Destek Ekibi Nedir, Nasıl Başvurabilirim?

Konusu 'Teknik Sorunlar' forumundadır ve Star tarafından 2 Kasım 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Star

Star Board Administrator Team Seafight

Selam korsanlar,

Bilet Nedir? Bilet Nasıl Gönderilir?

Bilet Nedir?

Bilet, hesabınızla ilgili teknik işlemler ve sorunlarla ilgili destek alabilmenize yarar. Destek ekibine göndereceğiniz bir bilet ile sorunlarınızın çözümü için işlem başlatabilirsiniz.

Bilet Nasıl Gönderilir?

1. Hesabımıza giriş yaptıktan sonra, sayfanızın en altından ''Support'' butonuna basıyoruz.

1.png

2. Açılan pencerede karşımıza 4 seçenek sunulmaktadır. Bu seçenekler;
    • Oyun Sorunu
    • Ödeme Sorunu
    • Genel Sorular
    • Uygulamalar hakkında sorular
    Bu 4 seçenekten sorunumuzun kategorisine göre seçiyoruz.
    2.png

3. Örnek Mesajı resimde inceleyebilirsiniz.

3.png

4. Son olarak doğrulama kodunu girdikten sonra ''Gönder'' butonuna basarak gönderiyoruz.
    support 3.png

Destek ekibine attığınız maillerde oynadığınız sunucu bilgilerini ve ilgili hesabınızın ID numaralarını yazmayı unutmayınız.

Sorununuzu 1'den çok kez aynı şekilde mail yoluyla dile getirmeniz size fayda değil, zarar sağlar. O yüzden sorununuzla ilgili 1 mail atın ve cevap gelmesini bekleyiniz.

Son düzenlenen: 2 Kasım 2019
  2. Star

Destek Ekibine Bilet Gönderirken Dikkat Edilmesi Gereken Durumlar

1. Lütfen aynı konu hakkında birden fazla mail göndermeyin yani spam yapmayın!

2. Lütfen hata ihbarı yaparken aydınlatıcı bilgiler, örneğin video veya resim formatının linki gönderiniz! (Hilenin veya hatanın nasıl yapıldığına dair kısa bir açıklama yaparsanız sorunun daha hızlı bir şekilde çözülmesine yardımcı olacaksınız.) Aksi durumda gönderdiğiniz maili önemsiz görüyoruz.

3. Support'a attığınız maillerinizde lütfen BÜYÜK HARFLE yazmayınız.

4. Göndermiş olduğunuz öneri ve şikayet gibi durumları değerlendiremiyoruz, bu tarz durumlarla forum ilgilenecektir.

5.Gönderdiğiniz biletlerde küfür, hakaret ve diğer tanıdığınız oyuncuların veya sizin bu oyunu bırakıp başka benzer oyunlara başlayacağız gibi tehdit içeren yazıların burada işi olamaz! Bu içerikte yazanların hesapları işleme maruz kalacaktır!

Bu tür yazılarla sadece kendinize zarar verirsiniz çünkü şikayet ettiğiniz konuya ilgi göstermeyiz. Böyle şeylerin yaşanmaması için kendinize yakışır dürüst ve düzgün bir üslupla hitap eder ve haber verirseniz hem bizlere yardımcı olur, hem de sorunun çözülme hızını artırırsınız. Böylelikle bizlerde size daha rahat yardımcı olabiliriz.

6. Lütfen teknik bir sıkıntı yaşadığınızda sorunu Support'a göndermeden önce, sorunun nereden kaynaklandığını ve cevabını öğrenebilmeniz için forumda araştırma yapınız. Forumda cevabını bulamaz iseniz sorunu bize bildiriniz.

3. Star

Support'a Küfür İhbarı Yapma

Bu yöntemi sadece küfür ihbarı için değil, bize göndereceğiniz hata, hile ve açık bildirileri için de kullanabilirsiniz.

Oyundan almış olduğumuz ekran görüntüsünü (ss) BURADAN aşağıdaki resimdeki gibi link haline çeviriyoruz.

Girmiş olduğumuz adreste "Gözat" butonuna tıklıyoruz ve eklemek istediğimiz resmi bilgisayarımızdan bulup ekliyoruz.

Sonrasında "Yükle" butonuna tıklayarak resmimizi siteye yüklüyoruz.

Karşımıza çıkan linklerden en altta bulunan "Resim Direkt Adresi"ni kopyalıyoruz ve bunu Support'a yolluyoruz.

Göndereceğiniz ekran görüntüsünün kırpılmamış, karalanmamış ve güncel sürüme ait olmasına dikkat ediniz.

4. Bαђarca

Bαђarca User

Debufftan dolayı mağduruz her yere bir sürü mesaj attım dönüş yok artık umududa kestim diyebilirim oyun açılsa bile silinen tp elit puan savaş puanları geri gelecek mi gelmeyecek mi bilmiyorum açıkçası oyundan soğudum eğer olurda bu yanlış debuff düzeltilir silinen puanlar geri yüklenir belki o zaman devam edebilirim şuan cidden zararım çok nereye başvuracağınız şaşırdık güzel üslupla yardimci olanda yok ayrıca bot falanda kullanmadım oyun buraya kadarmış demek istemiyorum gemim açılırsa eğer bütün puanar yuklenirse duruma göre devam edebilecegimi belirtmek istiyorum iyi günler admin

5. Merhaba,

öncelikle geçmiş olsun diyorum bu yapılan sadece sana yapılmadı bende mağdurum bu oyuna yaklaşın günde 12 16 saat yarımaktaydım eli puan sıralaması kasıyordum,tarama yapmışlar ve benim hesapta ceza yedi çook kişiye yazdım hatta ve dönüş alamadım ama anladım ki yapılan bu tarama yanlışlığından dolayı mağdur olan kişi sayısı fazla ve geri düzeltilmiyor ondan sana demem o ki boşuna umutlanma bu konuda oyun eksik karar almaktadır destek ekibi de bu konuda araştırma yapmıyor yada yapıyor ama sonuç alaadığından dolayı bir şey olmuyor neyse uzatmayayım bırakacaksan hiç durma vakit kaybı.

sagılarımla.

6. .aşkoo.65

.aşkoo.65 User

merhaba bot sorununa nezaman çözüm bulacaksınız ? bu konu hakkında resım vıdeo ıd lıstesı atıyorum ama sacma sapan cevaplar alıyorum ama bır cozum yok

7. ShaDe.

ShaDe. Moderator Team Seafight

Selam,

3. parti yazılım kullananları yakalamakla ilgili forum üzerinden veya manuel olarak işlem yapılamıyor. Taramalar otomatik olarak belirli aralıklarla yapılmakta.

Saygılarımla.