İç Savaş Etkinliği

Konusu 'Genel Tartışma' forumundadır ve Star tarafından 15 Kasım 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Star

Star Board Administrator Team Seafight

Selam,

Sorun olduğunu düşünmüyorum. Hangi takımı destekliyorsanız, o takımın sikkesini takas edebiliyorsunuz. Fakat detaylı olarak öğrenip sorun varsa rapor edeceğimden şüpheniz olmasın.

2. Star

İşin içinden çıkmak? Arkadaşım sistem böyle diyorum hala isyan ediyorsun. Bu etkinlik geçtiğimiz iki yılda da böyleydi. Bir sorun yok...

3. Anlamak istemiyorsun ya da bir algı problemin var sanırım ??? Sitem dengesiz vuruyor dengesiz sistemin sistemi yok !! Anladın mı demek istediğimi ayrıca bu sistem önceden böyle değildi ! Bunu ben 2017 de oynadım 2018 de de. Boş beleş sallama oradan. Hoş ilk yazdığın cümlenin alakasızlığından konu hakkındaki alakasızlığın da gayet belli durumda. ''İşin içinden çıkmak ?'' Ne??????
    @Star

4. @Star karaborsaya plato sıkkesı de alınmasının gelmesı sart bboyle olmaz kı ama

5. 2019-11-16 13:51:25
    4 x Solon Sikkesi aldın.
    2019-11-16 13:51:25
    1xPlato sikkesi kaldırıldı. Sebebi: Nesne için ödendi.
    2019-11-16 13:50:27
    1 x Solon Sikkesi aldın.
    2019-11-16 13:50:27
    4xPlato sikkesi kaldırıldı. Sebebi: Nesne için ödendi.
    oyun içi markette sadece plato ile salon takası var o da teknik sorun var gibi
    ben salon sikkesi verip plato sikkesi alamıyorum markette yok.
    bunda sorun mu var yoksa böyle mi işleyecek acaba

6. suppporta kadar yazdık degısen bırsey olmayacak sanırım ama cok sacma kırmızı takım ıstedıgınuı alsın yesıl takım naparsa yapsın demıstler

7. Kanlı savaşçı çok acayip fazla vuruyor zaten 500 bin darbem var onuda 2 vuruşta eritiyor hadi onu geçtim bari yoldan geçerken sıkmasa

8. Plato ve salon sikkelerinde takaslama sorunu var bir takım istediği şekilde düşük miktarda takas yaparken diğer takım yapamıyor şu sorunu çözün allah aşkına bir kaç arkadaş daha yazmış hiçççç ses seda yok. @Star @Bigpatron

9. Plato ve salon sikkelerinde takaslama sorunu var bir takım istediği şekilde düşük miktarda takas yaparken diğer takım yapamıyor şu sorunu çözün allah aşkına bir kaç arkadaş daha yazmış hiçççç ses seda yok.

10. +1

11. +1

12. karaborsada plato sıkkesı alınmıyor ama solon sıkkesı alınıyor bnce bu bır sorun ve duzeltılmesı gerekır bu konuyu bı ıletır mısınız acaba

13. Etkinlik karaborsasında solon-plato sikke takasları mevcut. Ancak bunu ben sadece solon satın almak için plato kullanarak yapabiliyorum. Yani solon verip plato alamıyorum. Bu bir hata mı? yoksa benim kendime belirlemiş olduğum takımın karaborsa alışverişi bu şekilde mi oluyor? (Dipnot:Bu konuyla ilgili support'a yazılmış ancak oradan da foruma yazabilirsiniz gibi bir cevap alınmıştır.)

14. Star

Selam,

Bu konu bazı yabancı adminler tarafındanda yöneltildi fakat henüz net bir bilgi yok. Benim şahsi görüşüm bunun bir hata olmadığı, hangi takımı destekliyorsanız karaborsanızın ona göre otomatik olarak ayarlandığı yönünde.

Saygılar.

15. Star

Üslubuna dikkat etmen için seni ilk ve son kez uyarıyorum arkadaşım. Konuyu sordum fakat hala bir bilgi alamadım hafta sonu olduğundan ötürü. Bence oynamış gibi değilsin çünkü kime sorsam bu etkinliğin geçtiğimiz yıllarda da aynı olduğunu söylüyor. Konuyla alakalı olma mevzusuna gelelim. Yeteri kadar alakalı olduğuma gönül rahatlığıyla emin olabilirsin :)

16. ama yesıl takımı destekleyende kırmızı takımı destekleyende solon sıkkesı alabılıyor dıger takım o zaman plato sıkkesı alsın

17. Star

O zaman eğer sistem bu şekilde ayarlanmadıysa muhakkak bir sorun olmalı. Eğer sorun varsa, Pazartesi sorunlar ile ilgilenilecektir diye düşünüyorum.

Son düzenlenen: 16 Kasım 2019
  18. oyle umuyoruz etkınlık bıtmeden bırseyler yapılmalı yoksa bız yesıl takımı destekleyenler magdur olacagız

Star bunu beğendi.
  19. AlınTeri

AlınTeri User

İtibar puanımızı sıfırlamaya yarayan bir nesne olmalı. Yoksa o kadar puanı nasıl diger tarafa eksiltipte , diger tarafa gecirip sikke kasıcaz orasını bilemiyorum.

20. bu kanlı yagmaı kim sıkarsa sıksın bana vurmaya başlıyor benden çok vurana vurmuyor bırakıyom tekrar geliyom yine bana dönüyor anlayamadım nasıl kurtulcam bu durumdan.