İç Savaş Etkinliği

Konusu 'Genel Tartışma' forumundadır ve Bigpatron tarafından 9 Ekim 2018 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. hayır tasarım veriyor ben roger dende naiplerin öcündende tasarım aldım.

2. alan birini duymak güzel :) benim filodan, tanıdıklardan kimse alamadı tasarımı oranı çok düşük sanırım.10 kişi bile kestik roger

3. tamamen şansa bağlı bir durum şansınız kötüymüş. :/

4. Boyle etkinlik gelcekse gelmesin kardesim bu ne yeter 10 gundur bi halt edemiyoruz cikmasin bidaha boyle etkinlik olcaksa kime iletiyosaniz iletin bu etkinligi yapan admin kim acaba

5. ρѕм

ρѕм User

Verilen tasarım geçen seneki 16 taşlı tasarım siz rogerdan 22 seviye taşlı tasarım mı aldınız ?

excutioner*K* bunu beğendi.
  6. Sikkeler oyun içi öğeler ile takas edilecek yazılmış acaba bu güllemi,kristalmi başka birşeymi bunun bilgisi yokmu ?bilelimde ona göre markette dönüştürüp harcayalım

7. taşların sv 21 ve 22 aldığım tasarımın.

8. mertt80

mertt80 User

Etkinlik arenasına girip çıkıyorum başka bir işe yaramıyor bu etkinlik enkaz desen 6k canı var ne çıkacağı belirsiz. Eskiden oynayıp bırakan biriyim. o zamanlardaki etkinlikler efsaneydi. Bazı etkinliklerde kimse kimseye saldıramıyordu güçsüz gemiler yerden şeker bal kabağı vs topluyor güçlüler tasarım vs elde etmek için gemilere filolarla dalıyorlardı.
    Ha bi de yeteneklerde kalamar diye bir şey koymuşsunuz 150 canavar kesince bir mape ışınlıyor merak ettim uğraştım kestim 15 inci kastım çıktım bari diyin bir şey yok ona vakit harcamayın:(

9. mertt80 isimli kardeşim inan ben de uzun zamandır oynamıyordum yeni başladım ve son 6 aydır çıkan en efsane etkinlik bu . Top ve kale durumun felan iyiyse naip veya kutsal yagmacı acayip karlı. 1 haftada 8 milyon inci kastım. Gelgelelim bugun miçom bitti ve atışlarım çok yavaşladı. Artık etkinlik sonuna kadar inciyi 10 mil yapabilirsem ne mutlu.

blackgo31 bunu beğendi.
  10. evet arkadaşlar bu etkinliğe de laf atıyorsanız yazık yani.oyunun en karlı etk.birisi başladığı günden beri 15m nin üstünde inci kastım.kalelerimde ful değildi onlarıda ful 8 yaptım çok güçlü bi gemim yok ama çok güzel kasılabiliyorum. gelelim hasarına laf edenlere bu oyunda savunma modu eşyalarıda mevcut bilmem farkettiniz mi .level 2 muhafız takınca gemiye gayet güzel şekilde dolaşılıyor sistem kesiliyor, ortanca amiral gemisini tek başıma kesmişliğim de var 5k-15k arası vuruyor muhafız takınca.bu arada kaçınma taşı kullanın daha etkili..

¦-ThE_RaNGeЯ-¦ bunu beğendi.
  11. sayın forum yetkilileri sizlere bir sorum olacak öncelikle şu ıd yi paylaşmak istiyorum 504/34990064 sebebide bu oyuncu kanlı yağmacı npc si bu adama hiç sıkmıyor adam tek olduğu zaman bir sıkıyor bir duruyor kutsal savaşçı kesen kişi kanlı yağmacıya sıkmaya başlıyor kanlı yağmacı ya bu adam bitene kadar sıktı ama hiç hasar almadı bu adam diyelimki bu adam karşı tarafta dalton armadasında o yüzdenmi hasar almıyor acaba bu soruma cevap yazarsanız sevinirim

12. ZORBEY30

ZORBEY30 User

Merhaba, yetkili değilim ama kabul ederseniz yardımcı olmak için sorunuzu cevaplamak isterim.. Eğer Naip takımındaysanız ve Kanlı yağmacı kesiyorsanız Kanlı yağmacı size sıkacaktır, buraya kadar herşey normal.. Lakin şöyle birşey var ki Naip takımında olmadığınızı ve Kanlı yağmacı kestiğinizi düşünecek olursak yanınızda Naip takımında birisi varsa Kanlı Yağmacı direk ona sıkacaktır. O sıktığı arkadaş giderse darbeye göre fazla hasar verene dönecek, rakip takımından birisi tekrar gelirse darbe sizde olsa da ona sıkacaktır.

13. arkadaslar itibar sıfırlayıp takım değiştirebiliyormuyuz?

14. Özdemirx

Özdemirx User

Merhaba etkinlik sonunda sikkeler malzemeye dönüşecek yazmışsınız fakat hangi malzemeye olduğunu ve kaç adet olduğunu yazmamışsınız bunun ile ilgili bir bilgi var ise paylaşırsanız sevinirim.

15. Star

Star Board Administrator Team Seafight

Selam,

Bu konu ile alakalı henüz bir bilgi yok. Eğer paylaşılması istenir ve bilgi verilirse, foruma eklenir. Lütfen forumu takipte kalınız.

Saygılarımla.

16. Porstmouth

Porstmouth User

sandıklardan hem kabak gücü hem hız taşı cıkıyor.
    işe yarar nesneler 20 tanede 1 cıkıyor.
    gemide elmo gözcünün bilgisi kaynıyor ne işe yarıyorsa

*HHC* ve TiryakiHasan bunu beğendi.
  17. ΛŁΞЯК

ΛŁΞЯК User

bir sikke kasarken diğeri boşta kalıyor, :) hayır takasta da 6 ver 1 al tasarımda 1.000 tane istiyor bunda 6.000 kasacaksın ki alasın :) npc yi hiç demioyurm keserken bir şey vermiyor, çok uzaktan vuruyor kartal gözü bireişe yaramıyor, sinir bozucu bir durum. allah aşağıdaki levellilere yardım etsin..

TiryakiHasan bunu beğendi.
  18. Etkinlik sikkeleri hangi gulle ile degistirilecek veya oyun ici oge derken ne kastediliyor

Son düzenlenen: 20 Ekim 2018
  19. Star

Star Board Administrator Team Seafight

Selam,

Konu ile alakalı bir bilgi bulunmamakta.

Saygılarımla.

20. etkinlik diye kutsal savaşçı diye bı nalet atmissiniz hiç dogamadan 5 6 kez patliyoruz
    direk 101 k yi patlatıyor Dunyanin öbür ucundan sikiyor kacamiyorsun
    kardeşim hepimiz para manyağı değiliz hepimiz full ıskarmoz tank değiliz
    300 k vurmuyoruz bu naletleri çekin su haritadan tentacle kesicem pat yok ölüyorum
    görev yapacak yok oluyorum kaldırın su naleti su haritadan Maviligi Göremeden 6 kez patladim ya

*HHC*, TiryakiHasan ve Nugget-TR bunu beğendi.