Hesap Hakkında

Konusu 'Kullanıcı Köşesi' forumundadır ve ***CENGAVER***94 tarafından 30 Aralık 2017 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

sıfırlansın mı ? sıfırlanmasın mı ?

1. sıfırlansın

oy sayısı 0
    0,0%
  2. sıfırlanmasın

oy sayısı 6
    100,0%
Birden fazla oy kullanılabilir.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. bazı harfleri kabul etmiyor önceden tüm harfleri kabul ediyordu acaba o konuda sknti mi var önceden istediğimiz gibi nickimizi yapıyorduk şuan ne şekilli harf kabul ediyor ne de şekil

2. recvol

recvol User

artık oyuncu nikleri sade bir şekilde olacak galiba

3. Noddegamra

Noddegamra Guest

Merhaba,

Geçtiğimiz günlerde yapılan yama çalışmasının ardından kullanıcı isimlerinde bazı karakterleri kullanamıyorsunuz. İlgili duyuruya buradan ulaşabilirsiniz.

İyi oyunlar, iyi forumlar.

4. İsim değişme kaç günde oluyor?
    30 gün değil baska bir yerde yazmışsınız ama. eminim ki bu ay içinde nickimi 2 kere değiştirebildim. Gelen güncellemeden sonra 30 günden daha kısa süre ancak tam süresi nedir

5. Noddegamra

Noddegamra Guest

Merhaba,

Kullanıcı ismi değiştirme süresi 30 gündür. Yapılan güncelleme ile birlikte bütün oyunculara değiştirme hakkı verildi, bu yüzden daha önce kullanıcı isminizi değiştirdiyseniz bile güncellemeden sonra tekrardan değiştirebilirsiniz. Bir sorun olduğunu düşünüyorsanız lütfen destek(support) ekibimiz ile iletişime geçiniz.

6. sayın adminim bizim filomuzun filo başkanı gemisini sistem filodan çıkarıyor ve başkanlık başka birine geçiyor ve biz filo başkanılıga geçen arkadaşa yaklaşık 3 aydır iletişimimiz yok filoyu nasıl geri alabiliriz
    teşekkürler

7. GECE smodun yıldızlar alyansına çalıştıgını bilmeyen kalmadı böyle eski model insanlarla çalışmaya devammı ediceksiniz yıldızdan birisi bekle ban atmalarını söyledim yazıyor chete ardından bu smod eskisi gelip ban atıyor artık yanlı olmayı bıraksanız diyorum yok güven admin miş gece smodmuş bıktırdınız oyundan.

8. İlk defa oyun sürecimce birinin sistem tarafından filodan çıkarıldığını okuyorum ama geri alamazsın başkanlığı yeni bir filo kurmak zorundasınız

9. Eğer öyle birşey olduysa ss alıp supporta at gereken zaten yapılır, tabi öyle birşey olduysa.

10. sana şöyle söyleyeyim filo başkanını kim çıkarabilir?

11. Menetli

Menetli Guest

Selam ,

Bu gibi chat sorunlarınızı Destek(Support) Ekibimize iletmelisiniz.

Saygılarımla.

12. Menetli

Menetli Guest

Selam ,

Filo başkanı olan üye sistem tarafından filodan atıldığını düşünüyorsa hesabının incelenmesi için Destek(Support) Ekibimize mesaj atması gerekmektedir.

Saygılarımla.

13. Kendi, sen genede supporta yaz sitemde var bazı problemler altın vs problemler var

14. ne zaman açıklanacak forum etkinliğinin sonuçları

15. Bigpatron

Bigpatron Team Leader Team Seafight

Selam

Birkaç gün içerisinde açıklanır.

Saygılar

16. Selam,

Sistem kendisi filodan oyuncu çıkartmaz. Siz Destek(Support) ekibimize konu ile alakalı mail atın.

Saygılarımla.

17. Gemi hızına nerden bakabilirim tekrardan konu açtım kapattınız incelemeye yolladık diye halen görmüyorum

18. Noddegamra

Noddegamra Guest

Merhaba,

Arama bölümünde kendi ID numaranızı ya da kullanıcı adınızı yazarak özellikler bölümünden hızınıza bakabilirsiniz. Gemi özelleştirme bölümünde şu an hız görünmemektedir. Bu durumu teknik ekiplerimize bir sorun olup olmadığının incelenmesi için bildirdik.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.