İç Savaş Etkinliği

Konusu 'Genel Tartışma' forumundadır ve Bigpatron tarafından 9 Ekim 2018 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Bigpatron

Bigpatron Team Leader Team Seafight

Merhaba Korsanlar,

Oyunumuzda yapılan etkinlik olan "İç Savaş Etkinliği" hakkında düşünce ve önerilerinizi bizlere bu konu altından iletebilirsiniz.

Mesaj yazmadan önce dikkat etmeniz gerekenler;
    Lütfen SSS konumuzu okuyunuz: Buradan

Eğer bir sorunuz varsa öncelikle bir kaç sayfaya göz gezdiriniz, bu şekilde daha önce aynı soru sorulmuşsa cevabını bulabilirsiniz.

Seafight Ekibiniz

2. 16 Milletler Topluluğu Suikastçısı
    16 Milletler Topluluğu İnfazcısı
    En büyük pakette böyle 2 tane malzeme veriliyor.Bu malzemelerin özellikeri nelerdir?

3. Star

Star Board Administrator Team Seafight

Selam,

Bahsedilen nesneler Milletler Topluluğu Paralı Askeri ve Milletler Topluluğu Muhafızıdır.

Saygılarımla.

4. Porstmouth

Porstmouth User

kutsal savaşcı diye bir npc var bunun hakkında herhangi bir acıklama yok

5. Etkinlik yine rezalet her zaman ki gibi oyuncuları sömürmek amaçları bi etkinlik çıkarıyorlar deniz haritasında birşey yok oyun sayfasında paketler havalar da uçuşuyor yazık paketlerdeki cömertliğinizi npclere sandıklara da yansıtabilseniz keşke.

6. pachaa1

pachaa1 User

kanlı savaşçı bana 130 k vuruyor sebebı nedır?

7. npc lerin menzilleri yüksek atışları da yüksek

8. amirallerin atıldığı harita yazmıyor yazmıyacaksa kaç harita çapı var ona göre gezek :)

9. arkdaslar ben 5 tane kraliyet savascısıı kesmeme ragmen kutsal savascı sıkıyor bna ben sıkmadan neden

10. karaborsada cilalı almak istedim fakat 7/10 diyor daha bu etkinlik için hiç cilalı almadım.Yani 3 günlük hakkım var gözüküyor

11. görevler nasıl aktiflesecek biri söyleyebilir mi

12. PUANA GÖRE ÖDÜL ARTIYOR ARALIKLARI YAZABİLİRMİSNİZ BİRDE MİÇO KOYUN ŞURAYA :)

13. yumi

yumi User

Sayın star cevap vermişsiniz de bu askerlerin kaç lvl olduklarınıda öğrenseniz ve bilgilendirseniz daha güzel olmazmı? isimler değişincede olmuyor. ne aldığımızı bilelim.

14. ArmageddoN

ArmageddoN Guest

Merhaba,

Bekçi ve Asker üçüncü seviye.

Saygılarımla,
    İyi oyunlar, İyi forumlar.

15. Selam.. bence bu seafight gittikçe bir şeyleri çok anlaşılmaz hale getirmeye başladı.. insanların vakti artık herşeyden daha önemli iken bu oyun zamanımızı nekadar feda etsekte doymamakla daha da fazlasını istemekte bizden.. oyun ise her geçen gun yapılan değişiklikler ile hem anlaşılması zor bir hal alıp hemde akla mantığa aykırı etkinlik görev veya yenilikler ile dolmakta..
    satışa çıkan paketlerde çok fuzuli gereksiz malzemeler konup fiyatlar şişiriliyor sadece.. işe yarar durumda değil paketler kesinlikle...
    özellikle söylemeden geçmek istemiyorum, 100 adet canavar kesme şartı ile 20 30 sn her neyse bukadarcık bir sürede sandık toplama olayı şu zamana kadar seafightta gördügüm en saçma ve mantıksız olaydır.. oyundan soğuttunuz herkesi tebrikler...

*HHC* ve TiryakiHasan bunu beğendi.
  16. yumi

yumi User

Teşekkürler.

17. ArmageddoN

ArmageddoN Guest

Rica ederim. Konu kilitlenmiştir.

18. merhaba kolay gelsin etkinlikte takımdan çıkma gibi bir durum söz konusu olur mu acaba bütün npclerin bana sıkmasından sıkıldım gına geldi artık

19. @BIGPOINT sapitti artik eski zevki kalmadi oyunun boyle etkinlik mi olur

20. admın bu grup haritasına el atın botmu kullanıyorlar yoksa açıkmı var 2 defadır biz alıyoruz grup oyununu ama kaybetti yazıyor 1 puan alıyoruz bu grup haritasını resetle düzeltin