Hesabım Hakkında

Konusu 'Yardım' forumundadır ve Binbaşi_61 tarafından 4 Ocak 2018 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. benim oyun chati yok açılma tuşuda çalışıyor

2. Noddegamra

Noddegamra Guest

Merhaba @Binbaşi_61 ,

Oyun sayfasında sağ üstte bulunan ayarlar sekmesine tıklayın, açılan sayfada menüleri geri dönüştür seçeneğini kullanarak bütün ayarları sıfırlayın. Sorun halen giderilmediyse eğer ekran görüntüsü gönderebilirseniz eğer yardımcı olmaya çalışacağım.

İyi oyunlar, iyi forumlar.

*KOMODOR* bunu beğendi.
  3. teşekkürler f5 leyince oldu

4. Arkadaşlar merhaba sizlere bir şey sormak istiyorum.
    Benim bilgisayarım "Monster Abra A5" model bir bilgisayar.
    Bu bilgisayarlarla normal oyunları çok güzel şekilde oynarken.
    Neden tarayıcı oyunlarında özellikle bu oyunda fps düşüyor?
    Bu konu hakkında bana yardımcı olursanız sevinirim.
    Kolay gelsin, saygılar.
    (Fps 50 den yukarı çıkmıyor. Oyun ayarlarında azami fps 50 olarak gösteriyor. Bu artırılabilir mi ? Yoksa olması gereken bu mu?)

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 4 Ocak 2018
  5. Menetli

Menetli Guest

Selam ,

Sorun kalmadığına göre konu kilitlenmiştir.;)

Saygılarımla.

6. ARKADAŞLAR AKŞAM ELİT TASARIMLI GEMİMLE OYUN OYNUYORUM SIKINTI YOK SABAH KALKIYORUM GEMİM YOM OLMUŞ BÜTÜN GEMİNİN İÇİNDE OLAN KORSANLARIM SİLAHLARIM HERŞEY YOK SANKİ OYUNA YENİ GİRMİŞ OYUNCU GİBİ AÇILDI BANA YARDIMCI OLUN GEMİMİ GERİ GETİRİN

7. Noddegamra

Noddegamra Guest

Merhaba @Babapasali34 ,

Öncelikle forumda büyük harf kullanmak bağırmak anlamına gelmektedir, lütfen mesajınızı düzenleyiniz.

Oyun ana sayfasında bulunan sunucu seçimi bölümünden daha önce oynadığınız sunucuya giriş yaptığınızdan emin olun. Eğer daha önce oynadığınız sunucuda oynuyorsanız ve hesabınızda bu problemler oluştuysa lütfen hesabınızın incelenebilmesi için destek(support) ekibimiz ile iletişime geçiniz.

8. BIRAKTI

BIRAKTI User

İstisnai Uzatmalar
    Geminize istisnai uzatmalar seti elde etme şansını kaçırmayın. Bütün favorileriniz indirime girdi.

Sandallardan seçin. Elde edebilecekken Can Yelekleri, Güçlendirilmiş İskarmoz, Büyülenmiş Puntal, Gemici Fenerleri ve Dümen Zincirlerini kaçırmayın. Veya neden delirip de hepsinden birer tane almayalım!

9. ΛŁΞЯК

ΛŁΞЯК User

Sayın Mod. bu paketti neden alamıyoruz? ödeme kısmında harita geliyor

10. O DÜZELDİDE GELİŞTİRME ÇIKMADI ODA DÜZELİR İNŞ YOK

11. aynen geliştirme hENÜZ yok

12. geliştirme gelmiyecekse almanın mantığı yok :) önce satıp sonra geliştirme konusunda bi sorun oluştu felan olursa üzülürüz :)

13. BIRAKTI

BIRAKTI User

geliştirme kilitli paketi satın aldım hala kilitli
    2018-01-16 12:27:37
    8 x Sandal hesabına eklendi. Sebebi: Ödeme Paketi

14. bunuda illa para harcamaya dönük yapmışlar paket almayınca geliştiremiyon :)

kaç taneyle lvl alıyo itemler 3 verip 2 mi alıyoz 5mi verip 2 mi alıyoz

15. bu ıskarmozlar fenerler puntallar ne kadar süre satışta olcak ??

16. Paket satın almış olmama rağmen bendede açılmadı alışveriş noktasında geliştirmeler kapalı Birden fazla paketmi satın almak gerekiyor ?

17. sonikaz

sonikaz User

Geçen etkinliklerde 3'e 2 çıkmıştı.

18. Sorun düzelmiştir İyi çalışmalar

19. sonikaz

sonikaz User

16 Ocak Salı lokal sunucu saati ile 12:00'dan 23 Ocak Salı lokal sunucu saati ile 12:00'a kadar ödeme kısmında genişletmeler satışta olacaktır. Her genişletme 2 farklı paket olarak satışa sunulacaktır. Toplamda 12 genişletme paketi olacaktır.

Forumda bu şekilde geçmekte.

20. Noddegamra

Noddegamra Guest

Merhaba,

Ödeme bölümünde ve geliştirme bölümünde bulunan sorun giderilmiştir. Ödeme bölümünden paketleri alabilir ve alışveriş noktasından genişletmeleri geliştirebilirsiniz.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.