Geri bildirim Bigpoint Fiyat Değişikliği Geri Bildirimleri

Konusu 'Genel Tartışma' forumundadır ve Artemis tarafından 23 Ekim 2017 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. unutmadan bu oyunu en cok oynayan millette türklerdir bunu almanyalılarda biliyor onlar bu zam işlerinden sıkılıp oyunu bırakırsalar o zaman almanyada ingilterede kurtaramaz bu oyunu :)

2. Şöyle de bir sorun var, siz bu gorusleri kimlerden nasil topluyorsunuz?

Seafight oynamiyorsunuz eyvallah oynamak zorunda da değilsiniz zaten hangi bir oyunu oynayacaksınız.

Siz de dogal olarak yetkili kisiler ile (ki bunlar girip 2 hafta cm lik yapıp çıkan kişiler) konusuyorsunuz. 2 gündür şu oyunu oynayıp 'paketlere acil durum tamiratı koyun' tarzı istekler sunuyorlar size, siz de guzel bir sey sanip Almanya'ya yaziyorsunuz, 50 lira edecek paketin icine 2 kayip aşk 3 acil durum koyup 150 liraya satıyorlar.

Fiyat artışı zaten bir sorun, bir de paketlerin içeriği gereksiz. Vudu rahibi olmayan adam pakette vudu rahibi istiyor diye 7 günlük rahip koyulup 25 liralik paket 50 liraya satılıyor.

Lutfen raporlariniza bunu da ekleyin, ozellikle oyun icinde rahatlikla kazanılan itemleri (kayıp ask, silah arkadaşı, acil durum, mojo güverte) hiç koymayin. 30 topun yanina 14 de nimet koymayın, birakin 30 topu yalin alalım.

Umarim demek istedigim anlaşılmistir, iyi görevler..

Son düzenlenen: 25 Ekim 2017
    çAğRı ve heaty bunu beğendi.
  3. Euro'ya çevirin ne kaldı geriye?? tamam çevireyim ben sana. Adam 2 bin euro maaş alıyor 30 euro paketi çekiyor. Biz 1500 tl maaş alıyoruz ve 150 tlsini veriyoruz.

Çevirimi beğenmişsindir umarım.

drasC0 bunu beğendi.
  4. 06BABA14

06BABA14 User

valla hocam beta ya gırıyoruz orda bile simbi tılsımı triton tacı vs orda bıle oyunculara sunmuyorlar dediklerine katılıyorum parayla satılanlarda karaborsaya cıkanlar da dedigin gibi yalın olsun para veren veremeyen neyden faydalanabılırse ondan faydalansın ama bunlar hayal alemınde kalıyor. uykudan uyanınca hersey tl ye geri donuyor alan yine alıcak alamayanda dıger arkadaslarında dedıgı gıbı X tusuna basıcaklar tarayıcılarda temennim düzelmesinden yanadır onuda belirityim ..

5. bide iletecez almanyaya diyorsunuz şimdiye kadar ilettinzde ne değişti ne oyun adam akıllı düzeltildi ne fiyatlar aşaği düştü ha üstüne para yetmedi haydin bi daha zam yapalım bi 100 bokorda olur 150 lira bunu artık bu aydan sonrada kimse veremez sizin içinde sorun yok ya görevliyiz ac bi hesap bi oraya bi buraya ucun neymişş bakıyoruz oyunda hata varmı bu zamana kadar cıkan paketlerdede fazla birşey yok fiyatlar pahalı oluyor yine yukarda arkadaşın dediği gibi oluyor cok boş itemleri ne amacla pakette satişa sunuluyor anlamiş değilim şimdi o paketlerede vurun bi 20 lira ekstra keyifler gıcır :)

6. en kısa zamanda oyunu burakmam lazım böyle olmuyor gittikçe işin içinden çıkılmaz hale geldi çünkü oyun oynayıp kafa dağıtalım diyoruz iyice stresli olmaya başladı

7. Oyunda yenilikler içerisinde olsa ,oyuncuların istediği adımlar atılsa,sunucular çökmese hatalar olmasa kısacası hayat bayram olsa anlarım fiyat artışını hak ediyor diye düşünürüm. Bigpoint bünyesinde olan çoğu oyunun son yıllarda istikrarsızlık olmasının sebebi de budur. Eskiden Türkiye sunucu 3 adet mevcuttu şimdi tek sunucuyu dolduramadığı için haritaları azaltma seçeneğini kullanmaya başladılar. Oyunun son çırpınışları gibi aldığımız parala bakarım oyun ne olursa olsun düşüncesi içerisinde olan bir şirket yapısına dönüşmüş durumda. Kaldı ki oyuna müdahale eden kişi ve şahısları yazmıyorum yazarsam forumdan uzaklaştırma alacağıma eminim siz olsanız buna sessiz kalırmıydınız ? @Artemis Dediklerim görevini layık bir şekilde yapan hak yemen harama el uzatmayan görevli kişiler hariçtir .

