Deniz İntikamcıları – U Dönüşü Çağı

Konusu 'Genel Tartışma' forumundadır ve Bigpatron tarafından 14 Ağustos 2018 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. kıyı gölü mini oyununun sıralamasında bazı sıkıntılar mevcut bende giremiyorum sıralamaya ama yetkililere sorun iletilmiş umarım kısa zamanda çözüme kavuşur.

2. Kıyı gölü sıralamasına devamlı girmeme rağmen hiç sıralamaya eklemedi artık mini oynamıyor um. seafight programcilar ı oynasın emegimizle siralama hakkımız gidiyor :(

__*O*B*I*W*A*N*__ bunu beğendi.
  3. kaddarr

kaddarr User

Kıyı gölü mini oyununu yapamayanlar için tane tane anlatıyorum.
    haritaya girince önce orta yukardaki kolu kesip ahtapotun canını 500 bine düşürün sonra soldakini vurun var canını 500 bine kadar düşürün daha sonra sağdaki kolu ve ahtapotu tamamen batırın sonra geri dönüp soldaki ahtapotu batırın ve en son yukardaki ahtapotu batırın bu sıra ile yaparsanız 60 lanetli ruh alırsınız ve sıralamaya girersiniz 60 lanetli ruh almadığınız zaman sıralamaya giremezsiniz.

4. sorunsuz

sorunsuz User

22!1 de var

5. beyler bu golem haritasındaki bütün npcleri bitiriyoruz ama ne ödül var nede bişi haritadan bile atmıyor bizi

6. İtibarı görev harici başka bir şey veriyor mu? Görevde 40 istiyor en son görev 20 verdi. Başka görev alamıyorum?

7. son etkinlikteki anahtarlar ne zaman gelecek

8. anahtarlar ne zaman dönüşücek

9. blackgo31

blackgo31 User

anahtarlar neden dönüşmedi bilgi verecek admin yok mu ?

10. Yağmacının ödülü özel karaborsası yarın gece yarısı kapanacak, muthemelen ruh ve sandık anahtarları da o zaman değiştirilecek.

11. ozican2525

ozican2525 User

Yanlışlınız var.Yağmacı tam olarak;
    Paketlerden herhangi bir tanesin satın aldığınızda özel karaborsa açılacaktır. Özel karaborsa 2 Eylül lokal sunucu saati ile 12:00'a kadar açık kalacaktır.

duyuru için buradan bakabilirsiniz.

capkın, .[FIRAT]. ve ρѕм bunu beğendi.
  12. Tamam yanlış hatırlıyormuşum. O zaman 12de biter her şey. Çünkü özel karaborsayı açanlar için halen ruhlar kullanılabiliyor olmalı. Hiç almadığım bir paket ama öyle düşünüyorum.

13. blackgo31

blackgo31 User

bugün 03.09.2018 saat 13:10 geçti anahtar takasları olmadı ve bilgi verilmedi adminler tatilde galiba

14. Menetli

Menetli Guest

Selam ,

Konu hakkında açıklamaya BURADAN ulaşabilirsiniz.

Saygılarımla.

blackgo31 bunu beğendi.
  15. blackgo31

blackgo31 User

teşekkür ederim

16. Menetli

Menetli Guest

Selam ,

Konu kilitlenmiştir.

Saygılarımla.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.