Etkinlik Hakkında

Konusu 'Kullanıcı Köşesi' forumundadır ve srknszn tarafından 3 Ocak 2018 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. yumi

yumi User

hoi Piraten,

ein spezieller Sale mit drei "Großartigen Schildkröten Angeboten" startet ab Heute, den 23. Mai um 12 Uhr mittags (lokale Serverzeit). Dieser Sale endet am Mittwoch, den 30. Mai um 12 Uhr mittags (lokale Serverzeit).
    şimdi dersinizki alman forumu doğru.

2. Noddegamra

Noddegamra Guest

Merhaba,

Geri bildiriminiz için teşekkürler. Herhangi bir sorun olup olmadığının incelenmesi için gerekli birimlere bilgi verilecektir.

İyi oyunlar, iyi forumlar.

3. Noddegamra

Noddegamra Guest

Merhaba,

Paketler şu an ödeme bölümünde bulunmaktadır. Alışverişinizi gerçekleştirebilirsiniz.

İyi oyunlar, iyi forumlar.

4. oyun bildiğiniz gibi saat 23:00 dan bu yana oynanmaz hale geldi halada devam ediyor yaklaşık 15 saniye ye varan duraklamalar yaşanıyor haliyle etkinlik için vermemiz gereken hasarı veremiceğiz yetkililer olarak kaplumbaga hasarını 76 milyardan dan düşürmeniz yada yarin için planınız varmı

5. Selam,

Oyun donması hakkında üstlerime bilgi vereceğim. Oyun donuyor diye herhangi bir telafi olur ya da olmaz buna merkez ekip karar verir.

Saygılarımla.

6. Kabuk kırıcı ya da kağlumbağa eziciden gemi tasarımı alan oldu mu. ben hala alamadım gemiyi merak ettim açıkcası :)

7. çok zor bir ihtimal imkansız gibi yapmışlar resmen o gemiyi almayı
    forumdan bak resmine :)

8. Link atda hep birlikte bakalım

9. etkinlik bittiginde oyundaki tasarımlar sayfasından bakabilirsiniz ;)

10. Selam,

Şansa bağlı olarak veriyor. Umarım şans sizden yana olur.:)

Saygılarımla.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.