Geri bildirim Bigpoint Fiyat Değişikliği Geri Bildirimleri

Konusu 'Genel Tartışma' forumundadır ve Artemis tarafından 23 Ekim 2017 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. x1957x

x1957x User

aynen katılıyorum arkadaşa adam gibi bir oyun sunamıyorsunuz bide fiyat artırıyorsunuz çok komik

2. mawzer

mawzer User

bence yapılacak zam az yürü here bigpoint

3. Şahsen ben elimden geldiğince az para yatıyorum bokordan her ay 10-15 top almak için 2 bokor harici para yatırmıyorum desem yerıdır bence indirim ve bokor harici yatırmakta mantıklı degıl oyunu paraya dayalı diye dayatan oyuncular sureklı en iyisi olmak için uğraşmaktan oyundan arada girip keyif alma sohbet etme kısmını kaçırıyorlar şahsen hesabım 1 haftalık başlandı ve ben her gün oyuna diye girip 2-3 saat sohbetimi edip çıkıyorum hesabıma girdiğimde banlı olması bile benim rutınımı degıstırmıyorsa ts sohbet oyunun onune çoktan gectıgının kanıtıdır bu yüzden fazla takmayın oyun ıcın kullandığımız tsler yerıni tsler için kullandığımız oyuna çevirdi farkına varın sizlerde Emin’im sonrasında sızı sıkmıcak oyundakı sıkıntılar

4. para sıkıntım yok cok sukur senın ve senın gıbı bı suru kısıye ekmek saglıyorum cok sukur fakat oyun veerdıgım emegın ve paranın karsılıgını vermedıgınden oyuna para yaatırmayı hatta gırmeyyı bırakıpaha cok sohbet ve muhabbet ıcın katıyorum oyunda cıkılabılecek en yuksek rutbelere tp, savas puanına tr 3 de erıstırkten sonrada oyunu tr swlerınde bırakıp bır kac arkadasla yabancı sunucuda dewam ettık arada oyuna gırıp cogu zamn tsdeyız ve keyfımızde yerımızde cok sukur oyun kendı ıpını cektı zten bıze ızlemek duser

«КяǎŁǍяťuя» bunu beğendi.
  5. aynen katılıyorum bu oyunda oyuncu varsa bu ts ortamı sayesindedir akşamları işten gelip oyuna yarım saat girip çıkarız tsde sohbet muhabbet gece 12 ye kadar devam eder diğer oyunlarda tsler dha cok oyun içn kullanılıyor muhabbetler fazla olmuyor onlardada oyun çok akıcı bir şekilde işlediği için böyle oluyor ama seafightta o akıcılık yok özel günlerin çoğu boş çıkıyor diğer oyunlarda zamı anlarm ama seafightta zam falan olmaz oyun ölü gibi canlandırmak için hiç birşey yaptıkları yok ama adam gemim geri düşmesi diye ayda 1-2 paket alır buna bende dahil zam gelince bakacaz beklediğimz gibi ucarsa fiyatlar değil oyuna tsye girmem :D

6. Ben sana para sıkıntısı çekiyorsun demedim polimeğe girmiceğim ama zaten hep öyle diyorlar ama bir soruyorsun bin ah işitiyorsun

7. BIRAKTI

BIRAKTI User

ne zammı oyunu oynamak için bin takla atıyoruz oyun sadece ödeme sayfasında hatasız çalışıyor gerisi hep sıkıntı sorun bırakın zam yapmayı şu oyunun senelerdir degişmeyen sorunları var onları bir düzeltin oyuna kalite gelsin o zaman harcayan zaten harcar ama keliteden keyf alır ama bu şekil ızdırap stress önce oyunu düzeltin zamma da gerek yok zaten fiyatlar çok yüksek !!!

