Ban Alan Hesaplar Hakkında

Konusu 'Genel Sorular' forumundadır ve asdsafreter tarafından 18 Nisan 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Öncelikle sayın Adminlerim bu konu hakkındaki tartışmalar hemen kilitlendiğinden dolayı yeni konu açma gereği duydum sadece düşüncelerimi söylemek istiyorum.
    10_11 senelik bir seafight oyuncusuyum.Daha önceden de bu şekilde bot ile kendini geliştirmeye çalışan bir çok emek HIRSIZLARININ hesapları süresiz bir şekilde kapatıldı.Fakat şuan ban atılmadan önce bot kullanan hesapların kendilerini gayet güzel geliştirdiklerini zaten hepimiz görüyoruz.Bir türlü süreleri bitmeyen bonus haritalarından alınmış fazla darbe puanları kristal nimeti vs gibi birsürü şeyler.
    Fakat şuan atılan 2 haftalık ban kişisel görüşüm tamamen yetersiz bi karar.Kimsenin işine karışmıyorum siz yetkililer öyle uygun görüyorsunuz fakat bu bot kullanıp kendini geliştirmiş kişilerin hesaplarını daha uzun süreli veya süresiz bir şekilde kapanması uzun yıllarını oyuna adamış emeğiyle oynayan bir oyuncu olarak söylüyorum.
    Umuyorum ki bu 2 haftalık ban süresi tekrar değerlendirilmeye alınıp daha uzun süreli bir şekilde hesap kapanması göz önünde bulundurulur.

2. ΛŁΞЯК

ΛŁΞЯК User

aynen hele top katlayanlar şu an oyunda aktiv bir şekilde cirit atıyorlar, :) 60 bin vuran adam şimdi bana 110 bin vuruyor :)

3. Selam,

Açmış olduğunuz konuyu, memnuniyet ile ivedi bir şekilde raporlarıma ekliyorum.:)

Saygılarımla.

4. bürsürü bot gemileri halen oyunda ,ban atılan gemilerde milyonlarca malzeme ,özel harita canları yıllar olmuş 15 gün ban adelet nerde benim gemiyede o kadar malzeme ve can verin yeminle 15 gün oyuna ben girmeyeyeim adelet istiyoruz bizim gibi adaletli oynayan oyuncunun hakkını kim ödeyecek ,ben sınırsız ban atılmasını istiyorum ama ne kadar bot gemisi varsa hepsine atılsın şu ayunu biraz adaletli oynayalım yoksa inanın sıkılmaya başladım hakkı yiyenler yanına kar kalıyo ayrıca geç gelen adalet adalet değildir kolay gelsin...

5. Selam,

Sizi net bir şekilde anlıyorum. Konuyu ilettim. Haklısınız ve arkanızdayım. Fakat bu benimle ya da takımımızla, takım lidermiz ile alakalı bir durum değil. Biz takım liderimize oda üst birime iletir.

Saygılarımla.

6. 15 gün bilgisayarları dinlensin diye atılmış ban sanırım zira 15 gün ban veriliyorsa kullanmayanlarda kullansın zira senede 1 kere ban taraması oluyor ondada 15 gün yani 1 yıl oto kullanıp 15 gün ban yemek kimseye koymaz aksine nasıl olsa çok vermiyorlar diyip kullanımı arttırır onu geçtim otomatik kullanıpta 15 gün ban almayan gemiler bile var hala garip bir uygulama oldu merkez ekibin düşünce temelini anlamak zor

**ßy__Qrizma**[155] bunu beğendi.
  7. Peki bokor atıp banlanan gemiler pardon 15 gün tatile çıkan hesaplar bokor ödüllerinden yararlanıcak mı ? bari ondan mahrum kalsalardı bilginiz var mı acaba ?

8. Selam,

Konu ile alakalı bir bilgim yok. Fakat sizin için soracağım.

Saygılarımla.

9. Öğrenip bilgiyi bizimle paylaşırsanız cidden sevinirim.İlginiz içinde teşekkürler

10. Selam,

Cevap gelince sizinle paylaşağımdan süpheniz olmasın. Ben teşekkür ederim.

Saygılarımla.

11. Sayın Modum
    İlginize ve göstermiş olduğunuz hassasiyet için çok teşekkür ediyorum.

12. Selam,

Rica ederim.

Saygılarımla.

13. Selam,

Cevap geldi. Ay sonu oyuncu kazanırsa ödülünü alacak.

Saygılarımla.

*FREE*TAKILIR* bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.