Etkinlikler Hakkındaki Düşünceler

Konusu 'Kullanıcı Köşesi' forumundadır ve ilksol tarafından 4 Ocak 2018 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Seafight Etkinlik Takvimi Çıkmalı mı ?

1. Evet çıkmalı

2. Hayır gerek yok süpriz olsun.

Sonuçlar sadece oy kullanıldıktan sonra görülebilir.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Bu ruhların karşılığında gülle verilse iyi olmaz mı? 10 tane ruh başına 1000 gülle örneğin

2. ZooM

ZooM User

https://board-tr.seafight.com/threads/canlar-kimin-icin-caliyor-etkinligi.80103/

Burada ;

Etkinliğin sonunda kazandığım Lanetli Ruhlar, Işık Yayan Ruhlar, Akrebin İşareti,
    Yılanın İşareti ve Etkinlik Anahtarlarına ne olacak?

Etkinliğin sonunda Lanetli Ruhlar, Işık Yayan Ruhlar, Akrebin İşareti ve Yılanın İşareti, Konfeti cephanesi karşılığında takas edilecek. Etkinlik Anahtarları normal sandık anahtarlarıyla eşdeğer sayılıp öyle takas edilecek.

dediğiniz gibi bilgi verilmiş.​

3. Öncelikle herkese iyi oyunlar,
    Konuyu bilerek buraya açıyorum ki yeterince oyuncu okuyabilsin.Son zamanlarda yapılan etkinliklerde hep bir sınır , şart koyma olayını anlamış değiliz.Buz yanığı güllesi ile etkinlik yapıp buna sınır koymak yerine başka bir gülle koyabilirsiniz havai fişeğe bile razıyız yeter ki sınır koyulmasın.Korsanlık oyunu yapıyorsunuz ve sınırlar koyuyorsunuz , korsanlar aç gözlüdür hiçbirşeye doymazlar bunu bilmiyor musunuz ? Artık diyecek birşey bulamadığım için buralardan yürüyorum.Ya gülle değiştirilsin ya sınır kaldırılsın .Kimse gülleye paea verip inciye dönüştürecek kadar yeni, acemi değil bu oyunda .Bizi oyuna sadece etkinliklerle bağlayabiliyorsunuz bunu düzgün yapın bari .Bir de bir tavsiye daha şu yetkililer etkinlik yaparken orta halli bir gemiyle test etsin ve empati kursun.Empati kurarak etkinlik yapılırsa herkesin çıkarları düşünülsün.Orta halli gemi milyonlarca kar etsin demiyorum tabi ki de bir zorluğu olacak ama zarar da etmemeli ki oyunu oynasın .Kolay gelsin.

4. 06BABA14

06BABA14 User

bencede eger buz sınırsız olmayacaksa gülle degiştirilip sınırsız olması lazım havaı olur konfetı olur ne olursa 3 gunluk ara etkınlık degılkı gulle sınırı olsun

5. +1

6. NePs

NePs User

kesinlikle katılıyorum. 100.000 güle 3 saatte görev yaparak bitti sağa sola da sıkmadık :D günlük 100.000 sınır olsa yine tamam da 14 gün nolacak zaten karlı bir etkinlik değil bir de para ile gülle çekip mi sıkacağız sanmıyorum

-sirilanka-1 bunu beğendi.
  7. etkinlikdeyil seafigt kendine yapıyo özelgünü

8. Anlaşılan bizden beklenen bu.Zaten bu etkinlikler ara ara yapılıyor para etkinliği diye tabir ettiğimiz karaborsada gülle ve sandık olmayan etkinliklerden bahsediyorum.Ama bu etkinlikler 14 gün sürmezdi hiç 4 5 gün yaparlardı uzun olmadığı için kimse ses çıkarmazdı.Ama bu yapılan saçmalıktan başka birşey değil oyun yapımcılarının şaşırıp bu etkinliği para etkinliğini düşünüyorum.Umarım bugün içerisinde yapılan bu hatadan dönülür ve güzel bir 14 gün geçirdik diyebiliriz .Sağolun mesajlarınıziçin, iyi oyunlar :)