8. Para yatırmayın olsun bitsin...

9. Haydi güle güle seafight, forumda ki son mesajım, Allah'a şükür oyunu bırakıyorum darısı bütün oyunculara, sevdiklerinize ve kendi yaşamınıza daha çok zaman ayırmanız dileğiyle sağlıcakla kalın...

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 26 Ekim 2017
  10. Şuan işten geldim 1-2 saat oyunda takılıp görevleri yapayım dedim ve ne göreyim oyuna girmiyor tr2 tarafı tr1 tarafı girebiliyor ama hak verdm bizm gibi hala bu oyunda var seafight yönetimi sorun hakkında çalişmalara başlamiş devam ediyormuş büyük gün için hazırlıklar tam gaz devam ediyor 1 kasım için zamlar vurulacak gelir artacak seafight yönetimi köşeyi dönecek oyunu oyun gibi yaapcak bu zamlar sayesinde hatalar bitecek amatör işçiler atılacak prolar alınacak yaşa sifayt yaşaaa ama bir sorun var o zam az bence %40-50 çıkarılmasını talep ediyorum lütfen iletin büyük sifayt kurucularına sevgiler saygılar

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 26 Ekim 2017
  11. baba34_foo

baba34_foo User

Havai fişekte görsel hata var.
    Etkinlik başlayacaktı gene elinize yüzünüze bulaştırdınız
    Dün geceden beri oyuna girişlerde problem var
    ve hala zam konusunda geri bildirim konusu aktif. Artık nasıl rapor yazarsınız bilmiyorum ama böyle iş olmaz

12. Menetli

Menetli Guest

Merhabalar Arkadaşlar ,

Yorumlarınızı üslubunuzu bozmadan yapınız lütfen.Bu bir toplu uyarıdır.
    Devamı durumunda cezai işlem uygulanacaktır.

Saygılarımla.

13. Yarın tahrip topları cıkıyormuş sayın görevli iletirmisinz sifayta zam gelince çıkarsınlar 300-400 milyone iyi gider bize 44 tahrip zarara uğramasın sifayt üzülüyoruz sonra :(

14. x1957x

x1957x User

Çok akıllıca hazırlanmış bir planla karşı karşıyayız.Taç diye bişey icat ettiler.İtemler 5000 10000 gibi taçlara alınabiliyor.Peki taç nasıl alınıyor Ya 15 15 kanlı dişten falan toplayacaksın deli yumağı gibi yada paket satın alacaksın.Ha 15 15 de bedava değil elit cephane kullanacaksın oda inci ile yani parayla.Anlayacağınız ne yaparsan yap para ödemen lazım

15. Lvl atla zıpkınla günde 3bin oyukla yavas yavas yap al günde 5bin ve elitlede alabilirsin günde 2bin 23lvle kadar olan kısım bu

16. Üsluptan bahsetmişsiniz fakat açtığım konu silinmiş, bu nasıl bir üslupsuzluk ?
    Açtığım konu gayet seviyeli içerik barındırmaktaydı ve bu konulara değinmiştim. Mesaj kutuma da baktım herhangi bir uyarı ya da bildirim yapılmamış. Demek ki sebepsiz ya da benim hatalı olduğum bir konu nedeniyle konum silinmemiş. Bu nasıl bir şeydir böyle? Ben bunun açıklamasını kimden ve nasıl alacağım ?

*HHC* bunu beğendi.
  17. Menetli

Menetli Guest

Selâm @karalahana61 ,

Bizler tarafından açılmış olan mevcut bir konu variken siz aynı tarz konu açarsanız konunuz bu konuyla ya birleştirilir yada kilitlenip bu konuya yönlendirilir.Artı olarak silme işlemi yapılmamaktadır.

Saygılarımla.

18. Aynı konunuzu açtım demedim farkındaysanız. Benim konum nerede o zaman ?

Ben bu konu dahil bir çok konuya değindim ve şu an konuma erişemiyorum. Nereye birleştirildiyse ya da taşındıysa bana herhangi bir bildirim gelmedi ve nerede olduğunu görmüyorum. Belli ki silinmiş bu konu, çünkü panelimden arattığımda açtığım konular arasında bu konum yok. Gayet silme işlemi yapılmış bu nedir ?

