Elit Puan Hakkında

Konusu 'Kullanıcı Köşesi' forumundadır ve ☾☆●łM●ŁΞGΞЛÐ●☾☆ZHR tarafından 3 Ocak 2018 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. x.ΛŦΛ.x

x.ΛŦΛ.x User

Selam,

Bonus haritalardan dalga başına gelen elit puan bonusları kalkmıştı gerimi geldi ?

2. K~L~A~U~S

K~L~A~U~S User

Bu haritalar vermeye devam ediyor başak oğlak yay yengeç te elit puan kaldırıldı diye biliyorum

3. Selam,

Yengeç, oğlak, başak ve yay haritalarından elit puan almanız mümkün değildir. Diğer haritalardan alabilirsiniz.

Saygılarımla.

4. en alttaki ligten 8 günlük buff aldım şimdi bir üst lige çıkarsam bu buf iptal olurmu

5. balyoz19

balyoz19 User

olur tabiki çünkü lig atladıkça yeni gemiler sistemi ve elit puan sıfırlanır çünkü ona göre gemiler ve itemler açığa çıkar lig senin elit puan kazancına göre sıralama belirlemesidir.
    saygılar

6. Selam,

Bir alt lige sezon ortasında bile istediğiniz zaman inebilirsiniz. Üst lige çıkmak ya da alt lige inmek için bir hafta bekleme süresi mevcuttur.

Önemli Not
    İniş ya da çıkış yapmanız farketmez, böyle bir durumda bütün lig puanlarınızı ve rakip paralarınızı kaybedeceksiniz ve üst/alt ligde sıfırdan başlayacaksınız.

Saygılarımla.

7. Merhaba benim ligim Deniz Atı ligi ve ittifak salonunda 25 adet 1. seviye 30 kiloluk top var.Başkalarında vudu topu ve amiral topu varmış amiral topunu almak için lig mi atlamalıyım lig mi düşmeliyim?

8. Merhaba,

Denizanası liginden başlayarak (İlk lig seviyesi) amiral toplarını ittifak salonunda bulabilirsiniz http://prntscr.com/j3pwdw. Kırmızı ile işaretlediğim alanlardaki rakibin parası ögesi "5" adet olduğu takdirde "50" adet amiral topu alabilirsiniz.
    Nasıl inilip çıkılır burdan bakınız.

Saygılarımla.

9. Yani lig düşmem gerekiyor değil mi?

10. Selam, @FurkanFight

Konu ile alakalı BURAYI incelerseniz , lig sistemi hakkında tüm bilgilere ulaşabilriiniz.

Saygılarımla.

11. gaddro

gaddro User

Aynen ya

12. @Relax cevap vermiş bak on numara :D

13. en alttaki ligten buff aldım şimdi bir üst lige çıkarsam bu buf iptal olurmu

14. Selam,

Bir alt lige sezon ortasında bile istediğiniz zaman inebilirsiniz. Üst lige çıkmak ya da alt lige inmek için bir hafta bekleme süresi mevcuttur.

Önemli Not
    İniş ya da çıkış yapmanız farketmez, böyle bir durumda bütün lig puanlarınızı ve rakip paralarınızı kaybedeceksiniz ve üst/alt ligde sıfırdan başlayacaksınız.

Saygılarımla.

*_*ИİL●APO*_* bunu beğendi.
  15. Oyunda aktif bir oyuncuyum ve deniz anası ligindeydim. Toplam elit puanım 5 milyondan fazla ve bu sezonda 2,5 milyondan fazla elit puan kastım.Tüm sunucularda 650 küsür sıradaydım ve yanımda yeşil ok gözüküyordu. Deniz atı ligine yükselememin sebebi nedir ? Acaba oyunda sorun mu var?

16. Selam,

Konu ile alakalı BURAYI inceleyiniz.

Saygılarımla.

17. Konuyu inceledim fakat konuya göre yükselmem gerekiyor. Yükselemediğim için yeni bir konu açtım zaten :)

18. yumi

yumi User

lig bugün t.s.i 13:00 da sona erdi. lig atlama otomatik yapılmıyor. siz şartları yerine getirdikten sonra kendiniz atlayacaktınız. şimdi ise yine şartları yerine getirmeniz gerekiyor. yani en az 7 gün geçecek %33 içine gireceksinix ve 5 milyon eilt puanınız var zaten. bundan sonra lig atlamak için kendiniz müdahele edeceksiniz. lig paralarını harcamayı unutmayınız çünkü lig atladığınızda sıfırlanacak.

19. Noddegamra

Noddegamra Guest

Merhaba,

@yumi , cevabınız için teşekkürler. Lig sisteminde herhangi bir sorun bulunmamaktadır. Lig sezonu her ayın 15'inde yenilendiği için gereksinimleri yeniden karşılamanız gerekmektedir. Seafight lig sistemi hakkında detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

İyi oyunlar, iyi forumlar.

20. Deniz atı ligindeyim seviye 13 tasarımına gemi taşlarımı ekledim diyelim.Sezon sıfırlanınca ligde sıfırlanıyor ve o gemi tasarımı deniz atı ligine bağlı olduğu için hala bende kalıyor mu yoksa taşlarımda mı gidiyor ?

Son düzenlenen: 15 May 2018
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.