Balkabağı Festivali 2019

Konusu 'Genel Tartışma' forumundadır ve Star tarafından 30 Ekim 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. sss de yazan buff bulamadım ve bir boss un 500milyon canı var kim batırsın?

2. sayın mod haritada bazen 10 gemi birden sıkıyor ve en düşük darbe alan 6000 benim gemi 17-18 bin darbe alıyor tamir olmakta ve sistemlere sıkmakta zorlanıyoruz. sistemi bıraktığımızda belli bi süre sonra darbe basıyor

3. Star

Star Board Administrator Team Seafight

Konuyu raporlarıma ekliyorum.
    Oyuncu batırınca ortaya çıkan kabak görünümlü pırıltıları aldığınızda fazla darbe verirsiniz. Ayrıca canı gayet normal bence.

4. KяaL!

KяaL! User

Haklı olsan dahi kullandığın yanlış hitap yüzünden kaale alınmassın sana tavsiyem üslübunu değiştirmen.

5. SAYIN SMODUM Ruhların huzurunda çok npc oluyor. etkinliğin başından beri haritanın her yeri npc kaynıyor. 15-20 gemi 5-6 dk da 1 gemi kesiyoruz haritadaki sistemlerle baş edemiyoruz bir düzenleme yapılsa kolaylık sağlansa npc vuruşları yüksek sıkmadığımız npc bize sıkmasa iyi olur en azından bunu rapor ederseniz sevinirim

6. saltı

saltı User

Iskarmoz ve bekçi kullandığınız halde mi 4 5 bin hasar alıyorsunuz?

7. Labirent haritası nasıl oynanıyor ? girer girmez Gantril otomatik saniyede batırıyor ?

8. Star

13 adet ıskarmoz seviye 5
    Gemi özel taşı zırh plaka
    gemide hasar önleme taşı 25.seviye
    evcil hayvanda hasar önleme taşı 25.seviye
    sis duvarı buffu vs.
    Bekçi kullanmıyorum

9. 1 adet ıskarmoz ile 13 adet ıskarmoz aynı hasar önlemeyi yapmıyormu? arada ne fark var

10. Star

Can farkı var savunma aynı.

11. ozican2525

ozican2525 User

Diğer forumlarda bakım çalışması foruma düştü.Bizde bir açıklama ne zaman gelir ?

∂єяєвєуι-[C¤] bunu beğendi.
  12. Bizimkiler paralı paketleri anca yayinlaf

....FATİH....™ bunu beğendi.
  13. Star

Selam,

Resmi bir bilgi gelmediği için biz yayımlamadık. Tercih meselesi biraz.

14. Bazı insanlar Bazen İnsanlar İnsanoğlu Egoist Bir Varlıktır

15. Bence Çilekeş hortlak normal haritada çıkmalıydı haritayı güçlü alyans ele geçiriyor sonuç kendileride kesemiyor kimseye de kestirmiyorlar bu bence yanlış güçsüz gemiler etkinlikten yararlanamıyor haritada 50 tane çilekeş hortlak boş geziyor bence normal haritaya atmalıydı ayrıca karaborsaya keşge dünyalar topu koysalardı daha iyi olurdu nimet koymaları güzel olmuş enkazlarda bol bol atsaymış süper olurmuş etkinlik kolay gelsin..

☆вöятєçιηє☆ bunu beğendi.
  16. etkinlik hakkındaki düzeltme gelmeli diye düşünüyorum

-haritalarda bulunan enkaz ve sandıkların sayısı artırılmalı
    -ruhların huzurundaki çilekeş hortlak npcsinin davranışı değiştirilmeli (ya sıkmadığımız sistemin sıkması engellenmeli ya da sistemin vuruşları düşürülmeli )
    -sezon sistemine enkaz ve mini oyun da eklenmeli

yukarıda belirttiğim maddeler oyundaki bir sorun değil fakat oyuncular için güzel bir düzeltme olacağını düşünüyorum

BIRAKTI bunu beğendi.
  17. BIRAKTI

BIRAKTI User

enkaz ve sandık sayısı arttırılmalı birde içerikleri degişmesin şu enkaz ve sandıkların bitinceye kadar ödüller aynı kalsın

18. Coder

Coder User

Grup haritalarına girmek çok zor sistemler çok vuruyor. Canı doldur 7k inci kas yarısını gülleye ver geri tamir bas. Ana gemiye ulaşmak mümkün değil. Küçük gemiler için çok zor bir etkinlik. Umarım kış etkinliği böyle olmaz..

devran_34_60 bunu beğendi.
  19. ne sandık var ne enkaz nede düşük dp li gemi her etkinlik aynı sacmalık görev yaaprken bıkyıorum uykum gelyior insan bir oyun oynarken sıkılırmı uykusu gelirmi koyun haritaya 100 er tane enkaz sandık gemilerinde darbesini düşürün ödülüde az versin sıkıntı değil

grup haritası akıl işi değil ruh takibi haritası sacma ve gereksiz mini oyun cok zor hayvan gibi dayak yiyoruz

20. mertt80

mertt80 User

Gemim ezik olduğu için yine bir etkinlikten eli boş döndük hiç bir işe yaramadı ne gülle ne inci kasılıyor zıpkınla 50 50 vurup kesince 12 250'lik zıpkın kazanıyorum oo çok teşekkür ederim düşündüğünüz için pırıltı toplasam daha çok kasılırdım.
    Bir kere de düşük gemilerin de kasılabileceği bir etkinlik yapın ya. Grup haritasına girebilmek için oyununu bota bırakan adamların npclerine son vuruş atıyorum saatlerce kendim sadece pumkin kingi alabildiği için. Girince de tek yiyip çıkıyorum.
    Ezik gemiler oynamasın diyorsanız bırakalım şu oyunu boşuna vakit kaybetmeyelim.