19. bence yazılanların hepsi bir şekilde aynı degişik bir şey yok bende istemiyorum artmasını ama şimdi aglamayın zamanın da ucuz oldugu zaman hep aldınız gıık yok şimdi fiyat artırdılar şikayet ediyorsunu oturun kepinizi önünüze koyun ve düşünün öyle şikayet edin bu dünyanın her yerinde böyledir önce uzagı göstgerir sonra yakına razı olursun çark böyle işliyor arkadaşlar o yüzden fifti fifti bu oyunu oynayacaksınız

20. adamlar zam yapar yapmaz kendileri bilir.
    buradan geri bildirim yapıldığında ne zaman geri çekildi fiyatlar. hiçbir zaman çekilmedi çekilmez.
    oyuncu 10 yıl önce oyuna başladı. 25 lik topları zar zor topladı. 30(eski adı 60)'lık top çıktı. onları fulledi; amiral çıktı. onları fulledi. yetenek çıktı. yeteneklerinini yaptı, kaleler çıktı. kaleleri yaptı.abanoz ve fildişi güverte çıktı para ile satın aldık. pet çıktı. etkinliklerden pet kazandık tasarım kazandık. helhamer tasarımını görünce %5 daha fazla vuruyor diye kaçardık o oyuncudan. sonra gemide ve daha sonra pet te taş sistemi çıktı. bunları seviyelendirmek için dünya kadar paralar harcandı. bu arada para ile satılan çeşitli toplar çıktı vudu - alev - balyoz - tahrip bunları çoğu oyuncu para ile aldı. ve daha fazla alarak seviyelendirdi. sonra bokor kupası çıktı bazı oyuncular her ay bi dünya para yatırır oldu. kısacası zaman içinde herkes bi hesap yapsın oyuna kaç para yatırdı. yeni özellikleri saymıyorum bile. ejderha eteşi. mayın. simbi triton tacı. tamir asası, vudu asası. paralı gülleler. kaç para yatırdığınız belli değil.
    daha sonra oyunda sıralama ve lig sistemi için bazı oyuncular paraları ile seabot kullanmaya başladılar ve GİŞ kuralları gereği BOT ve PROGRAM KULLANMAK kesinlikle YASAKTIR. sonuç bazı oyuncular banlandı, bazıları banlanmadı oyuna devam etti.
    banlananlar yine para yatırıp yeni hesap açtı. bu defalarca oldu.
    uzun lafın kısası geri bildirime filan hiç gerek yok. oyun kurucusu item ve özellik çıkartır oyuncu işine gelirse alır, işine gelmeyen almaz.
    benim tanıdığım oyuna zerre para yatırmamış oyuncu arkadaşlarım var. adamın gemisinde geçtim seviyeli vudu-alev-tahrip-balyoz topundan GEMİSİNDE FİLDİŞİ- ABANOZ GÜVERTE dahi yok. almıyor. prensip meselesi diyor. oyun ve etkinlikler ne verirse öyle gelişiyor gemisi. varsın ben 5 kez fazla batayım diyor. burada adminlere oyun sağlayıcısına en çok laf edenler ; en önce yeni paketleri satın alıyorlar. BLA BLA BLA yapmaya gerek yok.
    pahalı geliyorsa almayın oyun kurucular bakacaklar millet almıyor. ucuzlatırlar. hem satın alırsan hem de pahalı dersen bi gariplik var demektir.
    Nasreddin hoca hesabı PADİŞAHIM BİZE DAHA FAZLA FİLL YOLLA........
    bana sorarsanız filo adası indirimi kaldırılsın.

Son düzenlenen: 12 Kasım 2017
    drasC0, NightWish66 ve FARUK™ bunu beğendi.