Buff Öğelerinin Kullanım Süresinde Değişiklik

Konusu 'Genel Tartışma' forumundadır ve Bigpatron tarafından 2 Ağustos 2018 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Buff Öğelerin Kullanım Süresi Nasıl Olmalı ?

Anketin kapanma tarihi 4 Ağustos 2018.
  1. Opsiyon 1

oy sayısı 6
    6,1%
  2. Opsiyon 2

oy sayısı 88
    88,9%
  3. Hiç değiştirmeyin

oy sayısı 5
    5,1%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Bigpatron

Bigpatron Team Leader Team Seafight

Selam Korsanlar,

Buff çalışma zamanını değiştirmeyi düşünüyoruz. Uygulayabileceğimiz iki seçenek var ve her ikisi de giriş yaptığınız zaman bir buff öğesinin kullanıldığı anlamına geliyor.

Opsiyon 1
    • Sadece giriş yaptığınızda, bir gün kullanım süresinden kaldırılır. Oyunda ne kadar kaldığınız önemli değil, 3 dakika veya 8 saat ve bir gün içinde ne sıklıkta giriş yaptığınız farketmezsizin buff öğesinin 1 gün kullanım süresi kaldırılır.
      • Örnek: 7 gün Kraliyet nimetiniz var, sabah br kaç dakikalığına oyuna giriş yaptınız ve 1 gün kraliyet nimetinizin kullanım süresi kaldırıldı. Öğlen yada akşam yeniden oyuna giriş yaptınız ve halen 6 gün kraliyet nimetiniz olacak.
    Opsiyon 2
    • Bir diğer olasılık, buff öğelerinin aktif olması ve buff öğelerinin çalışma zamanının “oyun zamanı” olmasıdır. Oturumu kapattığınızda, kullanım süresi durur ve bir sonraki giriş ile yeninde başlatılır.
      • Örnek: 7 saat Kraliyet nimetiniz var 2 saat oyunda kaldınız ve çıkış yaptınız. Kraliyet nimetinin kullanım süresi durdu ve bir sonraki giriş yaptığınızda kraliyet nimetinizin kullanım süresi 5 saatten devam edecek.
    Her iki durumda da, sonunda hangi seçeneği seçeceğinize bağlı olarak, Buff öğlerinin çalışma zamanı azalacak.

Seafight Ekibiniz.

*_*ИİL●APO*_* bunu beğendi.
  2. Kesinlikle 2 ama bunlardan biri gelince yengeçten nimet çıkarıyoruz o nimet süresi 2-3 günemi iner onuda açıklarsanız güzel olur yani bize bir güzellik yapılacak karşılığında neyden feragat edecez

3. hayır tam aksi. 14 kristal nimeti aldıysan. 14gün x 24 saat = 336 saat nimet kullanacaksın. bu çok daha güzel biz oyuncular için. eskiden buf ve nimet oyuna gir girme düşüyor du.ama şu an çok hoş olur.

4. opsiyon 2 aklımıza gelen hertürlü buff için geçerli olacak değilmi

5. kastetmek istediğim bu yapılacak yenilik güzel olacak ama bunu dengeleyeceklerdir mutlaka .
    yani kaşıkla verip kepçeyle almasınlarda bu şekilde düzenleme güzel olur zaten :)

6. seafight yapmaz böyle şeyler :D kesin işin içinde bir iş var arkadaşlar :D

capt ve нαzηє∂αя bunu beğendi.
  7. farukalp47

farukalp47 User

destek bölümündeki herşey buffa dahilmi yoksa sadece karaborsa vs alınabilenlermi anladım kadarıyla botlar için güzel çare olmuş

8. Eğer opsiyon 2 uygulanırsa oyuna dönebiliriz botun bir anlamı kalmaz bazı şeyler için
    Genede oyuncu çekmek için yetersiz bir adım

9. çAğRı

çAğRı User

oyuncu cekmek ıcın parayla alınan her öğenın emekle alınabılmesı gerekıyor. aksı halde suan aktıf olanlar dahı yavas yavas oyundan elını cekıyor.

10. ben uzaklaştım artık oyundan girmemeye çalışıyorum , çünkü amacım savaşıp birilerini batırmak değil sonsuza kadar inci kasmak oyunda ve ne kadar kasarsam kasayım hiç bir zaman para vermeden 120 vuramayacağım . Para da vermiyorum ve artık bir süre bıkıyorum oyunu yeter artık.

11. yumi

yumi User

Böyle bir anket bence mantıksız. İki seçenek var. 2. Seçenek zaten oyuncuların tercihi olacaktır. Hiç sormadan ikinci seçeneği uygulamaya koysanız eminim kimse itiraz etmeyecektir. Üstelik böyle bir kararı memnuniyetle karşılayacaklardır.

Master_LAV ve TheBest™ bunu beğendi.
  12. furgan1

furgan1 User

Bu karar sadece bufflara değil süreli her şeye gelmeli. Örneğin; miçolar.

•کëwøпτë• bunu beğendi.
  13. miçolar kalkacak zaten de ama işte premium vs bu tarz şeylerin hepsi için geçerli olursa güzel olur

14. 2

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.