İlk Benden Başlayım GΞCΞ.ĄVCISI.ЦŁЦ

Konusu 'Oyuncular' forumundadır ve GΞCΞ.ĄVCISI.ЦŁЦ tarafından 6 Aralık 2013 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. bn werbey eren tr 3 de oynuyorum

2. frodo81

frodo81 User

merhaba ben de mustafa 2008 de oynuyordum kesintisiz 1.5 sene oynadım sonrasında bıraktım...
    bulunduğum filolar SHB ve TAK

3. AzaziiL

AzaziiL User

Saygılarla 2007 TR1 OKYANUSGENCİ TCT FILOSU 2009 -2010 TR3 OKYANUSGENCİ VE AZAZİL ZHR ZHR FİLOSU ;) SAYGILARLA EMRAH...

4. Beylerbeyi

Beylerbeyi Guest

selam

arkadaşlar bu alan sadece kendinizi tanıtmak için açılmış bir alandır. arkadaşınızın konusuna neden yazıyorunuz. farklı konularla kendinizi tanıtabilirsiniz.

5. :D

6. gel senı alalım ozman fıloya :))

7. askın fan clup acsana :))

8. kim uğraşır boşver .:)

9. |CPT|OP

|CPT|OP User

Gece avcısı beni tanımazsın ama seni denizlerde gördüğüm oluyor ama kaçıyorum batırma diye.Saygılarımla gece avcısı.Ben yaklaşık 5-6 seneden beri oynuyorum ama herzaman bir sorun yüzünden başka çar açıyorum (sorun diyorsam oyunla alakası yok). :D

10. 346393782

346393782 User

ilk tr1 deki adım evsane**elit sonra £fsane*~*£lit oldu tr1 de 2 yıl oynadım tr2 çıktı sonra orda 1 yıl oynadım sonra tr3 serveri çıktı 2 yıldırda burada oynuyorum ismimi değiştirdim artık yunus~ yaptım gemim iyice güçlenince eski adıma dönücem :):)

11. aşkın şimdi açsın bakalım fan clup :) anladın sen onu :)

KARACABEYLİ.(TR) bunu beğendi.
  12. O gemi bende olacak ki cana bakın cana o zaman hiç sıkılmam oyundan :)

13. 5 senedir TR3 te oynuyorum :)

14. 6 yıldır TR1 :) ●∂σят~ρσιѕση~ƒяσg●

15. [SONDURAK]

[SONDURAK] User

s.a saymadım kaç yıl oldu tr1 deyim hala tr1 deyim NİKOMEDYA1 Zafer

И.Ɛ.Ѵ.Ī.Z.Λ.D.Ɛ bunu beğendi.
  16. Gece avcısı ben Bartu™ sanki seni oyunda görmüştüm ? Hatta beni batırmış bile olabilirsin :D

17. 5 ay önce başalsam ilk doğüm günün görecektim

18. Saygılar efem :)

19. ~WeRBeY~

~WeRBeY~ User

BN wrrbey isim eren 4 yildir oynuyorim 61 filosundanim memnun oldum

NightWish66 bunu beğendi.