Bonus Özel Haritaları Hakkında

Konusu 'Fikir Havuzu ve Öneriler' forumundadır ve ulukurt029*Foo tarafından 17 Temmuz 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. İyi Günler.

Eskiden olduğu gibi rütbe puanına darbe puanı da etki etmesini , özel haritaların ödüllerine elit puan eklenmesini talep ediyoruz.

Azalan ödüller yüzünden elit puan kasmamız pek fazla mümkün değil. rütbeye oynamak istiyoruz daha önceden kasan oyuncularla rekabet etmemiz çok zor. tekrardan gelirse iyi olur. benim fikrim :D

iyi çalışmalar.

Son düzenlenen: 18 Temmuz 2019
    expermental ve eceabatlı17 bunu beğendi.
  2. Yasir2358

Yasir2358 User

katılıyorum veya azalan ödüller sistemi elp etkilememeli

ulukurt029*Foo bunu beğendi.
  3. tipebakyaa

tipebakyaa User

+1

4. kesinlikle katılıyorum bunların dikkate alınmasını arzu ediyoruz.

5. yumi

yumi User

Özel haritalarda elp ödülü var zaten. Siz hangi özel haritalardan bahsediyorsunuz? Ayrıca sonuçta ligden ödül alabilmek içinde rütbe puanında da başka oyuncuları geçmek gerekmiyormu? Diğer oyuncularda elp kasıyorlar şartlar eşit.

6. Yasir2358

Yasir2358 User

sen bizimle aynı oyunu oynadığından emin misin ? özel haritalardan elp kaldıralı yıllar oldu

pablo_escobar ve ulukurt029*Foo bunu beğendi.
  7. Aynı oyunu mu oynuyoruz kardeşim önce onda hem fikir olalım ?!!

Başak
    Oğlak
    Yay
    Yengeç

Dalga dalga elp veriyor mu ? Veriyorsa söylede biz bilelim.

Dalga dalga ödüller vardı. Belki yaşın yetmiyor veya geçmişi bilmiyorsun anlaşılan.

Buralardaki elpler geri gelirse elit puanı alt rütbelerden gelen oyuncular üst rütbedeki kasmayan oyuncuları özel Haritada biraz zaman ayırarak geçerler üst rütbelere

pablo_escobar ve expermental bunu beğendi.
  8. Oyun hakkında Bilgi sahibi olmadan fikir veya yorum yapmayanız

pablo_escobar ve expermental bunu beğendi.
  9. yumi

yumi User

Kusura bakmayında benim bildiğim özel haritalar ücretle satılan, etkinlik sıralamalarından verilen yada saba kazanından kazanılan leo, taurus, aquarius, libra, aries, pisces gibi haritalardır. Sizin yazdığınız o dört harita normal bonus haritalar.
    Oyun hakkındaki bilgimde iyi sayılır. 10 yıldır aktif olarak oynuyorum.
    Ayrıca bazı arkadaşların azalan ödül sisteminin kaldırılmasını istemine katılmıyorum. Her ay sadece 1 adet rakip parası alırken sustem geldiğinden beri 2 adet alıyorum. Ayrıca rütbem 1 ay öncesine göre altın oldu. 10 yıldır oynamama rağmen daha yeni altın rütbeye ulaştım.
    Bence azalan ödül sisteminden önce kimlerin daha çok fayda gördüğünü sizde biliyorsunuz.
    Son olarak ben kendi yorumumu yaptım size saygı duymak düşer. Bende sizin fikirlerinize tabiiki saygı duyuyorum ancak bu fikrinize katılmıyorum. Bu fikrin kimlere yarayacağı açık.

10. yumi

yumi User

Sayın ulukurt029*Foo yaş konusuna gelirsek emin olmamakla birlikte kendi yaşınızı 2 ile çarpın büyūk olasılıkla yaşım yine fazla çıkacaktır. Elp ve tp hesaplamalarında da iyiyimdir hendese okudum. (Excel dosyam var hangi haritayı yaparsam ödül olarak ne kadar tp ve elp alacağımı oradan görebiliyorum atış ödülleri dahil).
    Bence aramızdaki anlaşmazlık kavram yada haritaları farklı isimlerle nitelendirmemiz.

11. Yasir2358

Yasir2358 User

ücretle satın alınan haritaları kim elit puan değeri için alıyor ki ? bizim bahsettiğimiz oyun içinde emek ile yapılacak haritalar mojodan çıkanlar . para veripte alınan veya etkinlikten kazanılan haritanın 3-5taneisnin elitpuanını toplasanız 1geyikten kazanacağımız elp ile aynıdır.
    siz yine altın rütbeyi alabilmişsiniz acaba azalan ödüller gelmeden önce 10yıl boyunca altın rütbeye nasıl ulaştınız :) rütbenizi korumak için bu sistemi seviyor olabilirsiniz ancak düşük rütbe olupta elp kasımından - yemek rütbe atlamayı çok zorlaştırıyor bu işin kime yarayacağının bir önemide olduğunu düşünmüyorum. günde 2 2 bucuk saat zaten görevlere gidiyor kasılan elit puanının zararını karşılamak içinde günde 2 saat inci kasıyoruz e bunun akşam savaşıda var 2saat (girdiğim değerler minimum) oluyor kafadan 6 saat biz 3 saat elitpuan kasıpta nasıl rütbe atlayalım ?

12. Amiral topundan elde edilen elit puan ve tpden söz edilmiyor buradan. Para ile alınan haritalardanda söz edilmiyor algılamada güçlük çekiyor olabilirsiniz.

Mojo ile atılan haritaların dalgayı bittirince örnek:30k elit puan aldınız yazar bunlardan bahsetiyoruz.

Eskiden verilmekte idi bilmiyor olabilirsiniz sıkıntı yok. Bilemek ayıp değil.
    bu şey üst rütbedeki kişilerin konfor alanını bozacağı düşündüğünüz düşünüyorum o kişilerden misiniz yoksa ?

Atış ödülleri extradır. Amiral topu verir.
    Sizin tercihiniz olabilir Excel wold PDF vs kaydetmek sizin tercihiniz.

bunu ilk okul öğrencisi bile hesaplayabilir üst düzey bir hesaplamaya gerek yoktur.

expermental bunu beğendi.
  13. Gereksiz tartışma , atışma yeri değildir.

expermental bunu beğendi.