıştığımız İçin Sadece oyuna pazar günü girebiliyorum 1 gün girebildiğim için 9 10 saat çok az geliyor etkınlık kasamıyorum hiç - düşünce onun ıcın bı 12 13 saat olmalı .

Yasir2358, ulukurt029*Foo ve ADAŞLAR bunu beğendi.
  4. +1

RAHMAN bunu beğendi.
  5. Yasir2358

Yasir2358 User

muhakkak katılıyorum , iş yerinden girdiğinizde mesai bitimine kadar gemi - ye giriyor bu sefer evde giremiyorsunuz :) 9 saatin sonrası - ye girmesi saçmalık kim günün 15saatini uyuyarak geçirirki . Tatil günlerimizde zaten sabahtan akşama oyundayız düzenleme getirilmeli.

ulukurt029*Foo bunu beğendi.
  6. RAHMAN

RAHMAN User

Yasir2358 2 kişi oynayan var gemilerini yanı sabahtan akşama kadar oyunda değilim .

7. 1 gemiyi 2 kişi kullanmak yasak bildiğim kadarıyla ban sebebi :D

8. RAHMAN

RAHMAN User

Abimle beraber aynı pc oynuyoruz o yüzden sıkıntı olmuyor .

9. çoğu kişinin abisi kardeşi var. beraber oynayan bir sürü arkadaşım var buda mı:D yasak :D

RAHMAN bunu beğendi.
  10. - ye düşme çok saçma oyuncular bu yüzde çıkış aldırma yöntemi kaldırılmalı