Client Sorunu

Konusu 'Genel Sorular' forumundadır ve SoGood tarafından 16 Şubat 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. SoGood

SoGood User

arkadaşlar clientte açtığım hesaptan farklı bir hesap ile oynamaya başladım fakat clientte eski hesaptan çıkış atamıyorum clienti komple silip baştan kurdum yine aynı eski hesapla giriş yaptı bunu nasıl düzeltebilirim

2. clienti tekrar sil ve hangi dizine kurulduysa ordaki dosyalarıda silip yeniden yükle

3. Selam,

Farklı hesap derken?

Saygılarımla.

*_*ИİL●APO*_* bunu beğendi.
  4. NotSoGood

NotSoGood User

farklı hesap derken oyuna yeni başladım ve ilk açtığım hesapta incileri gereksiz yere harcadığım için çokta bir şey kaybetmeyeceğimden yeni hesap oluşturarak oyuna ikinci bir hesap ile başladım.

dediğinizi yaptım tüm dosyaları silip tekrar kurdum ama olmadı, tekrar deneyeceğim

şuan size yeni oluşturduğum ikinci hesaptan yazıyorum ama maalesef opera üzerinden giriş yapabildim sadece clienti kullanamıyorum

5. srknszn

srknszn User

Kardesim hesabı açık tut seçeneğini isaretlrmissin sanırım bunun için ilk açtığın hesabın şifresini değişmem lazim ve o tarayıcı hesaba otomatik girişi kapatır şifre yanlış diyecektir böylelikle diğer hesaba giriş yapabilirsin

NotSoGood bunu beğendi.
  6. NotSoGood

NotSoGood User

doğru işlem buymuş teşekkür ederim hocam yardımlarınız için

srknszn bunu beğendi.
  7. Menetli

Menetli Guest

Selam ,

Sorun kalmadığına göre konu kilitlenmiştir.

Saygılarımla.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.