İç Savaş Etkinliği

Konusu 'Genel Tartışma' forumundadır ve Bigpatron tarafından 9 Ekim 2018 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Porstmouth

Porstmouth User

günlük taç görevlerini çile çeker gibi yapmaya calısıyoruz,elimizdeki miçoların süresi bitti daha fazla magduriyet yasamamak için elimizdeki incilerin hepsine kristal alıp yeni yeteneklerden acıgı kapatmaya calısıyoruz.
    elde ne inci kaldı ne bisey.

*HHC* ve TiryakiHasan bunu beğendi.
  2. miço süresi bitti tekrar uzun süre oyunda yokum böyle haksızlık adaletsizlik olmaz ayıp yahu miçosu olanlar çatır çutur kar ediyo olmayanlar sürünüyo zaten etkinlik gemilerinin darbesi ve menzili yüzünden oyun bile oynamak istemiyoyrum kaç gündür tebrikler yönetim bi oyunda oyuncu nasıl soğutulur çok iyi beceriyorsunuz

3. Sistem gemileri oyuncu gemilerine saldırıyor, tamam da, madem etkinliğin adı iç savaş, o zaman sistem gemileri rakip sistem gemilerine de saldırmalıydı, değil mi arkadaşlar?

4. mr.gold**

mr.gold** User

Baslamadan benimde dusuncem o yondeydi,onlar birbirine vurur biz fazla zarar gormeyiz diye fakat anca bize saldiriyorlar :Ditibar puani arttikca odulde artiyormus.. alakasi yok..2 bin uzeri hep ayni nasil bir istir bu?Aciklamadaki gemiisimleri ile oyundakiler farkli,arada bir iletisimsizlik var ama neden acaba? oyun kurucularin oyun hakkinda haberlerinin olmamasindan kaynakli kanatimca..Mico mico diye agliyor forumlar,tik yok..Tok acin halinden anlamaz bosa nefes yormayin..Adminler ancak rapor gonderiyor fakat ciddiye alan yok asil yonetimde

яoтαsız bunu beğendi.
  5. yarın son gün sikke takas oranının değiştirilmesini bekliyoruz bu sayfa etkinlikteki şikayetlerimiz için acıldı ama hiç bir önerimiz yapılmadı bu güne kadar ozaman bir daha etklinlik tartışma sayfası açmayın bu etkinlikleri düzenleyen ekibin admin gemileri ile deneme yaptığını biliyoruz ancak büyük hataları var ortalama bir gemiye göre etkinlik yapılmalı almanları zeki sanardım ama değillermiş kendi full+full herşeyleri sınırsız gemileriyle etkinlik düzenleyip o şekilde değerleri hesapladıklarını anlamış bulunmaktayım o kadar cahillerki ortalama bir gemi üzerinden etkinlik yapmayı düşünemiyorlar

6. Toddles

Toddles User

Merhabalar sayın admin miçolar hakkında biz oyunculara acil bilgi lazım.Nasıl olacak nasıl yapılacak sadece özgürlüktemi çıkacak yoksa belli bir paket dahilindemi satışa cıkacak günü uzatılacakmı paketlerin 7 14 21 28 vs..Lütfen değerli bilgilerinizi bekliyoruzz.İyi çalışmalar.

7. yumi

yumi User

Açıkçası miço büyük olasılıkla kaldırılacak. eğer kaldırılmaz ise yükleme süresinin alt limitini düşürmeleri gerekir. çünkü alev topu level 5 in yükleme süresi yeni yeteneklere göre 1,22 sn olması gerekirken limit 1,5 sn olduğundan şu an 1,5 sn.

TiryakiHasan bunu beğendi.
  8. Porstmouth

Porstmouth User

Buda oyunun programcılarının hatası.
    Herkeste alev fırtınası yopu yok zaten.
    Hani bir laf varya "Hergun olan yenilik,benim geleneklerime aykırı" diye.
    Aynen bu şekilde.
    Etkinlik yapıyorlar sistem 250 bin vuruyor alt leveldeki adamlar napacak mesela.
    Seafight ilk baslarda böyle bir oyun degildi.
    Tamam ticaret yapıyorlar anlıyorum ama oyunun temeline aykırı ticaret yapıyorlar.
    Korsanlık oyunu yerine sanki 2050 teknolojili uzay gemisi gibi gemiler yönetiyoruz.

9. BIRAKTI

BIRAKTI User

becerebilseler kaldırılacaktı yapamadılar oyun yama tutmaz oldu yapamadıkları bir yana bu oyuncular bizim iş bilmez ligimizden mağdur bari karaborsaya miço koymak, en basiti bir kod hazırlamak bile akıllarına gelmiyor... Yavuz hırsız ev sahibini bastırır misali oldu bu iş...
    “Yavuz hırsız ev sahibini bastırır” Atasözünün ana fikri

Biri, suçunu zarar verdiği kimseye yüklediğinde söylenen bir söz.

