Cadı Gecesi Etkinliği

Konusu 'Genel Tartışma' forumundadır ve Bigpatron tarafından 29 Nisan 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. ~zarling~

~zarling~ User

aynen öyle, 200 bin vuran gemi çok rahat kar ediyor

2. KusursuzTR

KusursuzTR User

black cat çıktığı yer belli mi

3. sayın bigpatron belirli bir süre diyorsunuz ben dün akşam black cat gemisinin çıktığı npc yi kestim 3 tane black cat çıktı ortaya en fazla 30 saniye geçmedi 2 sefer sıktım kayboldu süre en azından 2 yada 3 dakika olsa amenna 1 dakikanın altında npc kaybolacaksa haritaya hiç atmasın daha iyi saygılar

4. etkinlik kodu var mıdır

5. SFWITCHNIGHT

6. paradox07

paradox07 User

50k gülle alıyorum.vuruşum 280 top ile 180k civarı.50k güllenin masrafı 60k inci civarı.ben attıgımı geri alıyorum.sistemlerden de possessinge ateş ediyorum ve bir tane black cat vuruyorum ama yine de kar edemiyorum.peki siz neyi kesip nasıl kar edebildiğinizi açıklar mısınız?

7. demi gemisinde 100 milyonlarca inci olanlara fırsat yağmacı gülle stoğu yapsınlar diye 2 gün sonrada bir bp etkinliği koyarlar oda bal kaymak niyetine

8. adamlara da kızmıyorum 3 5 milyar yatırıp gemi yapıyorlar hakkı bu etkinliklerden faydalanmak ama düşük güçsüz gemileri de düşünmek lazım etkinlikler hep zirvedekilere yarıyor sıkıntı orda başlıyor

9. ozican2525

ozican2525 User

Sizin sorununuz etkinlik ile alakalı değil geminizin eksiği fazla.Ilk önce paralı asker edinin bu size isabet ve top yeri verir.Daha sonra ise top yerlerini acın.Kaleleriniz tam olduğu geminiz ortalama 380 civarı top almakta.Gemi vuruş ve isabetini yukselttiniz takdirde kar edebilirsiniz.

capkın ve .[FIRAT]. bunu beğendi.
  10. 217 tane black cat kestim 1 tane tasarım düşüremedim çok eğlenceli sürekli kaçan black catleri kovalamak aniden kaybolduklarında zarar etmek 1 tasarım için aynı şeyden 200 tane kesip yinede alamamak çok güzel bir etkinlik teşekkürler

11. begenemediyseniz vurmayın zorla vurdurmaya calışan yok size evet etkinlik harika bu tarz etkinliklerin devamını bekliyoruz.

12. sana mı sorucam arkadaşım bu konu fikirimizi belirtmek için değil mi ? sizin gibiler yüzünden bu dünya böyle zaten birşeyden rahatsızlıklarını dile getirip düzeltilmesine vesile olmak yerine 'beğenmediysen vurma' demek anca sizin gibi cahiller tartışma bölümündeki konuya gelipte beğenmediysen vurma der

devran_34_60 bunu beğendi.
  13. Botcu gemiler açılacak artık 1 yıl daha etkinliklerde kasılamayız kolay gelsin..

14. Hiç sorma banı açılan tekrar bota attı gemiyi etkinlik karlı diye...

15. inan gerçek oyuncuyu teşfik eder gibi yani şaka gibi 1 yıl koy bota 15 gün tatil yap bot gemisini harita canları yıllar olmuş malzeme gemiden taşıyo inci desen söylemeyeyim sonrada gitsin 100 mil savaş güllesi alsın ohh gerçek oyuncunun günahı bota koymamakmı :) neyse seafight yi artık anlamıyorum ne dim artık 1 yıl daha etkinliklerden beklentim yok kolay gelsin...

16. bu gerizekalı geminin ortadan kaybolması kimin fikri benim gemim güçlü değil diğer oyuncular gibi 3-5 mil gülle alamıyorum sisteme vuruyorum 3-4 k gülle attıktan sonra sistem kayboluyor attığım gülle gitti verdiği 250 inci gerçekten bu sistemi düşünen ve etkinliğe ekleyen adamı tebrik ediyorum

17. ağzına yüreğine sağlık kardeşim

TiryakiHasan bunu beğendi.
  18. Menetli

Menetli Guest

Selam ,

@klinifelterr & @Bloody-Queen

Konuşma üsluplarınıza dikkat ediniz.Devamı durumunda ceza alacaksınız.

Saygılarımla

19. TRANTULA

TRANTULA User

su botlara bır care

20. cat gemisinin kaybolma süreleri cok kısa ortalama bir gemi batıramadan kayboluyor
    her etkinlikde daha önce söyledim birdaha söylüyorum bu etkinlikleri düzenleyen oyun yapımcıları etkinliği test ederken kendilerine 470 küsür full acıl yada 5. seviye balyoz topu ve full gemiyle denedikleri icin ortalama bir gemiye göre uygun olmuyor ve bu konuda hatalılar bir etkinlik cıkartmadan önce ortalama bir gemiye göre düzenlesinler