Harita Atlarken En Önemli PC Bileşeni

Konusu 'Yeni Korsan Öğreticileri' forumundadır ve Tuhermanita tarafından 18 Kasım 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Merhaba arkadaşlar sorum şu ; Harita atlarken vs yaparken , haritayı atladığımızda ekranın geç gelmesinin sebebi nedir bu sorunu nasıl çözeriz ? Oyunu oynarken cpu ve ram kullanımlarını test ediyorum %50yi geçmiyor bile ama harita atlamada ekranım 2 saniye takılıyor. Atlamada en önemli unsur nedir ssd'nin veri aktarım hızımı internet hızı mı?
    İnternet hızım 20mbp , ssd 500mb/350mb okuma yazma değerine sahip.

2. bay_mp3

bay_mp3 User

arkadaşım sende sorun yok . şu harita kenarına geçip seri seri harita atlayanların % 99 u programla oynuyor. bu oyununn herseyi olmus bot program. adamlar acıyor maus tıkla programı harita kenarına geciyor cekirge gibi bir o yana bir bu yana atlayıpduruyorlar. harita ortasında savaşmayı bilemeyenler iştee sürekli harita kenarında sek sek oynuyor. oyunun civisi cıktı hep acık hep hile hep program su oyunda.

3. katılmıyorum bu dediğinize , eğer kanıtınız varsa sunabilirsiniz.
    Bilgi sahibi arkadaşlar bilgilendirirseniz sevinirim.

4. Benim fikrime göre en önemli husus "internet alt yapısı", kullandığım pc ile en güçlü oyunları bile minimum 50 fps ve üstünde oynayabiliyorken bu oyunu malesef internet alt yapımız yüzünden takılarak donarak gecikerek oynuyorum.

5. Benım fıkrıme gore oyundan kaynaklı

6. ekran kartı çon önemli ve 2.si net hızı harita atlarken kimse programla atlamıyo program dediğin mouse nin bir tuşunu enter a ayarlıyorsun bu yani gerisi oynuculuğuna kalmış

7. Yasir2358

Yasir2358 User

Ekran kartı mı? Ekran kartım bf5 farcry5 cod gibi oyunlari ultra oynatirken , seafightta 15kisi olunca guclendiri acmadan oynayamiyorum.
    Ekran kartinin oneminin pek oldugunu sanmam islemci , disk, internet hizi bunlardan birisinin ön planda olacagini dusunuyorum.

8. S.a arkadaşlar bende rtx 2060 ekran kartı var 9 nesil i7 işlemci var 32 gb ram vb internetim 50 mbps kullanıyorum aldığım hızda 48 50 arası hep ama dönüyor kasıyor bu oyunluk bir sorun kesinlikle tek diyecegim budur

....FATİH....™ bunu beğendi.
  9. Harita atlamada ekranınız hemen geliyormu , benim sorum ekranın harita atlarken video çekenlere oranla 2saniye daha geç yüklenmesi.