Ban

Konusu 'Teknik Sorunlar' forumundadır ve .〤CÝPRÙŠ〤. tarafından 18 Nisan 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. bann... 1ayı geçti neredeyse yaklaşık 2 aydır oyuna sadece günlük ödülleri almak için giriyorum. Şimdi günlük ödül için tekrar girmek istedim ve kendimi bannlanmış gördüm, forumda da yazmışsınız ki gemilere bottan bann atıldı. ben bu kadar zamandır oynamıyorum bile seyir defterim boş nasıl bann yedim ben!!!
    bu ne perhiz bu ne lahana turşusu

2. Geçmişe yönelikte atıldı sanırım.5 6 ay önce 1 sene önce kullanılmışsa dahi atıldı lakin 2 hafta cidden az 5 6 ay oto kullananda 2 hafta yedi 1 2 kere kullananda garip oldu

3. Selam,

Bot kullanmadıysanız hesabınız ban almaz. Önceden kullanmış olabilirmisiniz? Ben hiç kullanmadım diyorsanız ozaman o gemiyi satın aldınız ki, buda hesabınızın tamemen kapatılması için yeterli bir sebeptir. Siz haksız ban aldığınızı düşünüyorsanız Support'a yazın. Onlar gereken incelemeyi yapacaklardır.

Saygılarımla.

*MV1* bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.