Azalan Ödüller

Konusu 'Yeni Korsan Öğreticileri' forumundadır ve piratesangry tarafından 13 Şubat 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. arkadaşlar biri açıklasın anlayamadım şimdi ben oyuna saat akşam saat 20.30 da girdim şuan da -10a düştü bu süre 8 saat değilmiydi ? daha hiç bişey kasamadım bile bide - ye düştükten sonra taktikler nelerdir yani kaç saat sonra düzeliyor bu - olayı şunu allah aşkına kaldırın ya 4 saat oynadım alt tarafı

2. ya mesela -20 ye düştüm örnek veriyorum 20 saat hiç hesaba girmedim sonra hesaba giriş yapınca gemim 20 saat sonra mı - ye düşecek ?

3. daha önceden eksiye düştünüz mü ? yani eksiye düştüğünüzü görüp çıkış yapıp tekrar girme süreniz ortalama 4 saat ise tekrardan 4 saat sonra eksi durumuna düşmeniz normaldir.

4. + da iken sure artmiyor oyundan + da ciktiniz 20 saat girmediniz geri dondunuz 8-9 saat icinde - e dusuyorsunuz. -10 dan -80 e kadar saat basi -10 diyorsunuz yani 8 saatte -80oluyor oynamaya devam ettigin surece - suresine ekleniyor -80 de 2 saat daha oynarsaniz +a gecme sureniz 10 saat olur.+10 icin bir sure belli degil aciklama yapilmadigi icin kac saatte +10 olacaginin netligi yok.

5. - de ıken bonus haritalardakı elıt puan kastıgımzda o elıt puanlar damı az gelıyor yoksa bonus haritaları etkılemıyor mu?

6. - de iken bonus haritaları etkilemiyor.

7. Menetli

Menetli Guest

Selam ,

Şuan etkilemektedir.

Saygılarımla.

[ASİL]COMMANDER bunu beğendi.
  8. aslında -80 de kalmasa -100 e kadar düşse çok hoş olur. o zaman otomatikler biter.
    hatta yakın zamanda sandık, pırıltı, canavar bile etki edebilir diye umuyorum.

9. yav kardeşim bizim haklarımız da gasp ediliyor. mantık çerçevesi dışında fikirler sunmasanız artık?

10. işin cılkı cıktı iyice... Serverlerde oyuncu azalması çok normal. Bu gidişle tüm serverleri bir çatı altında toplayacaksınız bu durumda oyunun kapanmasına neden olacak (-) sistemini bir an önce oyunculara yönelik olarak düzenlenme getirilmesi gerekecek bot durumu zaten aldı başını gidiyor. Artık oyun adminleri, botlarla konuşur hale gelirler. Bu durumda trajikomik :)