Gün Işığında Buz Etkinliği

Konusu 'Genel Tartışma' forumundadır ve Star tarafından 20 Haziran 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Katılıyor musunuz ?

1. Evet

65,7%
  2. Hayır

34,3%
  1. Star

Star Board Administrator Team Seafight

Selam,

Konu ile ilgili detaylı bilgiler yok.

Saygılar.

2. şu etkinlik gemilerinin sayısını biraz daha arttırsanız

rrtrte bunu beğendi.
  3. rrtrte

rrtrte User

çok güzel event çok işime yaradı yeni başlamama rağmen 300 kuzgun kesmişim buda ortalama 900k inci yapıyor tahrip edici toplarda cabası

4. tahrip edici top nasıl kazandın ? 600e yakın kestim hiç top vermedi

5. marketten Günışığı etkinlğine tıkla orada 20 adet topu ruhlarla satın alabiliyorsun

6. ozican2525

ozican2525 User

Yine son atışı yapan oyuncuda, Işık Yayan Ruh ya da Lanetli Ruh ile ödüllendirilir. (Geri Çekilme : Tasarım '' Kalkan Kız '' ya da 7x Alev Fırtınası Topu Seviye 3)

Bu tarz durumlar nasıl oluyor bunlara bir açıklama getirilmeli kaç tane sistem kestik bir adet tasarım düşmedi.Şans ise şu kadar diye belirtilmeli.Sanki 0.025 gibi sadece ruh vermekte sistemler.

capkın, .[FIRAT]. ve Caps.LooK bunu beğendi.
  7. Caps.LooK

Caps.LooK User

ozi kardeşime katılıyorum açıklama yapılmalı . kesiyoruz sürekli bir şey yok daha

8. 0.1 bile değil bence o kadar kesmimize gelmesi lazımdı

9. Bende etkinliğin ikinci gününde girdim 6 kere tek kestim hem pet hemde tasarımları aldım odin hariç

10. ozican2525

ozican2525 User

Şans işte ama tüm etkinlik boyunca 40 küsür kalkanlı kesmeme rağmen hep boş geçti.

capkın ve .[FIRAT]. bunu beğendi.
  11. Son düzenlenen: Dün 10:08 etkinlik duyurusu caktırmadan değiştiriyorlar her etkinlik böyle sıctınız sıvadınız oyunu
    ne adam gibi SSS tercüme ediliyor ne adam gibi bilgi veriliyor coğu satırları anlamyıorum bile Etkinligin bittigi gün karaborsamı kapanır
    ben müşteri degilmiyim oyunda oyuncuların zararına sürekli değişikli yapılıyor bize sordunuzmu? içine ettiler oyunun birde utanmadan paket satmaya calısıyorsunuz salak mı sandınız elalemi çalışan admaım ben sürekli giremiyorum 20 top icin bin er ruh biriktiremye calsıyorum karaborsadan peşin alış veriş yapma zorundamıyım etkinlik biter elimdekilere göre ne istersem onu alamak istiyorum

2 etkinliktir böyle yapıyorsunuz oyunculara sordunuzmu bu değişiklik uygunmu size diye? bana uygun değil öalışma saatlerim var hem paket satmaya calısıyorsunuz hemde millet calısmadan sabah aksam oynasın istiyorsunuz

12. haklısın bundan önceki buna benzer bir etkinlikte bende hiç alamamıştım , etkinlik ismi veriyorsanız biraz da oyuncuları düşünmeleri şart sayın yetkililer iletirse üstlerine daha iyi olacak umarım. .

13. bende elimde tek ruhları kalan kendim sanıyordum :D

14. adamlar botlara malzeme yetiştiremiyor sen dert yanıyorsun oldumu şimdi senin yaptığın her etkinlikte sıralamaya bak ilk ondaki 10 gemiden 8 i botta kasılıyor sen emek vermişsin uğraşmışsın enkaz yokmuş gemi yokmuş kimin umurunda olurki adamlar bota bırakmadan birde paket çektimi değmeyin seafight yönetiminin keyfine onlar bakar günlük ciro artmışmı diye sen etkinlikte kasılmışsın kasılmamışsın onumu düşünecek adamlar . oyunun durumu içler acısı allah kolaylık versin

15. burak601

burak601 User

Lanetli Isık Ve Sandık anahtarı Ne zaman donusecek ?

16. Etkinlik sonu takas, 8 Temmuz Pazartesi günü lokal sunucu saati ile öğlen 13:00'da gerçekleştirilecektir.

17. Star

Star Board Administrator Team Seafight

Selam,

Etkinlik SSS de son mesajımızda belirtmiştik. 8 temmuz'da.

Saygılar.