Son düzenlenen: 23 Ekim 2017
  8. Ben de diyorum bazen bıraksam diye, sonra da diyorum ben olmasam bunların kafasına kim vuracak, vazgeçiyorum :)

9. AVCIKRAL61

AVCIKRAL61 User

yok yaw çok uçuz barayı yoldan toplamıyoruz

10. sıkıntı yok yüzde 10 zam çok az en az zam yüzde 50 olmalıydı

11. aynen katılıyorum gecen zam yuzde 50 bide yuzde 25 oranlarında geldi ama hala alınıyor her paketden 2 şerli 3 şerli gemiler doluyor bence gene alınır gibi cok fazla bir zam yok yani oyunu bırakıcağız faln yazmışlar abartıyorlar Türkiye de o kadar zam geliyor hersene hayatımı bırakıyoz sanki

bide yok 1500tl maas alan biri gelip burda ayda 2 paket cekıp sonra bokor atıp oynamaz kimse kimseye kandırmasın öyle insanlar vardır onlarda bokor atmz 1 paket ceker en fazla 1500tl Türkiye de genel ihtiyaclara zar zor yetiyor bide oyuna mı vericek?

oyunu parasız şekilde oynıyanlarda var aylık 10 15tl verip onlarda oyundan zevk alıyor.

Son düzenlenen: 23 Ekim 2017
  12. kardeşim sen ne iş yapıyosun? kardeşim kime göre neye göre ucuz? şimdi diyeceksin ki paran yoksa oynama. kendi adıma yorum yapmak istemiyorum ama durumu ortalamanın altında olan insanların oyunu oynamaya hakkı yok mu? bunun hesabını sana sormuyorum sonuçta oyun senin değil bigpoint zam yapar yada yapmaz orası onların bileceği iş hiç bişey diyemem ama buraya gelipte ucuz yazman biraz düşüncesizce oldu.

13. göktürk

göktürk User

Zama karşıyım hatta indirim dahi olması lazım. Ne gibi emek veriliyorda bu kadar pahalı ürün satılıyor.Sanki farbikasyon üründe zama yapılıyor altı üstü bir yazılım.

14. Geri Sayım Başlıyor tik tak tik tak oyunun sonuna az kaldı yavaş yavaş bitiriyorsunuz şu oyunu.

CEDAG bunu beğendi.
  15. Qυєєη

Qυєєη User

Nerde o 2008 yılının seafight i :) O zaman daha az sorun vardı daha az para veriyorduk . Ama daha çok zevk alıyorduk gecemizi gündüzümüzü heba ediyorduk ama değiyordu buna . Şimdi ? Hem çok paran gidiyor hem zevk alamıyorsun hem oyunda binbir çeşit hata . Bitirdiniz be o güzelim oyunu . Saygılar .

CEDAG ve heaty bunu beğendi.
  16. mamı_55

mamı_55 User

Ne demiş şair;

Artık demir almak günü gelmişse zamandan,
    Meçhule giden bir gemi kalkar bu limandan...

17. %10 zam ne ki yani. zam demeye bin şahit lazım zamcık bu zamcık

Şanlı bunu beğendi.
  18. heaty

heaty User

şimdi ölemi bastır parayı emek verme yat .. biz 3bin vurmak için ne meekler veriyorduk..

19. seafight kendi ipini çekiyor,bi bakmışlar hiç oyuncu kalmamış,TR oyuncularının ekonomik gücü kısıtlı olduğunu,oyun kurucularını birileri anlatmalı.bindiğiniz dalı kesmeyin.

CEDAG bunu beğendi.
  20. Bigpoint in ağustos ayı sanırım, en çok kazanan oyunu Seafight kapanır mı :)