Balkabağı Festivali 2016

Konusu 'Eski Duyurular ve SSS' forumundadır ve Bigpatron tarafından 31 Ekim 2016 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. atlas42

atlas42 User

karaborsada bir sürü şey var alınamıyor aynı şeyler parayla satılıyorsa para bayılmak lazım o zaman

2. BİGPATRON sayın admın bız bu oyuna gerek maddı gerek manevı yatırım yapıyoruz saatlerımızi
    verıp gemılerımızı kasıyorum fakat 17 1 de her gece brtm oyuncuları gemılerını bota
    koyup etkınlık npclerı vurduyorlar sandık actırıyorlar sıze nıklerı atıyorum
    gereklı arastırmayı yapıp gereklı cezayı verıcegınınze ınanıyorum zaten gereklı
    ıslemler olmassa mahkemeye kadar gıdıcem cunku bız burda emek harcarken onlar emek
    hırsızlıgı yapıyorlar gereklı ıslemı yapıcagınızı umuyorum nıklerı sole solıyım
    sıze : *10ur*B®™ 65/13365788 ----- Elliot 65/9111189 --------
    CakaBeyy* 65/9410521 ------- Nutella
    181/17285278 bu oyuncular nıklerıyle bırlıkte sıze ıdlerınıde attım bu konunun takıpcısı olucagımıda bılmenızı ısterım
    gereklı ıslemlerı bu kısıler gormezse devamlı olarak yazıcam gereklı mertebeye ulasana kadar

3. hatta su saaatte bıle bottalr saatı dıkkate alın 17 1 de elıot yanı evanescense gemısıdır botta cakabey botta onur botta saat turkıye saatıyle 15 27 bu saatte bıle arastırmaya alsanız yeterlı sonuca ulasırsınız

4. atlas42

atlas42 User

bot kullanan bütün oyuncular süresiz banlansa seafight batar. bana göre paralı oyuncuların bot kullanılmasına göz yumuluyor. tabi benden olan düşüncesi de var. forumdakiler sadece göz korkutma

5. ZaGoR-SÖK

ZaGoR-SÖK User

mini oyunda tasarım almak için zaman şartı yok ben hepsini aldım zamanla alakası yok

6. 66hakan

66hakan User

bu kadarda şansa bırakmamak lazım birinde versin artık ilk günden beri heves ettik :D

7. ***EZEL***

***EZEL*** User

sa bu karaborsadaki Lost Soul içeriği ne canores dediği
    200.000 inci istiyor değer mi?

8. ●ђр●

●ђр● Guest

Canores tasarımını seviyorsanız neden değmesin :)

9. ***EZEL***

***EZEL*** User

resmini atar mısınız?

10. ●ђр●

●ђр● Guest

11. ***EZEL***

***EZEL*** User

forumda aradım da üzerindeki taşları bulamadım mümkünse onlarıda yazabilir misin sayın HP

Son düzenlenen: 12 Kasım 2016
  12. ●ђр●

●ђр● Guest

5 hasar 25bin dp olmasi lazim boş yani

13. imatif

imatif User

aynen benim gemim orta seviyede mini oyunda yarım saat uğraşıyorum abartısız sürekli tamir ola ola.kabakla 120k vura vura bitiyorum.inci karim:5000 kadar ama gemide 5tanemi ne taş vardı şuan 80-90 tane güzel taşım oldu :) bide %8 isabet taşı olan tasarımı alabilseydim iyi olacaktıda gelmedi işte

яoтαsız bunu beğendi.
  14. Düşük gemiler grup haritasına arkadaşlarıylan girerlerse 75 bin inci onlar için iyi olacaktır , ts nizde isteyin 4 güçlü geminin yanına 5. gemi olun güzel inci kasarsınız.

edit:tabi 1 gün kaldı etkinliğin bitmesine orası ayrı :)

15. Arkadaşlar gantril ininde alacağımız yardımın salon veya plato sikkesi olması ödülden başka neyi değiştiriyor? Yardımcıların vuruşları veya iyileştirmeleri farklı mı??? Yani salon sikkesi ile bitiriyorum fakat diğeri ile biitirebilir miyim acaba???

16. Kimse mi okumuyor? Bir saat oldu neredeyse. Bir cevap yazarsanız, yatmadan son bir görev yapayım :)

17. 66hakan

66hakan User

Kardesim plato sikkesindeki sifaci bende 700 800 atiyo en fazla ha sifalamis ha sifalamamis hem zirh israf ettirdi bana hem zaman tek iyi yönü 2nisan vermesi sadece vam helsingde tek atamiyor emblalara senin yardim etmen gerekir kafam agrimasin dersen en iyisi solon sikkesi :)

ziyakaptan(§•ƒ) bunu beğendi.
  18. Çok sağolun efem. Emblalara hiç sıkmadan ancak bitirebiliyorum. Bu durumda salona devam :)

19. selami

selami User

korkutucu muhafız tasarımını alan arkadaşlar taktik verebilir mi lütfen 5 gündür ugraşıyorum ama vermiyor :(

20. 66hakan

66hakan User

şansmış korkutucuyu vermedi ben ilk günden beri uğraştım hep kese başka etkinliklere kaldı tasarım :)

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.