Etkinlikler Hakkındaki Düşünceler

Konusu 'Kullanıcı Köşesi' forumundadır ve ilksol tarafından 4 Ocak 2018 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Seafight Etkinlik Takvimi Çıkmalı mı ?

1. Evet çıkmalı

2. Hayır gerek yok süpriz olsun.

Sonuçlar sadece oy kullanıldıktan sonra görülebilir.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. ilksol

ilksol User

Selam Korsanlar

5 Ocak lokal sunucu saati ile 12:00'dan itibaren takas işlemi başlayacaktır. Takas işlemi ile elinizde kalan:
    • Her 1 kurabiye adam için 100 kar güllesi
    • Her 1 baston şeker için 100 buz güllesi alacaksınız.
    • Her 1 erkinlik anahtarı için 1 sandık anahtarı
    • Her Antik ve Büyülü Nişan için ise 1 altın alacaksınız.
    Bunlar şaka mı? Hadi etkinlik anahtarını anladık.1 kurabiyeye 100 kar güllesi Nedir? 1 baston şekere 100 buz güllesi nedir? hadii onuda geçtim antik ve büyülü nişan için 1 altın nedir? Benim kastığım kurabiyeleri almayın,şekerleri almayın.. hiç bişeyi almayın kalsın depoda seneye lazım olur...

KANUNİ ve drasC0 bunu beğendi.
  2. Exelans_

Exelans_ User

haklısın buna çözüm bulunmalı bencede !

3. fikir havuzuna taşınacak bir konu.:D:D:D:D

4. heaty

heaty User

kurabiye kasana güzel takas , gönül isterdiki daha fazla takas oranı olsun :D

5. 10.000 bin kurabiye kas 1 milyon gülle al? nasıl güzel heaty? 1 milyon gülleyi biz 1 saatte atıyoruz. ayrıca 1 altın nedir ya ? onun yerine mojo verseniz bile kãfidir. 100 nişancım var 100 altın alcam yanii. haha teşekkürler seafight..

KANUNİ bunu beğendi.
  6. heaty

heaty User

ya o 10bin kurabiye gülleye dönmeseydi ? Benim elimde 170bin kurabiye var gülleye dönmeseydi çok çok zarar etmiş olucaktım ama gelen gülleyi inciye çeviririm zararım kapanır.. Nişan konusunda haklısın .Nişan isteyen her etkinlikte takas işlemi 1 altın değiştirebilrler

7. 4000 kurabiyem vardı cidden alacak hiç birşey bulamadım 100lüğe yatırdım hepsini. Cidden ayıp birde o vudu topuna 1000 kurabiye istemeleri yokmu. Sanki kıyamet balyozu veriyorlar. Diğer topların yanında vudunun bir önemi kalmadığı halde o kadar kurabiye istemeleri çok absürt. Bir şey olacağını sanmıyorum ama yinede yapılan ayıbı dile getirelim.

8. Reese

Reese User

Selam,

Görüş ve önerileriniz bizim için önemli, Almanya'daki Yetkililer bu şekilde uygun görmüş. Fikirlerinizin diğer oyuncular tarafından nasıl yorumlanacağını görmek için , konunuzu Fikir Havuzu bölümüne taşıyorum.

İyi oyunlar..

*KOMODOR* bunu beğendi.
  9. Önceliklere herkese merhaba seafight oyun tarihinde hiç bir zaman etkinliklerin ne zaman çıkacağına dair bir takvim yada duyuru yapmadı ya 1 hafta önceden yada 3-4 gün önceden söylendi hep bence artık seafight etkinlik takvimi çıkmalı ne zaman etkinliklerin olacağını oyuncularda bilmeli bu şekilde daha güzel olacağına inanıyorum.

10. Sessiz

Sessiz User

11. Öyle birşey zor gibi inan isterim ama zor kolay gelsin..

12. Sonuçta öneri belli olmaz :)

13. Etkinliği zar zor yapıyorlar. Birde takvim çıkarıp başlarına dert almak istemezler :D

ℂ⋆[AnGeR]ℂ⋆ bunu beğendi.
  14. Bu şey pek mümkün değil gibi çünkü her etkinlikte ufak tefekde olsa bazı değişiklikler yapılıyor hatta bazen baştan sona etkinlikler değiştiriliyor. Programcıların bir etkinliği belirtilen tarihde sorunsuz olarak çıkartması pek mümkün olan bir şey değil. Bu yüzden net bir tarih verilmesinin hem doğru olacağını hemde pek mümkün olacağını düşünmüyorum.

15. İllaki sorun olur bişey olur ama en azından insanlar bilir ne zaman çıkacağını 2-3 gün oynaması çokda önemli olmaz zaten.

16. Kesinlikle katılıyorum.

17. x1957x

x1957x User

Seafight programcıları kelimenin tam anlamı ile çuvallamış vaziyetteler.Normal oyunu bile defalarca aksaklıkla yürütebiliyorlar.Takvim mi asla beceremezler.

18. Bence bunu yapabilmek çok da zor değil açıkcası tarihler belki tam tutmaz evet ama en azından oyuncu ne zaman olacagını bilir yani yakında olduğunu

19. Etkinlik takvimi Seafight Forum Takımının hazırlaması gereken bilgi kılavuzudur.Ve takvimin sonu yada başına not olarak tarihlerin değişebileceği yada etkinliğin iptal etme hakkına sahiptir.Yazısı yazılırsa kendilerini kurtarmış olurlar ve istenen öneri basit.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.