Deniz İntikamcıları – U Dönüşü Çağı

Konusu 'Genel Tartışma' forumundadır ve Bigpatron tarafından 14 Ağustos 2018 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Bigpatron

Bigpatron Team Leader Team Seafight

Merhaba Korsanlar,

Oyunumuzda yapılan etkinlik olan "Deniz İntikamcıları U Dönüşü Çağı" Etkinliği hakkında düşünce ve önerilerinizi bizlere bu konu altından iletebilirsiniz.

Mesaj yazmadan önce dikkat etmeniz gerekenler;
    Lütfen öncelikle duyurumuzu okuyunuz: BURADAN

Eğer bir sorunuz varsa öncelikle bir kaç sayfaya göz gezdiriniz, bu şekilde daha önce aynı soru sorulmuşsa cevabını bulabilirsiniz.

Seafight Ekibiniz

2. Coder

Coder User

Elmonun ateşinden sandık çıkıyor kesin bilgi !!1

3. etkinlik var inci yok ne kadar da güzel bir soygun böyle :) grup haritası veriyor sadece 40k inci şaka gibi 15 gün yapmışlar birde sağolun ben almiyim :)

4. ARAKLILI

ARAKLILI User

arkadaşlar ahtapotu kesiyorsun yağmacıyı kesiyorsun sonra dokunaçlı ahtapot çıkıyor iyide hiç ödül vermiyor boşa gülle harcıyorsun bu görevi çözen varmı?

5. ARAKLILI

ARAKLILI User

adı eğitim güya arkadaş gülle harcıyorsun boşa gidiyor bu görevler çok saçma anlaşılır görevleri olan etkinlik getirseydiniz ya ,çok merak ettim acaba oyuna yeni başlayan bu görevlerden alıp yapabiliyor mu ?

[hayaletajan] bunu beğendi.
  6. tanerm54

tanerm54 User

bonus kod varmı

7. Star

Star Board Administrator Team Seafight

Selam,

Etkinlikte eğitim sürümü oyunu çözebilmeniz içindir. Etkinlik kısmında gelecek olrusak , merkez ekibimiz tarafından yapılmakta ve hiçbir şekilde müdahale etme hakkımız bulunmamakta. Bizler sadece sizlerin isteklerini/şikayetlerinizi iletiyoruz.

Saygılarımla.

8. 10 Numara etkinlik işte böyle sizden bunu istiyoruz(Her zaman kâr'lı olacak diye bir şey yok)

9. etkinlik sıralamasında gücü bana denk gemiler bile ilk 5 te ogygia sıralaması kıyı sıralaması buz kralı sıralaması bunların püf noktasını söyleyebilecek varmı ya en iyi 7dk yapabiliyorum adamlar 2dk yapıyo nasıl oluyor ??

10. Noddegamra

Noddegamra Guest

Merhaba,

Genel tartışma bölümünde bulunan, etkinlik ile ilgili konuya buradan yazarak diğer oyunculardan fikir alabilirsiniz.

İyi oyunlar, iyi forumlar.

11. Abiler bu mini oyunların nasıl olduğunu anlayabilen var mı? o kadar gülle attım bir anda battık gitti her şey

ARAKLILI bunu beğendi.
  12. etkinlik zarar sadece sıralamaya girersen alev alacan ordan karlı çıkarsın ama adamlar 2dk bitiriyo oyunu 260 vuruşla 7dk anca bitiriyorum ben harita vurmaya dewam edecem geçen senede karsızdı yine karsız

Ha bide gülleyi inciye çeviremeyeceğimiz için karaborsada sınırsız gülle var :) siz varya siz

яoтαsız ve tanerm54 bunu beğendi.
  13. tanerm54

tanerm54 User

etkinlik kodu varmı

14. Desene tam fiyasko etkinlik.

ARAKLILI bunu beğendi.
  15. Süper etkinlik. Daha şimdeden 50k inci zarardayım

16. golge97

golge97 User

arkadaşlar 21 levelim 25.seviye altındakiler için görev var dediler bulamadım ben bilen varsa söyleyebilirmi

17. 1/1 güvenli liman norton maxvellden alınıyor ilk görev dostum

яoтαsız bunu beğendi.
  18. golge97

golge97 User

baktım oraya ama açık görev yoktu

19. bu miço robin e görevi teslim olmuyo 24/1 den başka yerde varmı

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.