Azalan Ödül Sistemine Alternatif Çözüm Önerisi

Konusu 'Fikir Havuzu ve Öneriler' forumundadır ve **denizlerinfatihi** tarafından 18 Şubat 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Azalan Sistem Çözüm Önerisi

1. Fikir Güzel Geliştirilebilir

oy sayısı 9
    64,3%
  2. Gerek Yok

oy sayısı 5
    35,7%
  1. evet arkadaşlar bildiğiniz üzere azalan ödül sistemi oyuna eklendi bu sistem kim ne derse desin bot kullanan oyuncular için bir nebze yararı oldu ama bot kullanmayan emeğiyle bu oyuna saatlerini veren arkadaşlarında sayısı oldukça fazla bu nedenle bu oyundan soğuyanlarda çok fazla benim fikrime gelince azalan sistem olduğu gibi devam etsin botçular için, yanlız bot kullanmayan emek harcayan saatlerini veren arkadaşlar içinde oyun ana ekranına bi sayaç konulsun geri sayım sayacı bu sayaç 1 veya 2 saatlik geri sayımlar olabilir bu süre dolduğunda doğrulama kodu gönder seçeneği olsun bu kodu gönderen oyuncular azalan ödül sistemine dahil olmadan oyununa normal devam etsin
    bu sayaç görünebilir şekilde ve rahatsız etmeyecek bi şekilde oyun ekranında olacak bugün çoğu sitede hepimiz denk geliyoruz doğrulama kodu gönder veya ben robot değilim seçenekleri bunun zor olacağını düşünmüyorum ana ekranda ki sayaç sıfırlanınca 5 dakka içinde veya 10 dakka içinde bir tıkla gönder seçeneğine tıklayıp kodu gönderenler aynen devam gönderemeyenler de gene azalan sisteme dahil olacaklar şimdiki gibi 8 saatlik oyundan sonra

sistem işleyişi

* oyun ana ekranında olacak
    * belirli bi şekilde rahatsız edici olmayacak
    * sayaç sıfırlandıktan sonra 3 veya 5 dakka içinde onaylanabilecek
    * onaylayanlar azalan sisteme dahil olmayacak
    * sayaç oyuna ilk girişte başlayacak

bu fikir tartışmaya ve geliştirilmeye açıktır kaçırdığığım bilmediğim şeyleride ekler veya çıkarır yönetime sunarız sizlerde bu fikri olur olmazlarını söyleyin

agustyne34 bunu beğendi.
  2. Böyle bir sistemin oyun zevkimi bozacağını düşünüyorum.

3. Somberlain

Somberlain User

O güzel oyun zevkini bu gereksiz azalan ödüller bozmadıysa, daha hiçbir şey bozamaz meraklanma.

4. bozacağını zannetmem sadece tıklayıp sayacı sıfırlayacak 1 saniyede sonra oyununu tekrar devam edecek

5. ''BOTU ENGELLEMEDİKLERİ SÜRECE'' Hiç bir alternatif yöntem önüne geçemez sadece oyunculara zarar veriliyor!

6. Bunun en kolay cozumu bircok oyunun yaptigi gibi kendi afk sistemlerini getirmeleri boylece her oyuncu faydalanir bizlerde rahat rahat oynumuzuda oynariz gider gunluk hayatimizida yasariz