9. Tehlikeli sularda yüzüyorlar. Sınırı aştılar iyice . 100 bin gülleyi 1 saat içerisinde bitirdim , etkinlik başında sınır olduğunu görünce 100k gülleyi ve 50 sandık anahtarını aldım. 1-1.5 saat içerisinde anahtar ve gülleler bitti.Elime geçen şey sadece inci bakımından amorti oldu ve biraz da hız taşı ... 2 saate kalmadan biten bir etkinliğin 14 gün süresi var. Full bir geminin 10 milyon buz güllesi olsa da bu 10 milyon gülleyi 1 hafta içinde bitirir. Geçen haftalardaki etkinlikte on milyonlarca gülle sıktı millet. 100-200 milyon gülle sıkanlar oldu.Şimdi gelmişler 100 bin gülle sınırı koymuşlar. Saçmalıktan öte bir şey değil benim için.4. Görevde kaldım , gülle yok ki etkinlik yapayım. Gemide 240 top var elit gülle ile 40k hasar vuruyorum;3.5 m dp si olan npc yi ben nasıl keseyim de ele geçireyim? 20 bin elit gülle harcamam gerekir , karşılığında 7k inci... Bazen 500 bin altın veriyor gizli savaşçı hazretleri.Gülünç bir şey vallahi ne diyeyim... :D
    Hayır birikmiş biraz elit güllem olsa eyvallah diyeceğim , şöyle bi 500 - 600k .
    Ama küçük bir gemim var şu an ve ara sıra uzun uğraşlar sonucu mojoya oynamamdan dolayı 100k civarı gülle birikiyor , bu güllenin 1 gün ömrü var yani yalan yok. Gülle de biriktiremiyorum.Haftada bir çıkarıp 50 lira para gömemem ben bu oyuna . Biraz empati kurmaları gerekiyor yapımcıların.

10. 14 günlük dev bir etkinlikte enkaz olmaması çok çarpıcı bir durum. Enkazın eklenmesinin hepimizin yararına olacağını düşünüyorum. Böylece sınır getirilen gülleyi enkazlar sayesinde biraz tedarik etmiş oluruz.

Huabtais ve [hayaletajan] bunu beğendi.
  11. Selam,

Konu ilgili bölüme taşınmıştır.

Saygılarımla.

[ASİL]COMMANDER bunu beğendi.
  12. Feminazi

Feminazi User

Katılıyorum etkinliğe enkaz eklenmeli. Bu kadar zıpkını ne yapacağız biz?

13. ozican2525

ozican2525 User

Geçen seneki etkinlikle kıyaslandığında bu etkinlik şuana kadar çok zayıf geçmekte.Örnek olarak geçen sene taş yumurtadan 50 000 inci çıkma şansı bulunmaktaydı.Bu sene etkinlik zayıf geçtiği için enkaz tarzı sistemlerde eklenebilir en azından bu sayede ufak gemilerde etkinlikten kopmamış olur.

14. Merhabalar, zamanında/halen yapılan Colombus, Magellan etkinliklerini hatırlarsınız, konsept "korsanlık" ise bence tarihin en ünlü korsanlarından olan adını efsaneleştirmiş Karayip Korsanları filminden de hatırlayacağınız "Edward Thatch" yani Karasakal için de bir etkinlik yapılabilir. Hatta tasarım ödülü olarak da ünlü gemisi "Queen Anne's Revenge" (Kraliçe Anne'in İntikamı) kazandırılabilir.

15. Etkinlikte itibar veren görev yok ve 3000 itibar istiyor bunu nasıl kasmamız gerekiyor acaba, sandık gülle desen yok acil çözüm gelmesi gereken şeyler bunlar bence..

.м.σ.я.ƒ.เ.и.ห. bunu beğendi.
  16. böyle kötü etkinlik görülmedi. ne ışık yayan kasılıyor nede doğru dürüst lanetli kasılabiliyor etkinlik zarar.madem buz güllesi etkinlik npcsine fazla vuruyor neden buz etkinliği yaptınız etkinlik güllesini değiştirin oyuncular oyundan çok sıkıldı başta ben.etkinlik yüzünden oyuna girmiyorum.ışık yayan veren npc yok etkinlik gemileri zarar. mini harita yok sandık anahtarı yok. oyuncular oyunun tamamen paraya döndüğünü düşünüp oyunu bırakıyorlar bunların arasına girmem yakındır.bu gidişle herkes bırakır oyunu bilginiz olsun.biraz emek harcayan insanlarıda düşünün parası olmayıpta emeğiyle yapmak isteyenleride düşünün

NePs bunu beğendi.
  17. NePs

NePs User

+1

lordofthe47 bunu beğendi.
  18. Selam,

Takdir edersiniz ki bu tür etkinlikler merkez ekibimiz tarafından yapılmakta. Bizler sizlerden gelen şikayetleri üstlerimize, onlarda gerekli birimlerimize iletiyorlar.

Saygılarımla.

lordofthe47 bunu beğendi.
  19. Selam,

Selam Korsanlar

Yarın yama çalışmaları yapılacaktır. Çalışmalar ile birlikte:
    • Etkinlik: Günlük görevlere ödül olarak itibar puanı eklenecektir, ayrıca son görevde istenilen itibar puanı 3500 indirilecektir.
    Saygılarımla.

20. Etkinlik kötü sayılır.sandık karaborsa ve en önemlisi etkinlik güllesi yok.enkaz yok.mini harita yok etkinlik süresi az.oyun tamamen paraya döndü.bundan önceki etkinlikte buz güllesi parayla satılıp etkinlik yapmıştınız.şimdide ona benzer yaptınız.lutfen artık bir çeki düzen verin sadece kendinizi düşünmeyin yoksa çok oyuncu oyundan soğur ve oyunu bırakırlar bırakanda oldu.lütfen güzel etkinlik karlı ve kara borsasinda güllesi olan etkinlik yapın.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.