Gün Işığında Buz Etkinliği

Konusu 'Fikir Havuzu ve Öneriler' forumundadır ve SλNCλКBЄỲİ│≈E≈│ tarafından 16 Temmuz 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Gün Işığında Buz Etkinliği tekrardan gelsin yada bunun gibi kazana bileceğimiz bi etkinlik olsun şuanda olan etkinliği kasanların sayısı bile az etkinlik npcsini toplu kesiyoruz verdiği inci 10 veya 20 k gün ışığında buz etkinliği tekrar gelsin lütfen süper inci kasıldıydı o etkinlikte bu resmen zamanımızı çalıyor

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 16 Temmuz 2019
  2. dfhdfhff

dfhdfhff User

Keşke olsa ben oyunda yeniyim ve buraya yazılanları dikkate alıyorlarmı gerçekten onu merak ediyorum etkinlik oluyor 40 kişi memnun degiliz diye genel tartışmaya yazı yazıyor , ne bileyim yani yaz ayı oyuncuların oyuna en fazla çekilmesi gereken zaman bu zaman diye düşünüyorum keşke iyi bir etkinlik gelse her gemiyi kapsayan bir etkinlikten bahsediyorum her geminin pastadan hakkı oldugu kadar pay alabilecegi etkinlik başka zaman enkazlar gelirdi küçük gemiler hiç bişey yapamazsa enkaz kesip mutlu olurdu şimdi 15 bin inciye cephane satılıyor :D sıktıgın cephane gelen cephaneyi karsılamıyor umarım güzel bir etkinlik gelir.

3. aynen öyle söylediklerinizin noktası virgülüne katılıyorum, para kazanmayın demiyoruz biz ama her şeyide paralı yapmanın ne alemi var güzelim oyunu mahvettiler bundan önceki etkinlik işte valla şimdiye kadar rahat kasıldığım ve kazandığım bi etkinlik görmemiştim bunun kadar 3 mile yakın inci kasıp geminin az çok eksiklerini tamamladım ama bu etkinlikte gülle israf oluyor, evet burda yazılanları iletiyor burda ki görevliler ilettikleri yer artık lutfedim yaparlarsa yapıyorlar burda kigörevlilerin bi alakası yok yanı o işte : D