Kale Günü Hakkında

Konusu 'Kullanıcı Köşesi' forumundadır ve HurricaneyX tarafından 7 Ocak 2018 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Kale indirimi ne zaman çıkacak bir bilgilendirme yaparmısınız

1. Bu ay içinde cikicak

oy sayısı 3
    100,0%
  2. Bu ay içinde cikmiycak

oy sayısı 0
    0,0%
Birden fazla oy kullanılabilir.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Merhaba bende 3.seviye gülle rampası var rampa etkin değilken doldurma sürem 4.2 rampayı etkinleştirdiğimde (yerleştirdiğimde) 3.36 ama 3.seviye rampanın değeri (Seviye 3: Toplarınızın doldurma süresi 1.4 saniye kısaltılır. ) yani aslında 3.36 olan değerimin 2.8 olması gerekmiyor mu?

2. mamı_55

mamı_55 User

Onun formülü çok farklı ya. Direk düşmüyor. Genel süreden düşürüyor ondan %40 miçolar düşürüyor falan. Normal yani öyle çıkması

ArmageddoN bunu beğendi.
  3. Fearles[]

Fearles[] User

HurricaneyX o süre temel atış süresi üzerinden düşüyor.Yani topların 7 snde bir atış yapıyor mesela. 7-1.4=5.6 Sonrada miçolar 5.6 üzerinden %40 düşürüyor.Böyle hesaplamalısın.

ArmageddoN bunu beğendi.
  4. ArmageddoN

ArmageddoN Guest

Merhaba @HurricaneyX ,

Arkadaşlarımızın verdiği cevaplar bir bakıma doğrudur. Sizin toplam atış süreniz değişmiyor. Ana atış sürenize göre hesaplanıyor.

İyi forumlar.

5. CoastGuard

CoastGuard User

Ocak ayında veya Şubat ayında yetenek ve kale günleri gelecek mi herhangi bir bilginiz varmı varsa payalaşabilir misiniz..

6. Menetli

Menetli Guest

Selâm @CoastGuard ,

Bu konu hakkında Resmî Duyuruları takip etmeniz gerekmektedir.

Saygılarımla.

7. Merhaba. Kale Günü Ne Zaman Gelir Acaba ?

8. Noddegamra

Noddegamra Guest

Merhaba @44MeMo44-FRM ,

Kale günü, yetenek günü gibi özel günlerin tarihlerini maalesef önceden bilemiyoruz. Bu gibi özel günler çıkacağı zaman duyurusu forumda yayınlanmaktadır. Lütfen forumu takipte kalınız.

İyi oyunlar, iyi forumlar.

9. Merhaba, ürpertici temellerin açıklamasında kabuk kırıcı ile ada kulelerine olan hasar artar diyor. Benim sorum ise ada çekicilerine de fazla vurur muyuz bununla yoksa sadece ada vururken mi işimize yarıyor bu kale?

10. Noddegamra

Noddegamra Guest

Merhaba @DiKKaTKaNSeR*ŞRN ,

Silah güvertesinden ürpertici temelleri aktif ettiğiniz zaman ada kulelerine fazladan hasar verirsiniz. Gemi çekiciler ve diğer sistem gemilerine fazladan hasar veremezsiniz.

11. Merhaba kale indirimi tahminen ne zaman çıkar 2 3 ayda bir cıkacagını söylüyorlar önceki indirim ne zaman çıkmıştı yardımcı olabilcek varmı aranızda

12. En son 12 Aralık'ta çıkmış. yakın zamanda gelir

YÜCE-TÜRK bunu beğendi.
  13. 1 hafta içinde gelebilir

YÜCE-TÜRK bunu beğendi.
  14. Menetli

Menetli Guest

Selâm ,

Kale günü duyuruları için burayı takip edinizin.

Saygılarımla.

15. Kale indirimi ne zaman çıkacak bilgi alabilirmiyim

16. Noddegamra

Noddegamra Guest

Merhaba,

Kale günü, yetenek günü gibi özel günlerin tarihlerini önceden bilemiyoruz. Bu gibi özel günler çıkacağı zaman forumda duyurusu yayınlanmaktadır. Lütfen forumu takipte kalınız.

17. Merhabalar bu kale günleri 1 ay durup diğer ay cıkıyordu bu ay hala çıkmadı bir ne zman çıkacagıyla ilgili bir bilgi var mı?

18. Noddegamra

Noddegamra Guest

Merhaba @WhoFedHalvet ,

Kale günü, yetenek günü gibi özel günlerin ne zaman çıkacağını maalesef önceden bilemiyoruz. Lütfen forumu takipte kalınız, özel günler çıkacağı zaman ilgili duyurular forumda yayınlanacaktır. Ayrıca konu uygun bölüme taşınmıştır.

19. kalelerden yavuz sayman slotunu fulledim elit cephane atışımda hiçbir değişiklik olmadı slotu aktif deaktif yaparak denedim iki şekildede aynı vuruyorum 2 gündür bu şekilde bekliyorum çerez sildim flaşı tekrar yükledim durum aynı top hasarı kısmına bakıyorum her iki şekildede hasarda ne biartma var nede eksilme supporta yazdım sistemde sorun yok diyor başka bişey demiyor bu duruma sebep ne olabilir fikri olan varmı ne yapmalıyım

20. ArmageddoN

ArmageddoN Guest

Merhaba @İyori_Yagami ,

Forum üzerinden hesabınızı inceleyemiyoruz. Destek ekibiyle iletişiminize devam ediniz.

İyi forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.