Azalan Ödüller Bilgilendirmesi

Konusu 'Fikir Havuzu ve Öneriler' forumundadır ve [ASİL]COMMANDER tarafından 12 Nisan 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Anasayfadayken, -%kaçta olduğunu görebilmek istiyorum eminim birçok kişi de bunu istiyordur

2. Aynen ana sayfada eksiye ne zaman gircemizi veya ne zaman kadar kapalı kalırsa çıkacamızı görsek iyi olur bi anda eksi 10 diyo bazen ben kapatıyom oyunu ama önceden haberimiz olsa görevleri falan ona göre ayarlarız eksi 10 dedimi bi an iyi olmuyor kolay gelsin.

3. Menetli

Menetli Guest

Selam ,

Anasayfaya girdikten sonra oyun sayfasınada girebilirsin çok zor birşey değil.

Saygılarımla.

4. Menetli

Menetli Guest

Selam ,

Anasayfa değilde oyun sayfasına bazı özellikler eklenebilir.

Saygılarımla.

5. sayın admin -10 da iken anasayfadan oyuna girdiğinizde 1 saat sonra -20 oluyor ve artmaya devam ediyor.
    0 iken oyuna girerseniz 8 saat ceza yemiyorsunuz
    +10 iken girerseniz 9 saat.
    Yani 1 saat önce oyuna girersen yanlışlıkla(-10da) patladın. Direk -den başlıyor.
    Ama 1 saat daha bekleyip girersen 8 saat oynama hakkın oluyor. Tek fark o 1 saat.
    Ayrıca-10da girip tekrar çıkış yaptığın zaman sıfırlanması 1 saatten daha fazla sürüyor.

Ayrıca tamamen afk kalmanın, ara sıra girmekten daha hızlı - puan götürdüğünü zannediyorum.
    Demem o ki oyuna girmeden, anasayfadan görebilmeliyiz.

Dün hesabıma girdiğimde -70 de idi. 10 dakika bakınıp çıkış yaptım , 1 saat sonra tekrar girdiğimde - 80 e çıkmıştı.
    Yani oyun ekranına girmemiz bizim için kötü olabiliyor onun için anasayfaya gelmesini istedim.
    Gerçi oyun ekranına gelse de süre tutulup halledilir :D:D yeni uyandım sabah sabah algılarım fazla açık değil.

6. iyi olmuş, çok beğendim, etkinlik karlı olmaz diye bota bıraktın saatlerce, etkinlik karlı olunca da böyle can çekişiyosunuz, daha beter olun bota bırakanlar, keşke 1 saat değil de yarım saatte azalan ödül oranları artsa

7. Menetli

Menetli Guest

Selam ,

Hiç oyundan çıkmadan nerdeyse 20 saate yakın online olmak büyük başarı:rolleyes: Bu şekilde bir uygulama yapılırsa bazı bilgisayar başında olmadan bir şekilde oynayanlar için daha iyi avantaş olacak.Dışardayken bile oyun anasayfasından hesabının oyundamı olduğunu görecek.Siz demek istediğimi anladınız.Oyun ekranında olabilir fakat anasayfa olmasına karşıyım kendi adıma.

Saygılarımla.

♠TheKing01♠ bunu beğendi.
  8. Kaiツ

Kaiツ User

Kesinlikle haklı, mümkünse sistem komple çıktığı yere geri gitsin. Yok biz botu engelledik büyük iş başardık diye düşünüyorlarsa en azından sistemi daha anlaşılır hale getirsinler.