Öneri Eski Seafight

Konusu 'Fikir Havuzu ve Öneriler' forumundadır ve ...ρєяѕєuѕ...[с¤] tarafından 31 Ocak 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Merhaba bu konunun seafight yetkililerine ulaşmasını ilk öncelikle istiyorum biliyosunuz ki seafight ilk yıllarda daha zevkliydi sizden şöyle bir isteğim olacak global server adında 2009-2010 yıllarında oldugu gibi bi server açsanız sizin için zor olmayacagını umuyorum ve oyunu bırakan eski oyuncularda gelir bence özledik eski seafight ı özledik açın ayrı bi server çokmu zor.

-onur824- ve кυαѕαя.тя bunu beğendi.
  2. Yasir2358

Yasir2358 User

mükemmel bir öneri çeşitli onlıne oyunlarda bu durumları zaten gördük , seafightta yapabilir top satılacağına vip ve inci satılır:)

3. aynen kardeşim ama bunu sürekli beyinlerine sokmak lazım yoksa uyanmıyolar

4. Etkinlik haritalarında eski zamana yolculuk gibi etkinlikler yapılsa, mesela buda seafightın doğum günü özel etkinliği olsa. eski tasarımları sadece o etkinlik ve haritasından alabilsek. gibi gibi. güzel fikir

-onur824- bunu beğendi.
  5. gayet mantıklı bide bu pve modunu kaldırın artık :)

6. Heartware

Heartware User

Eskiye gitmesi biraz zor sonuçta her zaman aynı kalmıyor oyun hep bir güncelleme mevcut lakin eski etkinliklerin ve tasarımların oyunda olması güzel olurdu

7. Eski seafigt kötüydü yenisi iyi

8. Eski seafight yeniden gelsin... Savaşlara yüzlerce kişi katılıyordu eskiden. Herkese oyunu bıraktırdınız, bravo

urungubeğ bunu beğendi.
  9. Yeni Bir Eski SEAFİGHT Tarzı Sunucu Açılabilir Çok ta Güzel Olur

10. Bakın arkadaşlar sizlere şunları söylemek istiyorum.
    Eski tarz Seafight, hızlandırılmış server, basitleştirilmiş server gibi bu tip oyun modları bir güncelleme ile gelebilir bu şuan mümkün. Ama bu tip isteklerin arzuların sadece bu forum değil tüm forumlarda olması lazım çünkü bu oyun global bir oyun.
    Bu tip istekler basit istekler değil çünkü, içinde benimde bulunduğum bir grup insanın istekleriyle olacak şeyler değil biraz geniş açıdan bakmak lazım.
    Ben de destekliyorum elbet eski tarz oyunun gelmesini falan ama ümidim yok açıkçası.

11. eynelis**

eynelis** User

Sanırım eski sistemde sevdiğim tek şey sınıf atlama uğraşıydı. Amiral top yok bütün gün özel harita vur günlerce uğraş yeni bir elit seviye aç ve özelliğinden dolayı kullanamadığından bu işlemi 2 kere daha yaparak vuruşunu %2 arttır. Yazıya dökünce saçma da olsa bence en güzel uğraş oydu tabi ki herkesin görüşü farklıdır buna bir şey diyemem veya şuanda da Elit puan sıralaması var diyecekler olabilir. Belki güzel gelmesinin sebebi başkasıyla yarışmadan sadece kendinle yarışarak yapma isteğidir, oyunda ki en büyük eksiklik kendinle yarışamamak ve emeğinin karşılığını oyun içerisinde görememek gösterememek sanırım. Güverteleri maviye çevirmek bile bir dönemler önemliydi ve herkes görüyordu, mojo güvertesi çıkarmak için uğraşırdık hele de 7x te yakalarsak haftamız güzel geçerdi. Savaşlara gelirsek arada dağlar kadar farkla şuan ki savaşlar çok daha keyifli tek sıkıntı bombayı gösterebilirim tek gemi olmayı özledik :) Toplar çıksın gülleler çıksın bunlar sorun değil aksine hoşuma gidiyor ama biraz sınıfta çıksın mesela gold sınıflar gelsin manta liginde 1milyar tpyi dolduranlar 1 ay o tasarımı kullanabilsin 2milyar dolduran başka bir tasarımı 1 ay kullanabilsin gibi ama gidipte 50. olan kullabilsin olmamalı başkalarıyla yarıştırılmadan belli bir seviye belirlenip o seviyeyi doldurmaya çalışmalıyız bence

12. eynelis**

eynelis** User

http://prntscr.com/t8hvot eski anasayfada en çok bu bölüm duygulandırıyor beni. İlk 12. sınıf olduğum an geliyor aklıma artık Liverpool kırmızı tasarımım vardı devamında sağolsun oyunda tüm renklerden çatır çatır tasarım çıkarırken kırmızı konusunda hep eksik kaldı toplasan 5 tane kaliteli kırmızı tasarımımız yok Columbus - Red Baron filan idare etmeye çalışıyoruz :)

13. Fikir güzel ama uygulanması kanaatimce mali ve işletim yönünden çok zor, eski kodlardan bugüne çok zaman geçti, siz bi server açıp reel para karşılığı bişeyler satıyorsanız, oyunun en azından oynanabilir düzeyde olmasını temin etmek zorundasınız. Bunun içinde o serveri idare edebilecek yazılımcılar, analistler, tasarımcılar, o donanımı ve tekniği bilen operatörler işe almak zorundasınız.
    Şimdiki ekipten eleman ayırıp eski koda çalıştırmak demek o elemanların yeni kodlardan geri kalması demektir ki hiç kimse hele yazılım mühendisleri kendi kariyerleri açısından yıllar öncesinin kodlarında takılıp kalmak istemez, ya eski oyun güncel kodlarla yeniden yazılacak ya da bu iş olmayacak.
    Siz olsaydınız hangisini seçerdiniz?

§VoDoo§Child§ bunu beğendi.