Öneri Hasar Arttırmak İçin Öneriler

Konusu 'Yeni Korsan Öğreticileri' forumundadır ve ☆Red_SoLdiers07☆「✔」™ tarafından 9 Temmuz 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Selamlar, oyuk hasarım anca 6900'e kadar çıkıyor. Amiral top 220, 5.seviye 30'luk top 275 ve 253 top yerim var ayrıca fildişi güverte, %13 top hasarı, %9 isabet oranı taşlar var, kale ve yeteneklerle bu seviyedeyim (kalede usturlap ve bartuluk 6. seviyede). Bunu hızlıca artırmak için ne yapmam gerekli? birçok düşük seviyeli gemi bile 11k oyuk sıkıyor. Ganimet kesesi satın alıp %22'lik top hasarı mı düşürmeliyim yoksa varı yoğu yeteneğe basıp buradan mı artırmalıyım???

hasar sayfamın bi ksımı:

2. ozican2525

ozican2525 User

En önemlisi 21 seviye üzerinden alabileceğin paralı askerler.Bunlar dışınsa yengeç haritasından %12 ve başak haritasından %5 hasar senin için fark yaratıcaktır.

capkın ve .[FIRAT]. bunu beğendi.
  3. 21 seviye olabilirsem bence de çok iyi olur ama şu anda tek başıma o sınavı yapmam imkansız :/ harita hariç taşların fayda sağlayacağını ben de düşünüyorum ama önceden %13 hasar vardı parayla kese aldım %9 isabet çıkardı o bile fark yarattı, en kestirmesi taş mı yoksa haritalar mı sence?

4. ozican2525

ozican2525 User

İkiside etki eder bu senin gemine görede değişir.Para verip kese alma zamanla etkinliklerden tasarımları toplar yoksa çok para harcarsın.Yengeçten colossal top geliştirme yoksa onu al.Tabi senin için yengeçi bitirmekte zor olabilir diğer haritalara göre baya zorlayıcı bir harita.

5. 18.seviyede bırakmışım yengeçi, colossal çıkma ihtimali kesine yakınsa kasarım ben onu yavaş yavaş. Bi de şimdilik bi önerin var mı mesela yeteneğe mi veriyim kristali yoksa bekleyim mi 23k kristal var, inci mi kasayım, top yuvası mı açayım yoksa görev yapıp vudu topu mu düşüreyim?

6. ozican2525

ozican2525 User

%25 gibi ihtimali var hatırlamıyorsam.Seviye ile vudu toplarını topla gelen incileri biriktir kale gününde harcarsın eğer kalelerin iyi ise top yuvalarına başlayabilirsin.

7. kaleler bu şekilde benim, 660k inciye 29 top yeri falan açabiliyorum. vaziyet böyle bende

8. sağlam topun varsa top yeri aç