10. seafight artık ne yapacağını şaşırmış bir durumda bence neden diyecek olursanız oyundaki güç dengesi çok farklı yerlere gitmeye başladı kimi oyuncuda 1milyon 2 küsür bin darbe puanı görüyorum bazen bu adam kanlı yağmacıya sıkıyor aldığı hasar 5 10 bin civarında bunu bir kenara koyup asıl söylemek istediğim şey şudur benim etkinlikte her gün için sıralama yapılıyor etkinlik bitene kadar çoğu zaman aynı oyuncular hep ilk 10 da millete verilende 25 bin gülle ayıp olmasın der gibi bu bu şekil yapacağınıza etkinlik bitişine göre toplu bir sıralama yapıpda herkes nasibine düşen ne varsa alsa olmazmıydı eskiden iyi kötü bir boğa yada kova haritası alırdık artık onuda mumla araıyor hale geldik etkinlik bitince seyir defterine bakardık sıralamadan bize bir şey gelmişmi diye... eski cumhur başkanı rahmetli demirel in meşhur bir sözü vardı para vardıda bizmi vermedik bu da sefight için söylenecek en güzel söz bence saygılar...

11. ρѕм

ρѕм User

Aynı şeyi ikidir yapıyorlar ıskarmoz çıkardılar millet miss yiyince sistemlerin vuruşu arttırdılar.Miço miss gibi giderken bi saçma hareketle miçoyu kaldırıp miçoyu para ile satmaya başladılar.Bırak işte ne gerek var düzgün giden bir şeyi bozup düzeltmek için neden para istersin ki... Oyunda şuan sıfırdan başlayan bir adam çok rahat 600 700 lira harcaması gerekiyor bu harcamada anca onu ortalama altı bir oyuncu yapıyor.Saçma sapan şeyler çıkarmak yerine bir an önce mantıklı adımlar atmalarını temenni ediyoruz..

excutioner*K* ve TiryakiHasan bunu beğendi.
  12. BIRAKTI

BIRAKTI User

hangi 600 . 700 lira orta halli bir gemi yapmak için yeni başlayan bir oyuncu en az 2000 lira harcamalıki biraz top biraz inci biraz kese neyle yapacak o kadar yetenegi kaleyi pet taşı gemi taşı derken liste uzar gider üzerine bir kaç bin daha atar sonu gelmez

13. sagitta03

sagitta03 User

Sikkelerle takasta verilen kafatasi gullesinden tursu kuracam insallah :D

14. ne 600 700 ü ne 2 bin lirası benim geminin aynısını yapmak için 9 bin lira harcamanız lazım ki benim gemi ortalama bir gemi bile değil artık bu son iskarmoz ıvır zıvırları yüzünden gemi az vuruyor cok darbe yiyorum pvp de

BIRAKTI bunu beğendi.
  15. BIRAKTI

BIRAKTI User

harcadığımız emeği parayı geç ne olacağı belli olmayan bir oyuna dönüştü seafight bizi kaale alan bile yok şu saat olmuş Alman İngiliz serverinde özgürlük çıkıyor 1 saat 15 dakikaya bizde hala birşey yok açıklama yok MİÇO işi ne olacak bir bilği yok o zaman neye kime güvenip yatırım yapıp emek harcayacağız beklemekten , ilgisizlikten ve belirsizlikten oyundan iyice soğuduk şu an ts ler bile tamtakır sırf bu miço ve belirsizlikten dolayı bu sıkıntılar giderilene kadar yatırımda yapmayı düşünmüyorum bu saatten sonra takım arkadaşlarım gibi

16. !!fehgaf!!

!!fehgaf!! User

oyuna para vermeden oynıyanlar ne yapsın.....

17. Porstmouth

Porstmouth User

anahtarlar ne zaman dönüşecek ?

18. Menetli

Menetli Guest

Selam ,

Anahtarlar mevcut olan etkinlik ile devam edicektir.

Saygılarımla.

19. sayın menetli sanırsam diğer etkinlik de takas kalkacaktı açıklama net olmamıs malesef ve şuda varki;
    oyuncular etkinlik anahtarını takas için aldıktan sonra böyle bir şey oluyor bu doğru değil kesinlikle, bilgilerinize.

blackgo31 bunu beğendi.
  20. blackgo31

blackgo31 User

takas için aldık 27 nde değişim olacaktı fakat sonrası bir açıklama ile devam etti mağdur olduk
    bir etkinlik bitince diğer etkinlik başlamadan takasları olurdu şimdi ise sıralı etkinlik yapılarak bu anahtarların elimizde kalması sağlanıyor
    ayrıca etkinlik sandıklarından % 80 elmonun ateşi çıkıyor bi işe yaramıyor