Cadı Gecesi Etkinliği

Konusu 'Genel Tartışma' forumundadır ve Bigpatron tarafından 29 Nisan 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Bigpatron

Bigpatron Team Leader Team Seafight

sA_fb_witch_night_2019.jpg

Oyunumuzda yapılan etkinlik olan "Cadı Geces Etkinliği" hakkında düşünce ve önerilerinizi bizlere bu konu altından iletebilirsiniz.

Mesaj yazmadan önce dikkat etmeniz gerekenler;
    Lütfen öncelikle duyurumuzu okuyunuz: BURADAN

Eğer bir sorunuz varsa öncelikle bir kaç sayfaya göz gezdiriniz, bu şekilde daha önce aynı soru sorulmuşsa cevabını bulabilirsiniz.

Seafight Ekibiniz

Son düzenlenen: 29 Nisan 2019
  2. ogz0606

ogz0606 User

npc isimleri görunmuyor hata mı var acaba

3. paradox07

paradox07 User

oyuna girilmiyor!!!

4. oyuna girdin mi sen ?

5. Menetli

Menetli Guest

Selam ,

Şuanda sonunuz devam ediyor mu?

6. isimler düzeldi ama hala npc ler kayboluyor ayrıca tasarım düşürmek imkansız resmen 50 den fazla black cat kestim 3 tanede witch de bulundum ama hala bir tasarım alamadım karaborsanın olmamasıda bütün tadını kaçırıyor etkinliğin

7. Yeni düşük gemiler için enkaz mantıklı olmuş gülle veriyor ama enkaz yok doğru düzgün bence biraz daha fazla atılsaydı

8. tasarımı alan varmı resim koyabilirmi

9. ΛŁΞЯК

ΛŁΞЯК User

görevi nerden alıyoruz??

10. black cat kesince kayıp oluyor böyle olursanasıl alacağız tasarımı

11. Black Cat gemilerinin canı 120bin falan kala kayıp oluyor buna bir çözüm önerin alman yapımcılara

12. blackgo31

blackgo31 User

black cat kayıp oluyor
    ortalıkta enkaz yok
    karaborsada ekstra birşey yok
    etkinlik süresi 4 gün acil düzenleme yapılmalı

13. 11400 inciye 10bin gülle aldım5 bin gülleyi sıktım kayboldu 224 inci verdi 224 inciyi ben ne halt edeyim

14. Loreena Barrett (güvenli limanda) bu görev verici yok limanlarda

15. güvenli limanlarda alt kısımda olan bayan veriyor görevleri

16. gördüğüm en iyi etkinliklerden biri

17. 8 saat oynadım bugün daha tasarımı almayı bırakın göremedim bile keserken ortadan kaybolan npclerde cabası rezalet

18. Bigpatron

Bigpatron Team Leader Team Seafight

Bu konuda bilgi geldi. Black cat haritaya çıktıktan sonra belirli bir sürede haritada kalıyor, süresi dolduğunda vurulsun yada vurulmasın haritayı terk ediyor.

19. paradox07

paradox07 User

para yatırmadan oynayanların kar oranı %0

20. ozican2525

ozican2525 User

Full amiral ile dahil kar ediliyor nasıl kar yapılmadığını açıklar mısınız.Bu son zamanlarda gelen en karlı etkinliklerden biri.

capkın ve .[FIRAT]. bunu beğendi.