Hesap Hakkında

Konusu 'Kullanıcı Köşesi' forumundadır ve ***CENGAVER***94 tarafından 30 Aralık 2017 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

sıfırlansın mı ? sıfırlanmasın mı ?

1. sıfırlansın

oy sayısı 0
    0,0%
  2. sıfırlanmasın

oy sayısı 6
    100,0%
Birden fazla oy kullanılabilir.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Yağmacı karaborsasına tasarım gelecek mi ?

2. Selam,

Konu ile alakalı herhangi bir bilgi bulunmamakta. Zatren gelirse forumda duyurusu yapılır.

Saygılarımla.

3. He:) anladım saolun :)

4. Rütbe puanı için en fazla hangisini kasmak gerekiyor epmi tpmi

5. Her ikisi de etkili , lakin en önemlisi geminin leveli.

6. Elit puan, Tecrübe puanından daha değerli
    EXP / 60000 + ELP / 30000 + BP / 10 )
    *
    ( Seviye + Lig )
    Sıralama bu şekilde bp en değerlisi daha sonra LEVEL ve ligle çarpılıyor ama rütbe puanı sürekli yukarı çıkar sebebide diğer oyuncularında puan kasıp çıtayı yükseltmesi

Detayşı bilgiye Taverhane>Şeref Salonum'dan bakabilirsin

7. Menetli

Menetli Guest

Selam ,

Rica ederim.İyi Oyunlar.

Saygılarımla.

NightWish66 bunu beğendi.
  8. Selam,

Rütbenin hesabı şöyle gerçekleşiyor:

( EXP / 60000 + ELP / 30000 + BP / 10 )
    *
    ( Seviye + Lig )

Dikkat:**

Rütbeler günde bir kere hesaplandığı için, burada gösterilen değerler tahmini değerlerdir. Gösterilen puana ulaşman rütbeyi garanti etmez! Çünkü diğer oyuncular da bu süre zarfında değişen değerlere sahip oluyorlar.

Tecrübe puanı önemli rol oynamakta ama hepsi çok önemli. Örnek veriyorum rakibinizden tecrübe puanı ya da elit puan olarak öndesiniz ama rakibiniz 35 seviye olmuş, siz ise hala 30 seviyesiniz Puanlarınız yakınsa rütbenizi alabilir.

Saygılarımla.

9. seyir defteri neden 1 saat geri gösteriyor bunu düzeltmenin bir yolu yokmu Türkiye saatine göre oynayamıyoz mu

10. Noddegamra

Noddegamra Guest

Merhaba,

Seyir defterinizde yer alan saatler sunucu saatline göre yazılmaktadır. Bunu değiştiremezsiniz.

İyi oyunlar, iyi forumlar.

11. Yetenek günü ne zaman çıkar acaba ? Tahmini olan var mı?

12. Yetenekler değişiceği zaman

13. Selam,

Konu ile alakalı henüz bir bilgi bulunmamaktadır. Eğer bilgi gelirse zaten forumda yayınlanır.

Saygılarımla.

14. yusuf52012

yusuf52012 User

millet kullanıyor ban yemiyor ben chata sordum 1 ay ban yedim nasıl iş bu anlamadım

15. KILICREİS

KILICREİS User

hatalı bir ben almış olabilirsin kardeş supporta yaz

16. Selam,

Sohbet kısmında bot muhabbeti yapmak ya da istemek yasaktır. Dolayısı ile bir forumcu olarak , yasağınızın normal olduğunu düşünüyorum. Eğer siz öyle düşünmüyorsanız , konu ile alakalı Support(Destek Ekbini)'a yazınız.

Saygılarımla.

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 27 May 2018
  17. Geminin kaç hızı oldugunu nerden bakabilcem

18. Noddegamra

Noddegamra Guest

Merhaba,

Gemi hızınızı arama bölümüne kendi ID numaranızı yazarak özellikler bölümünden görebilirsiniz. Gemi özellikleri bölümünde görülmeme sorunu teknik ekiplerimize bildirilmiştir. Geri bildiriminiz için teşekkürler.

İyi oyunlar, iyi forumlar.

19. wolfman_55

wolfman_55 User

Sa Profil kısmı oyun sayfasına eklendikten sonra nick değiştirdim arkadaşım benden sonra nick değiştirmesine rağmen onun 2. kez nick değiştirmesi geldi fakat benim gelmedi acaba bu konuyla ilgili bi sıkıntı mı var ?

20. Menetli

Menetli Guest

Selam ,

Hesabınızın incelenmesi için Destek(Support) Ekibimize mesaj atınız.

Saygılarımla.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.