Geri bildirim Bigpoint Fiyat Değişikliği Geri Bildirimleri

Konusu 'Genel Tartışma' forumundadır ve Artemis tarafından 23 Ekim 2017 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. bokor cok eskilerden var paralı toplarolmadan öncede vardı

2. Salliyorsunuzda biraz destekli sallayin. 2006 yılından beri oynuyorum oyunu, arkadaşın bahsettiği zamanlarda bokor yoktu çok sonradan çıktı.

Forumda kaç mesajınızı gorduysem ya etkinliği ya seafight yönetimini övüyorsunuz. Seafight çalışanısiniz herhalde. Üyelerin %99unun şikayetçi olduğu şeyden bir tek siz memnunsunuz.

Musketeer bunu beğendi.
  3. baba34_foo

baba34_foo User

etkinlikte 1 1 alev topu alma peşinde belki böyle bir yere gelirim diye düşünüyor olabilir

4. yumi

yumi User

Siz şimdi arkadaş o kadar yazmış bokorun ne zaman başladığına mı taktınız?

5. kişisel fikrim; fiyatlar oyun sahibinin isteği doğrultusundadır ve ona göre makuldür.
    bana göre örneğin İMPARATOR GANİMET KESESİ 1.000.TL.(BİN LİRA) da olsa önemi yok. patron yaparsa yapar.
    normal ve gerçek hayatta bazı kişilerin özel jetleri , bugattı , lombardını , porshe arabaları var bazısının da şahin doğan hatta murat 124. herkesin ferrarisi olamaz olursa o arabanın bir önemi kalmaz.
    oyun için de böyle gemisi en full olmasını ve en yüksek vurmasını isteyen ödeme kısmından faydalanmak zorun da . ben ve benim gibi bazı oyuncular para yatırmıyorlar vip dahi sandıklardan çıkan ile yetiniyorum. yukarıdaki arkadaşın dediği gibi fildişi ve abanoz güvertem yok vudu topum seviyesiz ve full değil sistem girişlerden ve etkinliklerden ne verirse o kadar topum var. keseler sandıktan etkinlikten ve girişten gelenler ile taşlarım 20 seviyede. bazı para yatıran oyuncu 21 lvl üstünde 90.000 civarı vururken ben 60.000 civarı vuruyorum. ve gocunmuyorum. batıyorum tamir tuşu ile tamir olup oyuna devam ediyorum.
    BAŞKASININ FERRARİSİNDEN BENİM ŞAHİN' İM İYİDİR.
    unutmayın yarışa giren terler ve yorulur. oyunu herkes istediği gibi oynuyor. parayı veren düdüğü çalıyor. kimsenin cebinden zorla para alınmıyor. beyenmediysen harcama arkadaş.

NightWish66 bunu beğendi.
  6. cok yanlıs bir tesbitte bulunmussun ben sadece yardım ediyorum insanlara ve bokor bu taşlar cıkmadan sınıf olayları varkende vardı istersen konu ac sor senden daha iyi sallıyamam tabi bide her sistemi öven yetkili veya calısan oluyorsa burdaki bir cogu kişi över sen mesaj secmeden tüm hepsini oku tavsiyem sana
    demmeki hepsine katılıyorum sadece burası dikkatimi cekti.
    bunuda anlamayanlar icinbir dahakine not düşerim altına
    napak senin gibi bin liralarımız yok umut fakirin ekmeğidir.

Son düzenlenen: 13 Kasım 2017
  7. x1957x

x1957x User

Oyun para toplama üzerine çok kurnazca kurgulanmış.Sürekli yeni para toplama itemleri çıkartarak ilerliyorlar.Bunun sonu olmaz.İnci ile alınan havai fişekler taç ile alınacak şekle getirildi taçlar ise parayla.15 er15 er toplama yapılabiliyor ama o şekilde 1 m toplamak neredeyse imkansız.Top yerleri taçla alınabilir hale getirildi ve taç paketleri satışa kondu.Yani bilinçli oyuncu bata çıka çok bi para harcamadan oynuyor.Ama buda adaletsiz bir durum yaratıyor.Fakat oyuncularda duyarlılık sıfır seviyesinde.Burada biz yazıyoruz biz okuyoruz 5 10 kişi.21 lvl üstü ek top alabiliyor 15 seviyenin altına giremesinler dedim 1 tane destek mesajı gelmedi.Yani kimsenin şikayeti yok.

TiryakiHasan bunu beğendi.
  8. Merhaba benim gemide satın alma yerinde dolar olarak gözüküyor onu nasıl TL ye çevirebilirim

9. support a mail at istenilen belgeler sonucu düzeltilir.

10. Abd Batı da olduğu için ingilizcemi yazacağım ?

11. Yaklaşik 5 sene oldu bu oyunu birakali merk ettim giriş yaptim sonuç yine 5 sene önceki şikayetlerle ayni 240 elit top vardi galiba 6600 oyukla barutsuz vuruyordum zamanla vuruş sürelerini ve vuruş gücünü azalttilar neymiş yeni toplarla bunlardan daha iyi atişlar yapilabilirmiş tekrar top al ,bunun sonu gelmez sen tam full oldum derken yeni bir top çikar bir özellik çikar yetişemezsin 7 sene oynadım dünya para yatirdim seafight doymaz

TiryakiHasan ve **kartalgöz** bunu beğendi.
  12. Aynen birde eskiden bu kadar bot yoktu banlanırdı gemiler şimdi her şey para ve her yer bot oldu banlanan uzun zamandır duymadım:) Ben sırf eski günlerin hatrına takılıyom ama inan günlük çok az takılıyom.. Eskiden savaş var derler ts ye gelir saatlerce savaşırdık eylenirdik:) şimdi millet bot batırıyor:)) yani zevk kalmadı eskiyi aramayan yok. Ama yapacak bişey yok kolay gelsin..

13. BIRAKTI

BIRAKTI User

ts muhabbeti olmasa oyunun oynanacak bir özelliğide güzelliğide kalmadı eskiden para harcamadan mutlu olup oynardık şimdi para harcayıp mutsuz oldugumuz tek oyun seafıght botlar sıralamada tılsımda sandıkda pırda geriye ne kaldı ???