Calypso’nun Gazabı Etkinliği

Konusu 'Genel Tartışma' forumundadır ve Bigpatron tarafından 21 Şubat 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Bigpatron

Bigpatron Team Leader Team Seafight

Selam Korsanlar,

fb-ad_wrath_of_calypso_2019.jpg

Oyunumuzda yapılan etkinlik olan "Calypso'nun Gazabı Etkinliği" hakkında düşünce ve önerilerinizi bizlere bu konu altından iletebilirsiniz.

Mesaj yazmadan önce dikkat etmeniz gerekenler;
    Lütfen öncelikle duyurumuzu okuyunuz: BURADAN

Eğer bir sorunuz varsa öncelikle bir kaç sayfaya göz gezdiriniz, bu şekilde daha önce aynı soru sorulmuşsa cevabını bulabilirsiniz.

Seafight Ekibiniz

2. Idlewild

Idlewild User

Aşamalı paketlerin hangi aşamaya kadar neler içerdiğini yazan bir bilgilendirme yayınlanacak mı? Yoksa kendimiz mi keşfetmemiz gerekecek?

3. GECE

GECE User

NE YAPARSAM YAPAYIM KARABORSADAN HİÇBİR ŞEY ALAMIYORUM SADECE HATA HATA HATA......

4. 2019-02-21 14:35:00
    Kilitli bir sandığı açtın.
    2019-02-21 14:35:00
    2 Nikolaos saygınlığı elde ettin.
    1xEtkinlik anahtarı kaldırıldı. Sebebi: Sandık açıldı.
    1 x Işık yayan ruhlar aldın.
    16 x Mojo aldın.

saygınlık ne işe yarayacakmış :D

5. kod varmı

6. Bence de saygınlıktan gına geldi artık saygınlık istesek San andreas oynarız anasını satayım

7. görevlerde galiba bazı görevlerde saygınlık puanı olacak gibi:):D:D:D

8. İNT 6 da etkinlik hala baslamadı ve bgun 3. reset atıldı bi gelişme yok :D

21 subat ögle 12de baslayan etkinlik her sunucuda basladı fakat İNT6 da hala bişe yok sunucuyu mu unuttunuz :D

9. Ayar5ız

Ayar5ız User

Bu sirenler son atışa puan vermiyor mu ? Yoksa darbeye mi veriyor neye veriyor ? Son atış alıp duruyorum puanları vermiyor sorun mu var acaba ?

10. Star

Star Board Administrator Team Seafight

Selam,

INT6 Hangi sunucu oluyor acaba?

Saygılarımla.

11. Global Asya 1 / sunucuda hala etkinlik yok bi kontrol eder misiniz 3 reset atıldı hala bişe yok

12. Star

Selam,

Asya ve Amerika sunucularında saat farkı olduğu için etkinlikler geç başlamakta. Tam olarak emin olamıyorum ne zaman başlayacağını ama başlayacaktır.

Saygılarımla.

13. Star

Selam,

Asya sunucusunda bir kristal aldım ve şuan sunucu saati ;

2019-02-21 08:24:07 1 x Kristal hesabına eklendi. Sebebi: Pazar yeri -293 İnci.

Yani sunucuda saat 12 olduğu zaman başlayacaktır.

Saygılarımla.

14. Yani TR saatine göre gece 11 de baslıcak etkn. :)

tşk ederiz.

15. Star

Selam,

Rica ederim.

Saygılarımla.

16. sayın forum yetkilileri ben şimdi sizlere şu soruyu soracağım etkinlik var güzel elinize sağlık azalan ödül sisteminde bu ejderha yuvası kesilince inci veriyo bu sistemde azalan ödüle dahilmi acaba yoksa bot kullanan oyuncular mağdur olmasın diyemi yapılmış bir uygulamamı bu acaba lütfen bu mesajıma cevap verin geçiştirilmesini istemiyorum saygılar

17. Ayar5ız

Ayar5ız User

Bu etkinlik gemileri son atışa mı yoksa darbeye mi puan veriyor ? Özellikle sireni merak ediyorum.

18. Bence güzel etkinlik fakat azalan ödül sistemi herşeyi etkilemeliki botlar olmasın yoksa bi işe yaramaz sabaha kadar botlar gezer bizde bişey alamayız:)) kolay gelsin..

19. merhaba.

Bu etkinlikte günlük görev alıyoruz ve bazı seyler ne bilmiyoruz görevlerin acıklaması ve neyi nasıl alcamızı yazan bişe koysanızz..

örnek kargo topla diyor bunu nasıl bulcaz ?

20. Kardeşim diğer anlamadığın şeyler ne bilmiyorum ama kargo: haritada bulunan birkaç parça gibi görünen pırıltı şeklindeki kahverengi ufacık sandıklar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.