Etkinlik Hakkında

Konusu 'Kullanıcı Köşesi' forumundadır ve srknszn tarafından 3 Ocak 2018 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. -gececi27-

-gececi27- User

Cassiopeia hangi haritalarda bulunuyor teşekkür ederim

2. Selam,

Şahsım adıma hatırladığım haritalar ;

5,17,23/2,29/1 ve 31/2 haritalardır. Fakat birkaç haritada daha bulunmaktadır.

Saygılarımla.

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 18 May 2018
  3. Etkinlik görevlerinde itibar puanı istiyor 600 tane Lakin görevde 100 tane aldım başka nereden kasılacak bunlar ?

4. Feminazi

Feminazi User

Bu etkinlik sandıklarından lanetli ruhlar ve ışık yayan ruhlar çıkıyor mu? 30 tane açtım bana hiç çıkmadı

5. etkinlik sandıklarını düzeltin lütfen awge tiriton nedir?

6. hergün alıp biriktireceksin kardeşim

NightWish66 bunu beğendi.
  7. Yeni etkinlik kodu var mı arkadaşlar,benim mailime gelen bişey olmamış gene.

8. ozican2525

ozican2525 User

CASSIOPEIACHAOS güncel kod bu şekildedir.

İyi forumlar.

9. Teşekkür ederim

10. Selam,

Şuanda güncel olan etkinlik kodu : CASSIOPEIACHAOS
    Cevabınız için teşekkür ederim. @ozican2525

Saygılarımla.

11. Selam,

Sandıklarda neler var?
    Etkinlik sandıklarında pek çok işe yarar eşya bulunur. Kabuk Kırıcı cephane, kristaller ve aksiyon eşyaları gibi. Sunucunda Cassiopeia’nın kudreti etkinse, 2 Işık yayan ruh da elde edersin.

Saygılarımla.

12. воины

воины User

Gene sonunda ışınlanma gibi çöp birsey olmasa bari

13. Noddegamra

Noddegamra Guest

Merhaba,

Cevaplarınız için teşekkürler. Günlük tekrar eden etkinlik görevleri ile itibar puanı biriktirebilirsiniz.

İyi oyunlar, iyi forumlar.

14. saltı

saltı User

bu etkınlık kaplumbağasının canı ??? boyle amaç ne buradaki?Ne yapmamız gerekiyor?Ölmüyor.

Son düzenlenen: 19 May 2018
  15. saltı

saltı User

sıralama için vurulduğunu öğrendim konu kapatılabilir.

16. Selam,

Konu kilitlenmiştir.

Saygılarımla.

17. ben bu haritaya tek başıma girip 50 mil hasar versem kaplumbağaya kabuk ezicimi atıyor atıyorsada ben onu o haritada tekmi kesiyorum bazı kişiler filocak girilecek diyor filocak nasıl giricez oraya

18. ben bi filo kurdum kendim giripkesiyorum ne çıkarsa onuda tek kesiyorum şansa bağı bazen 200 mil npc yi atıyo bazen diğerlerini

19. Noddegamra

Noddegamra Guest

Merhaba,

Cassiopeia’ya verilen her 50.000.000 hasar, 20 Kanlı Çene, 20 Kaplumbağa Yağmacısı, 20 Kaplumbağa Yağmacısı yada 1 Kabuk Ezici’nin Cassiopeia Kaosu’nda ortaya çıkmasına neden olur.

Etkinlik açıklamasında belirtildiği gibi, gerekli miktarda hasarı verdiğiniz zaman şansınıza bağlı olarak belirtilen sistem gemisi gruplarından bir tanesi ortaya çıkmaktadır. Cassiopeia kaosu haritasına bulunduğunuz donanma üyeleri girebilmektedir. İsterseniz eğer donanmada bulunan arkadaşlarınız ile birlikte ya da kendiniz bir donanma kurarak tek başınıza girebilirsiniz.

İyi oyunlar, iyi forumlar.

20. Cassiopeia kaosu haritasına nasıl giriliyor?filom var bu haritaya nasıl girilir bilen birisi cevaplarsa sevinirim.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.